you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Central Park.

Go down 
+27
ian
william
heather
Tony
matthew
Justin
ann
Oliver
carlos
xavier
josephine
Keisha Mood
Violet
Chuck
ryan.
alex
Blair
abilene
candy
Jimmy
Georgina
Twiggy
corey
kayla
sasza
Alison
Nathan
31 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutorWiadomość
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. Empty
PisanieTemat: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 3:03 pm

Po okołu 20 minutach dotarł do Central Parku. Wiele słyszał o tym miejscu. Dlatego wybrał je jako pierwsze, żeby coś naszkicowac. Znalazł pierwszą wolną ławkę. Od razu ją zajął. Wyjął wodę Evian ze swojej torby i postawił na ławe obok. Pociągnął dużego łyka. Ciągle rozmyślał o porannym spotkaniu. Wyciągnął swój szkicownik i ulubiony ołówek 6B. Zabrał się do szkicowania.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 5:15 pm

Usiadła w parku. Nie miała głowy by rozglądać się za znajomymi. Przecież miała ich dwóch. I w ogóle czy mogła nazwać ich znajomymi? Znała ich około 2 godziny... Zerknęła na dwój kosztowny zegarek od Prady i zauważyła że już po szesnastej. W głowie zaczęła rymować słowa i nie chcąc ich zapomnieć szybko sięgnęła po swoją torebkę aż w końcu znalazła swój notesik zaczęła coś mechanicznie pisać. Mało ją obchodziło czy dosiądzie się do niej jakiś pedofil albo jakaś żebraczka, miała wenę twórczą i na razie była zbyt tym pochłonięta...
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 5:26 pm

Zauważyl ją. Usiadła akurat w widoku, który rysował. Natchymiast dorysował ją siedzącą i skrobiącą coś w notatniku na ławce tuż pod wielkim drzewem. Dlugo się zastanawiał czy się do niej dosiąśc. Postanowił zaryzykowac.
- Cześc. Zajętę? - Zapytał mrużąc oczy przez słońce, które świeciło mu w twarz.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 5:33 pm

Podniosła głowę. Zauważyła go. Bardzo się zdziwiła na jego widok. Jej wena twórcza znikła tak szybko jak sie pojawiła
- eh, trudno. Niedługo znów mnie nawiedzi - pomyślała
- No jasne siadaj. Tak długo tu siedzisz? - zapytała go.
Zamknęła notes i schowała go do dużej torby. Podsunęła się by mógł usiąść.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 5:40 pm

Zmieszał się i w duchu skarcił za to, że podszedł. Odniósł wrażenie, że jej przeszkodził.
- I tak nie miałem nic lepszego do roboty. A nic mnie tak nie relaksuje jak szkice na świeżym powietrzu. A Ty co robiłaś? Przeszkodziłem Ci??
Położył swoją torbę obok siebie i schował szkicownik i ołówki. Zmierzwił włosy ręką i rozprostował nogi.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 5:46 pm

- Nie, nie przeszkodziłeś i tak miałam już kończyć. Co ja robiłam? Raczej nic interesującego jak dla faceta. - po czym zaśmiała się.
Zobaczyła że na ręce ma gumke do włosów. Zdjeła ją i raz dwa zrobiła sobie koński ogon.
- A tobie jak wyszły szkice? Moge zobaczyć? Długo potem siedzieliście z Kaylą w SB?
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 5:50 pm

Wiedząc, że jej nie przeszkodził rozluźnił się. Co mogła tam skrobac. Pisała pamiętnik, czy może również szkicowała?
-Raczej nigdy nie jestem z nich zadowlony, ale możesz je obejrzec. Czemu nie? - Sięga do torby i wyciąga notatnik a4 oprawiony w czarną skórę. Podaje jej. - A z Kaylą nie siedzieliśmy długo. Właściwie zmyliśmy się zaraz po Tobie. Pewnie byłem nudny i nie chciało jej się siedziec ze mną.
Zaśmiał się i znowu zmierzwił włosy.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 6:01 pm

Zaśmiała się wraz z nim, bo on przecież nie miał racji. Widac było jak ona na niego patrzyła, albo grała albo jej sie podobał. Alison stawiała na to drugie. Sięgnęła ręką po jego szkicownik, od razu go otworzyła.
- Czy to jestem ja? - zapytała go. Jeśli to była Alison to wyglądała bardzo zabawnie. Zaśmiała się
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 6:12 pm

Spojrzał na rysunek i spalił buraka. Totalnie o tym zapomniał.
- Taak to Ty. Mam nadzieję, że mi wybaczysz. Ale wyglądałaś niesamowicie. Miałem naprawdę ochotę Cię wtedy namalowac. Wpasowałaś się w krajobraz.
Zaśmiał się nerwowo. I patrzył na nią. Czekał na jej reakcję.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 6:20 pm

- hm. - Alis myślała co mu dopowiedzieć, zauważyła na jego twarzy rumieńce i chciało jej się z tego powodu zaśmiać ale jednak się powstrzymała - wyglądam bardzo zabawnie. Nic nie szkodzi. Ciekawe czy gdyby obok mnie siedział goły człowiek też go byś namalował. - spojrzała na niego z szerokim uśmiechem, czekając na odpowiedź której i tak sie nie spodziewała.
Alison miał dziś dziwne poczucie humoru, nigdy takiego nie miała, a do tego ta jej odwaga, coś nadzwyczjanego.
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 6:28 pm

szla powoli, waskim, wybrukowanym szlakiem starajac sie przepuszczac rowerzystow. cholerni amerykanie, nie potrafiacy znalezc miejsca na wycieczki rowerowe. na nogach miala kremowe baleriny Chanel, poniewaz od wczoraj nogi byly najbardziej bolaca czescia ciala Saszy. nagle zobaczyla w oddali Alison z jakims chlopakiem, nie wygladali na pare, jednak nie byla pewna czy powinna im przeszkadzac...
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 11:56 am

Musial pobiegac. Musiał się odprężyc i pomyslec o tym co sie wydarzylo wczoraj. Miał na sobie granatowe spodnie od dresu adidasa, białe buty i białą koszulkę. Pod łokciem lewej ręki miał zalożoną białą frotkę. Wsadził słuchawki do uszu i już slyszał pierwsze takty "How to save a life" zespołu The Fray. Zaczął się rozgrzewac.
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 12:02 pm

biegla w czarnych szpilkach starajac sie uniknac jakiejkolwiek katastrofy. nie wiedziala kto normalny biega po Central Parku na dziesieciocentymetrowym obcasie?
- cholera - zaklnela i przed jej oczyma nagle wyrosl mlody mezczyzna, oczywiscie wpadla na niego uzywajac przy tym masy niepotrzebnych i niezbyt milych okreslen. niezdara, ktora na dodatek byla juz spozniona o jakas godzine. zdjela szpilki z nog i cisnela nimi w ziemie, poczym opadla na trawe, nie miala zamiaru sie juz nigdzie spieszyc.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 12:07 pm

Usiadł obok niej.-Wszystko w porzadku?-Zapytał wyjmując słuchawki z uszu.
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 12:17 pm

- wybacz, to raczej ja sie przypadkowo na Ciebie rzucilam i powinnam sie Ciebie zapytac czy z Toba wszystko okej? a wiec, nie odczules powazniejszych skutkow? - zapytala, poczym wyjela z torby telefon i zobaczyla 28 nieodebranych polaczen od Meggie, ups.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 12:22 pm

Zaśmiał się.-Ja też byłem trochę nieostrożny więc również zawiniłem.-Wstał i podał jej rękę aby też mogła wstac. -Lecę biegac dalej. Narazie.-Pomachał i pobiegł.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 12:28 pm

Wxiela kawe na wynos i teraz szła alejka rozglądając się i szukając wzrokiem Nate'a. W końcu go zobaczyłana końcu drogi i przyśpieszyła kroku.
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 12:35 pm

- Adieu! - rzucila slabo, poczym znowu opadla na trawe. Spotkanie moze zaczekac, poprawienie jej humoru bylo teraz priorytetem. Zalozyla sluchawki na uszy i bez wiekszego oporu zaczela spiewac Come stop your crying, it will be alright. Just take my hand, told it tight.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 12:49 pm

Od razu ją zauważył. Podbiegl do niej. Nie chciał jej przytulic, bo był spocony. Pocałował ją w policzek. Zastanawiał się co z nimi bedzie.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 12:51 pm

Usmiechneła się do chłopaka i złapała go za reke i pociągneła na spacer-Codziennie tak biegasz???
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 1:07 pm

Dał się jej porwac.-Nie codziennie. Tylko w weekendy. Chyba, że mam duzo do przemyslenia. A po wczorajszym dniu naprawdę się tego nazbieralo.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 1:11 pm

Odsuneła się od niegodelikatnie,poczuła że moze mu przeszkodziła w mysleniu-ja teżtroche o wszystkim myslałam-unikała jego wzroku,udawała ze bardziej ją interesują ptaki na drzewach a nie jego oczy
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 1:16 pm

Spłoszył się. Zastanawiał się czy ją uraził. Delikatnie chwycił jej głowę w swoje dłonie i obrócil do siebie. Pocałował ją.-I co wymyślilaś?-spytał
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 1:19 pm

zamkneła oczy i za chwile je znowu otworzyła patrząc wprost na niego-Jeszcze nic,czekałam na to co Ty wymylisz
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 1:31 pm

-Wiesz... głównie zastanawiałem się czy nie posunęliśmy się zbyt daleko za szybko. Nie wiem czy teraz odbierac Cię jako MOJĄ dziewczynę.-Specjalnie dał nacisk na wyraz 'Moją'. Chciał żeby wiedziała, że mu na niej zależy.-Nie wiem czy jestes typem imprezowiczki. Bo jeśli jestes, to nie będę umiał Cie zmienic. Chce wiedziec czy jestesmy na serio. Czy to jest tylko przelotne.- Puścił jej rękę i opuścił głowę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Central Park. Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Central Park.
Powrót do góry 
Strona 1 z 40Idź do strony : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Huston River Park
» most w central parku
» fontanna w central parku
» City Hall Park
» Damrosch Park

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: świeże powietrze.-
Skocz do: