you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Central Park.

Go down 
+27
ian
william
heather
Tony
matthew
Justin
ann
Oliver
carlos
xavier
josephine
Keisha Mood
Violet
Chuck
ryan.
alex
Blair
abilene
candy
Jimmy
Georgina
Twiggy
corey
kayla
sasza
Alison
Nathan
31 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
AutorWiadomość
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 7:50 pm

- to była jedyna, szyta dla mnie sukienka! - znowu zaczęła zalewać się łzami xd - dostałam ją od taylor'a murray'a na osiemnaste urodziny! specjalnie ją dla mnie zaprojektował, rozumiesz?! - wrzasnęła na niego, po czym znowu się w niego wtuliła, bo to przecież nie jego wina, że musiała przechodzić przez takie 'traumatyczne' wydarzenia ;p
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 7:56 pm

wypuścił z siebie powietrze, bo dostał odpowiedzeń złą, czyli taką jaką nie chciał usłyszeć. objął ją ramieniem, ocierając jej łzy z policzka. jak krzyknęła to pewnie gołębie odleciały, ; d
- wiedziałem - mruknął sobie pod nosem, kiwając głową z niedowierzaniem.
- kupisz sobie ładniejszą - zapewnił ją, drugą ręką głaszcząc ją delikatnie po plecach, żeby się uspokoiła.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 8:05 pm

jeszcze przez chwilę sobie popłakała, po czym zaczęła się uspokajać. wyjęła lusterko z torebki i przeglądając się w nim, znowu zaczęła jej drżeć broda. była zaryczana i wyglądała beznadziejnie. dojście do siebie zajęło by jej chyba z kilka godzin, więc ze złości na wszystko aż zacisnęła dłoń w pięść. obiecała teraz sobie, że prędzej umrze niż znowu się poryczy, bo przez płacz wygląda tylko gorzej. przytuliła się do niego i wzięła kilka głębszych wdechów - chyba już mi lepiej. dziękuję, matt.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 8:10 pm

przyjrzał jej się dokładnie i delikatnie się uśmiechnął.
- chcesz gdzieś iść? znaczy do domu czy coś? - spytał, dalej głaszcząc ją po plecach, nie wiem, pewnie chciał żeby uspokoiła się już całkowicie. cmoknął ją w czubek nosa, uśmiechając się przyjemnie.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 8:14 pm

- nie chcę iść do domu - spuściła głowę i zaczęła kopać jakiś kamyk. gdyby zobaczyła znowu swoje zalane łóżko i meble, to znowu by się poryczała. jutro pewnie wezwie na pomoc ekipę sprzątającą, a sama będzie nocować w hotelu. postanowiła sprytnie zmienić temat, żeby już o tym nie myśleć - a co u ciebie? co robiłeś, kiedy cię nie było? - zadarła głowę do góry i na niego spojrzała. potem przypomniało jej się, że jest rozmazana i wygląda jak miś panda, więc znowu spuściła głowę w dół.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 8:25 pm

- chcesz spać u mnie? - zaproponował, podnosząc jej głowę za podróbek, tak wiesz. pocałował ją w środek ust, żeby pomóc jej podjąć decyzję, chodź raczej nie miała wyboru bo zaniósł by ją do siebie na plecach!
- co robiłem jak mnie nie było? - musiał się chyba zastanowić, bo nie pamiętał. tak na prawdę do spał, spał, spał i jeszcze raz spał. - odsypiałem wszystko co się dało - sformował to tak, puszczając jej podróbek, bo jeszcze ją szyja rozboli i co :c
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 8:29 pm

cały czas miała na twarzy ten cierpiętniczy wyraz twarzy, ale kiedy ją pocałował, to oczy jej na chwilę zabłyszczały i nawet się na chwilę uśmiechnęła. ale tylko na chwilę, bo miała zły humor xd - dobrze, mogę spać u ciebie - wzruszyła ramionami, oparła czoło o jego klatkę piersiową i objęła go w pasie.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 8:36 pm

uśmiechnął się szeroko, dalej głaszcząc ją po plecach, nawet to było rozgrzewające, powiem ci.
- a teraz mi powiedz, co poprawi ci humor - spytał, dość melodycznie, może niech on będzie zadowolony i udzieli jej się humor! nie powiedział nic o sukience, mógł jej kupić lody. sukienkę też, właściwie ; d
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 8:42 pm

zastanowiła się przez moment. w sumie powinna mieć dobry humor od razu, po ujrzeniu matt'a, zważając na to, że była w niego zapatrzona, jak w obrazek xd ale powiedzmy, że dzisiaj działała na opóźnionym zapłonie, więc tylko uniosła głowę i się lekko uśmiechnęła - sam twój widok poprawia mi humor, mon cherri. przytulę się do ciebie, to przejdzie mi całkowicie - no i przytuliła się do niego mrucząc jak kot. oczywiście mogłą go w tej chwili poprosić o nową sukienkę, jacht, willę z basenem, drogą biżuterię i tak dalej, ale miłość jest jak choroba psychiczna, więc tego nie zrobiła. głupia jest. xd
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 8:50 pm

mu też by się przydała willa z basenem, ; d
pocałował ją w środek głowy, przy okazji wbijając nos w jej włosy, przyjemnie pachniały. objął ją w talii, cicho pewnie cały czas ją obejmował, ale niech tak będzie.
- hej, to zawsze jak będziesz się smucić to wiesz komu dać znak - roześmiał się przyjemnie, mierzwiąc jej grzywkę, którą potem doprowadził jej do porządku, niech będzie.


Ostatnio zmieniony przez matthew dnia Sro Cze 10, 2009 8:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 8:58 pm

- wiem, wiem. kocham cię - powiedziała, cały czas go przytulając i wsłuchując się w bicie jego serca (zacznę chyba pisać harlekiny niedługo ;p) - zresztą, powinnam mieć dziś mimo wszystko dobry humor, bo pogodziłam się z moim ojcem. zadzwoniłam do niego dziś z płaczem i powiedziałam, że dom mi się palił. na początku kazał mi wracać do paryża, ale przekonałam go, że dam sobie radę, więc przelał tylko pokaźną sumkę na moje konto, na pokrycie szkód - uśmiechnęła się pod nosem - w sumie straciłam tylko sukienkę, ale to słodkie, że się o mnie martwi. trochę tęsknię za nim - przytuliła matt'a jeszcze mocniej - myślę, że kiedyś będzie cię chciał poznać.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 9:05 pm

odpowiedział również 'ja ciebie też', całując ją w czółko. nie wiem czemu to mi się kojarzy z temperaturą, ale mniejsza o to ; d
- proszę cię, nie wydaj tej całej kasy na ubrania, buty, spinki i takie inne, bo będę musiał to zgłosić twojemu ojcu - pokiwał palcem, bardzo poważnie. no i co z tego jak tak czy siak za chwilę się roześmiał. - a mówiłaś mu o mnie? - spytał zainteresowany, unosząc jedną brew, ustawiając się tak profilem śmiesznie dość. wiesz o co mi chodzi, prawda! może to nie będzie poznać mojego tatę 8976985!
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 9:11 pm

- chyba nie byłbyś aż taką skarżypytą?! - tupnęła nogą, udając oburzoną - w każdym razie tak, mówiłam mu o tobie - wzruszyła ramionami - powiedziałam, że lubisz malarstwo flamandzkie i sztukę współczesną, żeby polubił cię zanim ciebie pozna - zaczęła chichotać - zresztą, ciebie nie da się nie lubić. ja też polubiłam cię od razu, za naszym pierwszym spotkaniem - uniosła do góry brew i spojrzała na niego z uśmieszkiem na twarzy, lekko rozbawiona.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 9:19 pm

tupnął nogą również, udając violet, ale nie jakoś złośliwie tylko tak fajnie! roześmiał się, znów ją obejmując. nie wiem czy oni szli czy stali, mniejsza o to.
- okej, czyli mam się podszkolić z malarstwa i sztuki nowoczesnej? - uniósł brwi, drapiąc się po lekko zarośniętej brodzie. spojrzał na nią rozbawiony, kiedy mu powiedziała, że go polubiła po pierwszym spotkaniu!
- polubiłaś mnie, ale zwyzywałaś mnie od dziwnych - zmrużył oczy, omijając jeden istotny fakt, no nic, tylko znów się roześmiał.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 9:24 pm

- no co ja na to poradzę, że wydawałeś mi się inny. przywykłam do widoku wystrojonych francuzów, składających usta w dzióbek przy każdym słowie, z nienagannie ułożonymi włosami, czasem o wątpliwej orientacji - zaczęła chichotać - ale w twoim przypadku był to jak najbardziej komplement - odgarnęła włosy z twarzy - nie zmuszam cię do szkolenia się ze sztuki i malarstwa. zrobisz to, jeśli będziesz chciał. nie chcę ci niczego narzucać, aż taka jędzowata nie jestem - wytknęła język śmiesznie marszcząc nos.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 9:32 pm

jakoś nie mógł wyobrazić siebie z ulizanymi włosami, wystrojonego po gazetę do sklepu i jeszcze składającego usta w dzióbek. złożył usta w owy dzióbek, wyrzucając z siebie jakieś pojedyncze słowa po francusku, mniejsza o to! roześmiał się tylko pod nosem,
- a kto cie tam wie, jędzo - powiedział, dość pieszczotliwie, cmokając ją w skroń.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 9:39 pm

- hej, nawet ładnie ci było! zrób tak jeszcze raz! - zachichotała. mówiła oczywiście o tym dzióbku - powiedz 'tu as de beaux yeux' - mówiła składając usta w ten dzióbek i czesząc mu włosy palcami, żeby doprowadzić je do ładu. starała wyobrazić sobie matt'a w wersji oficjalnej. rozbawiło ją to trochę, więc zaczęła głupkowato chichotać.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 9:46 pm

zrobił poważny wyraz twarzy, układając usta w dzióbek i powtarzając za nią to co mu kazała! okej, pewnie miał sekret, że nawet trochę tam duka po francusku, ale jeszcze jej tego nie powiedział. tajna broń ; d
- je peux t'embrasser? - powiedział z udawanym akcentem, mając oczywiście usta w dzióbek. potem się roześmiał, prawda. pewnie bo już policzki bolały od tej miny.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 9:53 pm

violet tylko zmrużyła cwaniacko oczy i się uśmiechnęła, po czym namiętnym szeptem powiedziała - oui. délibérément - rozchyliła i oblizała wargi, po czym pocałowała go, trzymając go za policzki. była zaskoczona, że matt umiał powiedzieć cokolwiek po francusku i to z udawanym akcentem! zastanawiała się, czy umiał już wcześniej, czy zaczął się tego uczyć ze względu na nią. w każdym razie była z niego dumna ;p
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 10:02 pm

całował ją dość namiętnie i zachłannie, prawda. objął ją mocniej w talii, przyciągając do siebie.
stwierdził sobie, że umiejąc francuski może ją zagiąć, ale chodź by coś podsłuchać ; d no nieważne, jakieś plusy to też ma!
- no patrz, wydałem sam siebie i moją małą znajomość języka - oderwał i roześmiał się do niej. zmierzwił swoje włosy, bo czuł, że chyba są zdecydowanie za blisko głowy!
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 10:09 pm

- nie spodziewałam się tego po tobie, naprawdę. zaskoczyłeś mnie - zaczęła chichotać, starając się, by ten chichot brzmiał mniej idiotycznie, niż zazwyczaj - mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zaskoczysz mnie równie przyjemną niespodzianką - zaczęła pomagać mu w mierzwieniu włosów, bo stwierdziła, że w rozczochranych włosach jest więcej uroku. oczywiście w jego przypadku - jeszcze trochę ze mną pobędziesz, to się całkiem zmetamorfozujesz - znowu głupkowato zachichotała.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 10:18 pm

pewnie musi zastanawiać się już nad kolejną niespodzianką. tak, przyjdzie w garniturze i z ulizanymi włosami! tylko, że chyba prędzej by wolał utopić się w łyżce wody niż przylizać sobie włosy na więcej niż pięć minut.
- ale jednak tą niespodzianką nie będą garnitury i takie inne, wybacz - roześmiał się, kopiąc przy okazji jakiś kamyk, który napatoczył mu się pod nogami. o właśnie! przypomniała mu, cholera. nawet już nie liczył ile dni dał radę sobie bez jakiegoś alkoholu czy czegoś w tym rodzaju. uśmiechnął się tylko pod nosem.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 10:23 pm

- nawet na to nie liczę, bo to graniczy z niemożliwością - roześmiała się odchylając lekko głowę do tyłu - nawet nie potrafiłabym wyobrazić sobie ciebie w garniturze. nawet moja bujna wyobraźnia w tym aspekcie zawodzi - pokiwała głową - zresztą, ty pewnie nigdy mnie nie widziałeś w spodniach i zwykłym tiszercie, więc jesteśmy kwita - dźgnęła go palcem w klatkę piersiową.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 10:26 pm

uniósł brwi, wbijając w pewnym momencie ręce w kieszeń.
- ale chcę zobaczyć - powiedział zachęcająco, uśmiechając się kącikowo. przekrzywił głowę, oczekując odpowiedzi twierdzącej lub zobaczenia violet w podkoszulce, trampkach i zwykłych spodniach. spojrzał na nią, próbował sobie ja wyobrazić, ale chyba zbyt przywiązał się do jej sukienek i ogólnej elegancji, cóż poradzić!
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 10:31 pm

violet chyba wpadła na genialny pomysł, bo na jej twarzy pojawił się cwaniacki uśmieszek Cool - przebiorę się, poczochram i stanę się obdartusem, takim, jak ty i nawet wyjdę tak na ulicę - pokiwała twierdząco głową - jeśli ty ubierzesz się w garnitur, uczeszesz się ect, ect i też się pokażesz - uniosła brew i oczekiwała odpowiedzi. odpowiedzi twierdzącej, żeby było jasne! ;p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Central Park. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 30 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Central Park.
Powrót do góry 
Strona 30 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Huston River Park
» most w central parku
» fontanna w central parku
» City Hall Park
» Damrosch Park

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: świeże powietrze.-
Skocz do: