you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 zamknąc mi tu proszeu!

Go down 
+8
Georgina
candy
alex
Jimmy
Blair
Nathan
kayla
Alison
12 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
AutorWiadomość
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:11 am

wytarła oczy, pewnie starła też część rozmazanego makijażu. nic nie odpowiedziała. miała tylko nadzieję, że uda jej się jakoś pogodzić przyjaźń z kaylą z tym, żeby nie musiała widywać się z jimmym.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:13 am

-na pewno nie napijesz się niczego???moge xrobić nam herbaty -ona miała chyba na nią ochote wiec poszła do kuchni płacząc sobie po drodze
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:14 am

- nie, na pewno - skuliła się na sofie. nawet nie była zmęczona, nie chciało jej się spać. przerażała ją myśl, że w poniedziałek powinna zjawić się na uczelni, miała nadzieję, że do tego czasu zdąży do siebie dojść.
nawet przeszło jej przez myśl, czy nie iść na jakieś tory, rzucić się z mostu, czy coś. ale stwierdziła, że to by było głupie.
chociaż...
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:15 am

wróciła po jakimś czasie z kubkiem w dłoni oparła się plecami o ściane i nic nie mówiła tlko wzdychala od czasu do czasu-zostsaniesz u mnie prawda??nie lubie byc sama
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:17 am

- mhm. zostanę. a ali? nie ma jej? - zapytała.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:18 am

-własnie nie wiem co z nią-usiadła na podłodze-nawet nie napisała
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:20 am

- może gdzieś imprezuje. czy coś - powiedziała, patrząc nieobecnym wzrokiem za okno. zakasłała, z nadzieją, że nie będzie chora, bo chyba miała dreszcze, czy coś.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:21 am

wpatrywała się w swój kubek-pewnie tak juz kiedys wyjechała i nic nie powiedziała-przypomniała sobie o Jimmim bo kiedys myslała ze on będzie z Ali a ona z Nejtem ale jak widac nic nie jest wieczne nawet marzenia
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:23 am

- czyli jest spontaniczna - stwierdziła. normalnie to pewnie by się uśmiechnęła, ale chyba nie miała na to ochoty.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:24 am

-tak ale to nie odpowiedziale przeciez moge się martwic-odstawiła z hukiem kubek sama nie wiedziala czy gadanie o ali to dobry pomysł na rozwiązywanie ich kłopotów
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:26 am

- jak wróci to jej to powiedz - wzruszyła ramionami. wzięła jakiś koc, który miała w zasięgu ręki i się nim okryła, żeby nie zmarznąć jeszcze bardziej.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:27 am

-niech ją tylko dorwe-nabrała powietrza w płuca i zamknela balkon nie chciała jeszcze do problemów dołozyc sobie zapalenia płuc
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:28 am

nie wydawało jej się, żeby kayla mogła kogokolwiek skrzywdzić. wydawała jej się taka krucha i delikatna. wyjęła z kieszeni telefon, żeby sprawdzić która godzina.
- o matko, jak późno - wzdrygnęła się, chociaż wcale nie odczuwała, że jest 01:28. odłożyła telefon na stolik.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:29 am

ppatrzyła na wiszący zegar dla niej komórka juz mogła nie istniec-chcesz juz spac???
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:31 am

- nie. nie jestem zmęczona, pewnie i tak nie zasnę - w myślach dodała, że przez najbliższy czas będzie żyła tylko dzięki kawie, ale zostawiła to dla siebie, bo pomyślała, że kayla mogłaby się tym zmartwić.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:32 am

ona sama zyje dzieki kawie i czekoladzie wiec się nie zmartwi tylko sama będzie jej ta kawe robic-usiadła koło B-zycie jest pokrecone,nie dosyc ze moi rodzice się rozstają to ja tez,niedaleko pada jabłko od jabłoni
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:33 am

- nie bądź taką pesymistką. przecież jeszcze możecie wszystko naprawić. jutro ochłoniecie, porozmawiacie spokojnie i będzie dobrze, na pewno - chyba nie była specjalistką od pocieszania, ale przynajmniej się starała.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:34 am

popatrzyła na nią ale i tak wiedziała ze nejt juz jej definitywnie nie chce była głupia ze się tak starała,mogła zostac w Wiedniu.była za to wdzięczna B ze mimo swoich problemów ją pociesza
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:37 am

pewnie myślała, że jest beznadziejna, bo nawet nie potrafiła pocieszyć kayli. ale ciężko mówić o pocieszeniu, kiedy nie można sobie poradzić z własnymi problemami.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:38 am

złapała pilota od tv ale i tak nie miała ochoty nic oglądac i tak pewie leca same filmy o miłosci.cały czs myslał o jednym.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:40 am

- prawdopodobnie to wszystko by się nie stało, gdyby nie zachciało nam się imprezować - zauważyła. - znaczy może stałoby się, ale później. chyba jest późno i gadam od rzeczy.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:41 am

-moze to ma sens,nejt nigdy nie lubił imprezowac i pewnie znowu wyszło na to ze go do czegos zmuszam i robie mu wyrzuty ze za mało czasu ze mną spędza
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:42 am

- może. i właśnie dlatego powinnaś z nim pogadać. jak ochłoniesz - przymknęła oczy, chociaż i tak na pewno nie zaśnie. chyba bolało ją serce. ale nie w przenośni. chyba naprawdę musiała się wybrać do kardiologa i miała wrażenie, że zaraz zemdleje i chyba zbladła.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:43 am

-on ie chce ze mną gadacwięc nie będe się mu ciągle narzucac,nie to nie-pokręciła głową i zobaczyła twarz B-wszystko okej???zle wyglądasz??
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:45 am

- nie. nie wiem. trochę mi słabo. ale zaraz przejdzie - powiedziała, chociaż nie była tego taka pewna.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 12 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
zamknąc mi tu proszeu!
Powrót do góry 
Strona 12 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
 Similar topics
-
» zamknąc prosze.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: