you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Central Park.

Go down 
+27
ian
william
heather
Tony
matthew
Justin
ann
Oliver
carlos
xavier
josephine
Keisha Mood
Violet
Chuck
ryan.
alex
Blair
abilene
candy
Jimmy
Georgina
Twiggy
corey
kayla
sasza
Alison
Nathan
31 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
AutorWiadomość
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 6:34 pm

- może po prostu nie masz drugiego imienia. jesteś stąd? nigdy cię tutaj nie widziałam - po chwili puknęła się palcem w czoło - przecież nowy jork jest wielki, więc to jest oczywiste, że cię nie widziałam - zachichotała głośno, po czym jej chichot zmienił się w udawany kaszel.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 6:46 pm

- z nashville - uśmiechnęła się lekko, mając nadzieje, że violet wie gdzie to jest, nie jak połowa nowojorskiego ludu. - mogłaś mnie nie widzieć, czy coś takiego, bo dopiero wczoraj przyjechałam - pokiwała głową, zakładając nogę na nogę i poprawiła swoje włosy. znów misternie ułożony kok, który zaraz się rozwali. - a ty? - spytała, przekręcając głowę jakoś.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 6:51 pm

- je viens de paris - i wszystko jasne ;p uśmiechnęła się lekko - jest coraz zimniej - objęła się ramionami - chyba będę się zbierać - spojrzała na zegarek - poza tym jestem umówiona. możemy kiedyś się wybrać na kawę, czy coś, bo zakładam, że jak narazie mało kogo tu znasz. daj tylko znać - napisała na jakimś świstku swój numer telefonu, wręczyła heather, ładnie się pożegnała i poszła dość szybkim krokiem, jak to violet.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 4:42 pm

podejrzewam, że ten koncert miał być tu, więc kiedy się już wyszykowała, to tu przyszła, szukając wzrokiem ryana i zastanawiając się jak od niego wyciągnąć co się stało.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 11:46 pm

tony popełnia właśnie ciężki grzech. zostawił swoją trzyletnią, śpiącą siostrę samą w domu, bo mu się zachciało wyjść na krótki spacer. przy okazji chciał sobie zapalić, a nie chciał palić przy małej.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 11:58 pm

heather siedziała sobie akurat na pobliskiej ławce i zadzierała głowę wysoko do góry, zastanawiając się kiedy spadnie śnieg! nie pytaj ; d ona jest chyba jakaś dziwna, ostatnio rozmyślała ile ludzi w danym momencie może myśleć o tym samym. doszła do wniosku, że połowa populacji męskiej myśli o cyckach. powinna przeprowadzić jakieś badania na ten temat. spojrzała na tony'ego i mu zazdrościła bo miał papierosa, ale jeszcze tego nie ukazywała :c
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 12:00 am

miał papierosa, ale nie zapalonego, bo zapomniał z domu zapalniczki. już chciał się cofnąć po nią do domu, bo dopiero co wyszedł, ale zauważył heather - hej, masz może ogień?
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 12:02 am

- mam - zaczęła szperać po kieszeniach, szukając zapaliczki. - proszę bardzo! - podała mu ją, uśmiechając się przyjemnie. niech się cieszy, nie była w żadnym przypadku różowa w jakieś przedziwaczne wzroki albo pieski, heather nie z takich :c fajną zippo miała.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 12:04 am

- jak mam ci dziękować? - uśmiechnął się ładnie, odsłaniając uzębienie. odpalił papierosa i mocno się nim zaciągnął, po czym oddał zapalniczkę w prawowite ręce - jestem anthony - kiwnął głową i podał jej rękę na powitanie.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 12:09 am

- jak masz jeszcze jednego papierosa, to mogłabym? - roześmiała się, chowając zapaliczkę do kieszeni, w której siedziała wcześniej. - heather - przedstawiła się, podając mu rękę również. uśmiechnęła się, jakoś może bardziej kącikowo, bo stwierdziła sobie w myśli, że ma ładne zęby, a to przecież wielki plus, prawda!
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 12:12 am

- ależ proszę - wyjął z kieszeni paczkę papierosów i podsunął jej pod nos, żeby się poczęstowała - heather, ładne imię - pozwolił sobie usiąść obok niej na ławeczce - muszę kiedyś w końcu rzucić to cholerstwo - przyjrzał się swojemu petowi, po czym i tak się nim zaciągnął. w końcu jeśli dalej będzie palił, to już nie będzie miał tak ładnych zębów, jak teraz.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 12:23 am

- dziękuję, zbawicielu - pokiwała głową z uznaniem, wyjmując papierosa z paczki, którego zaraz zapaliła. - ale co poradzić, że nie da się tego rzucić - westchnęła, patrząc na spalającą się końcówke truciela - każde podejscie kończy się złością na wszystko i wypaleniem całej paczki na raz - roześmiła się, strzepując trochę popiołu na ziemię i lekko się zaciągnęła.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 12:25 am

- no właśnie. myślałem, że to wszystko pójdzie łatwiej, bo w sumie to tylko papieros. ale okazało się, że jestem słabszy niż myślałem - uniósł brwi - a tak poza tym, to rzucałem tylko raz. to znaczy, może 'rzucanie' to za duże słowo - roześmiał się przyjemnie.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 12:32 am

- ograniczenie jest czasem bardziej drażliwe niż samo rzucanie - wzdrygnęła się na samą myśl o tym co działo się w jej głowie, jak próbowała ograniczać do dwóch dziennie. rodzina miała ciężko, tyle napiszę. - zresztą trudno pozbyć się przyzwyczajenia, np. nie przeżyję dnia bez wystarczającej ilości batoników - zachichotała i podrapała się z zakłopotaniem po głowie, patrząc badawczo na tonyego.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 12:36 am

- batoników? mam ten sam problem. jestem uzależniony od cukru, wszelkich ciastek, batoników, cukierków, czekolady i tak dalej. na dodatek uwielbiam sam sobie przyrządzać takie specjały, więc odzwyczaić się mi jest tym bardziej trudno - pokiwał głową ze zrozumieniem - aloe gdybym miał wybierać między papierosami, a słodyczami, wybrałbym bez wachania słodycze - znowu pokazał rządek swoich niemalże idealnych zębów. ma szczęście, że nie ma jeszcze próchnicy ani innych takich obrzydliwych rzeczy ;p
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 12:42 am

- jakbym ja zaczęła robić jakiekolwiek ciasto skończyłoby się brakiem kuchni i zakalcem - powiedziała prawdę, unosząc lekko brwi. raz już próbowała i nic z tego nie wyszło, drugi raz pewnie byłby jeszcze gorszy, szczególnie że wybrałaby sobie wyższy poziom. no trudno, taka już była najwidoczniej.
- jejku, z jednej skrajności w drugą, jak nie papierosy to cukierki - roześmiała się przyjemnie, odgraniając włosy od twarzy.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 12:47 am

- mimo wszystko słodycze są jednak lepsze. one przynajmniej są słodkie, przyprawiają człowieka o wydzielanie endorfin przez mózg. a papierosy? śmierdzą i skracają życie - zgasił swojego papierosa - poza tym nie możliwe, żeby z twoimi zdolnościami kulinarnymi było aż tak źle. jesteś przecież dziewczyną i w ogóle - zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 12:54 am

uniosła ręce do góry, ale tak lekko wiesz raczej same dłonie, wypalając papierosa.
- chcesz się przekonać, że w kuchni zamieniają się na dwie lewe? - roześmiała się, woląc nie wspominać o próbach pieczenia i gotowania na gwiazdkę, no biedny wujek, biedny, potem nie mógł wstać przez trzy dni! - a do tego, że jestem dziewczyną ma niewiele wspólnego jak do gotowania drygu się nie ma - wzruszyła ramionkami. wyrzucając gdzieś niedopałek. przyglądała się tonyemu, też!
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 6:36 pm

pogoda była dziś w nowym jorku piękna, więc violet postanowiła wybrać się na spacer, testując przy okazji swoje nowe buty ;p
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 7:24 pm

przyszła tutaj, z wisielczym humorem, podkrążonymi i przekrwionymi oczami od płaczu. niestety, była histeryczką, więc kiedy popłakała się raz, to beznadziejny humor nie przechodził jej przez większość dnia.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 7:28 pm

i wtedy przechodził sobie też tędy matt. chyba dawno go nie było, ale mniejsza o to. dwa dni to dużo? dużo. zauważył violet, podchodząc do niej szybszym krokiem.
- ej, co jest? - spytał, marszcząc brwi. nawet się trochę zmartwił, czemu tak wygląda i jest naburmuszona! odsunął jej kosmyk spadający na czoło za ucho.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 7:31 pm

niemal rzuciła się na niego i znowu zaczęła ryczeć. nie chciało jej się mu wszystkiego powtarzać, więc zaczęła wyć jeszcze bardziej - miałam dziś w domu pożar - zaczęła wycierać łzy z policzków. teraz to się rozmazała, więc jeszcze chwilę pochlipała sobie ze złości.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 7:35 pm

podał jej chusteczkę, nie wiem skąd wyczarował.
- pożar?! - niemal krzyknął, ocierając kolejne łzy violet z policzka, już chusteczką. pogłaskał ją miło po głowie, zmarszczając brwi jeszcze bardziej, pewnie zastanawiał się w jakim stanie jest jej mieszkanie.
- ale niegroźny, prawda? - spytał, tym razem głaszcząc ją pokrzepiająco po plecach.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 7:40 pm

- każdy pożar jest groźny! - wrzasnęła i tupnęła nogą - gdybym nie miała zraszaczy i alarmu, to pewnie bym zginęła, bo jak wszystko zaczęło się palić, to spałam - mówiąc 'to wszystko' miała na myśli swoją ulubioną sukienkę, na której stało to feralne, niewyłączone żelazko - pierwszy raz w życiu zabrałam się za prasowanie. byłam z siebie taka dumna, ale zapomniałam wyłączyć żelazka i poszłam się zdrzemnąć - schowała twarz w dłoniach, pogrążając się w lekkiej histerii ;p - teraz cały mój pokój jest zalany i straciłam moją ulubioną sukienkę.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 7:45 pm

podniósł lekko ręce, kiedy zaczęła tupać nogą, w geście 'jestem niewinny, co złego to nie ja'. wysłuchał uważnie jej historii, kiwając głową. może nawet trochę go to rozbawiło, całe żelazko a na końcu ta sukienka. na szczęście tego nie okazał i dalej jego mina pozostała poważna.
- violet, ty się sukienką martwisz? - zdziwił się i spojrzał na nią tak badawczo, nie wiedział pewnie co dla kobiet znaczą ubrania, prawda! - możesz sobie ją odkupić - podrapał się po brodzie, mając nadzieję, że zaraz na niego nie wrzaśnie, że to była jedyna szyta dla niej ; d
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Central Park. - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 29 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Central Park.
Powrót do góry 
Strona 29 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Huston River Park
» most w central parku
» fontanna w central parku
» City Hall Park
» Damrosch Park

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: świeże powietrze.-
Skocz do: