you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 zamknąc mi tu proszeu!

Go down 
+8
Georgina
candy
alex
Jimmy
Blair
Nathan
kayla
Alison
12 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next
AutorWiadomość
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 12:56 am

- No jasne, tylko mnie obudź bo moge nie wstać. Miki! Mini! - krzyknęła bo dawno nie widziała psów, chciała się nimi nacieszyć, całą noc...
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 12:58 am

-Dobra ale pewnie dam Ci się wyspać
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:02 am

- Nie nie musisz. - powiedziała - Lubie gdy ktoś mnie budzi i nie lubie przesypiac całego dnia. Życie jest krótkie trzeba sie cieszyć. trzymaj kciuki bym miała lepszy humor-uśmiechnęła się do niej
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:03 am

-Ja tez bym wolała mniec lepszy,chyba musze z Toba więcej przebywac moze Ty mnie wyprowadzisz na prostą-usmiechnełą się do niej
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:07 am

- A może ty mnie - odwzajemniła uśmiech. - Dobranoc - powiedziała i weszła do pokoju. Żuciła się na łóżko. Ale wygodne. Cały dzień o nim marzyła. - Miki! Mini! - powiedziała klepiąc miejsce obok siebie by psy wiedziały ze ona chce by tam usiadły. Zaczęłą je głaskać i w ogóle. Wyciągnęła jakąś koszule z szuflady i poszła się umyć. Szła sobie spokojnie do toalety na końcu korytarza, ale się potknęła o jakieś wystające gówno i rozbiła se kolano. Rozwaliła se do krwi i nie mogła ruszyć no gą - Cholera jasna - zaczęła przeklinać.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:10 am

usłyszała krzyk Ali więc pewnie wleciała do jej sypialni-Co się stało???-zobaczyła krew i jej sie słabo zrobiło-Nie ruszaj się to trzeba opatrzec ,pójde po apteczke
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:12 am

- Czekaj! Mam ją tu przy sobie, podcołgała się pod komode skąd wyciągnęła apteczke, bo ona wie że taka ofiara losu jak ona kiedyś musiała coś sobie zrobić a to tak na wszelki wypadek. Wyciągnęła wodę utlenioną, plastry i bandarz i zaczęła sobie sama opatrzać rany - Kajla, ja nie moge ruszyć nogą bo mnie cholernie boli - spojrzała na nią, jeszce tego jej było trzeby by nałożyli jej gips...
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:15 am

Przewróciła oczmi-dobra polej to woda a ja zadzownie po taksówkę i pojedziemy na ostry dyżur nie chce miec kaleki w domu-uśmiechneła się i wyjeła komórke i pewine zadzowniła-i jak mozesz wstać albo coś???
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:18 am

- Jasne że moge. Ja nie moge? Chyba kpisz - uśmiechnęła się Co to sie stało wypadek poprawił jej humor - Znowu jedziesz do szpitala, jeśli nie chcesz to nie musisz. Może jakieś złe wspomnienia czy coś - powiedziała patrząc na nią. Wstała opierając się o łóżko i zaczęła kuśtykać do drzwi.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:19 am

-ej nie powinni Cie zbadac a jak Ci coś pekło i jutro spuchniesz???-rozesmiała się na samą mysl-musisz dojśc jutro do fryzjera
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:20 am

- no to jedziemy //zaczne.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:26 am

no to pewnie wróciły z Alison i z jej gipsem doodmu smiejąc sie po drodze z całej sytuacji
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 12:02 pm

No to ona poszła szybko spać bo dobijał ją ból w nodze. Gdy się obudziła zapomniała o gipsie i wstała sobie, nie zwróciła uwagi na ciężar prawej nogi. Zaczęła iść do łązienki ale nagle se przypomniała. Cholerny gips. Zobaczyła zabawke Mini, to o nią musiała się potknąć. Nogą strąciła ją bardziej w bok. Chciała spróbować czy zmieści się w swojej rurki. Udało jej się, ledwo. No to je nałożyła, ubrała się, umyła zęby i weszła do pokoju Kajli.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 12:04 pm

a ona już nie spała bo nie mogła spać.leżała i gapiła się w sufit.usłyszała odgłos otwieranych drzwi więc na nie spojrzala-hej Al,juz nie śpisz??
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 12:22 pm

- A jakoś tak wstałam. Patrz w spodnie się zmieściłam i prawie nie widać - usmiechnęła się. Dziś miała dobry humor. Usiadła na łóżku K. - A ty masz lepszy humor? Pamiętasz że dziś idziemy do fryzjera? Ty też masz się pomalować - powiedziała patrząc na K.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 12:26 pm

Usiadła na łożku i sięgneła po kubek ze swoją kawą-Tak chyba jest mi troche lepiej-uśmiechneła sie lekko-Wiem pamiętam ale nie wiem czy chce być znowu ruda-dotkneła swoich włosów-Jak tylko się ogarne mże ruszać-wyskoczyła z łożka i pobiegła do łazienki-Daj mi 10 miniut
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 12:32 pm

- Nie śpiesz się. Chcesz coś do jedzenia? No bo też chce zjeść więc zrobie też dla ciebie. - krzykneła by Kaj usłyszała ją przez drzwi. - Jak jesteś niezdecydowana tak jak ja, to możemy zawsze poprzyglądac się katalogom.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 12:34 pm

Umyła się i w samej bieliznie wpadał do kuchni-wystarczą kanapki a potem mozemy skoczyćna brunch-otowrzyła okno aby rozejrzec się jaka jest pogoda-Lece się ubrać i zaraz Ci tu pomoge-znowu wróciła do swojego pokoju i stała przed szafą jak zwykle niezdecydowana
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 12:41 pm

A Alis łaziła po domu w koszuli od piżamy i rurkach. xd - Ej, ty się tak nie śpiesz ! Mamy cały dzień złotko - mówiła smarując bułki masłem. Gdy skończyła kanapki powiedziała - Ej, napaki są na stole, ja ide nałożyć buty i bluzke jakąś. Weszła do garderoby, wyciągnęłą z reklamówek nowe bluzki i buty. Nałożyła jakś balerinek a na drugą nałożyła czarny podkolanówek, taki gruby by nie pobrudzić gipsu. Wzięła bluzkę Depeche Mode i jakiś długi sweter. Weszła do kuchni i zjadła płatki.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 12:44 pm

Wskoczyła w swoje ulubione biodrówki,koszulke i złapała skórzaną kurtke.z jednym butem w ręku a w drugim na nodze weszła do kuchni-Dzięki Al jesteś kochana-usiadła przy stole i wzieła jedną kanpkę przy okazji dokończyła ubieranie się-To co robimy najpierw???-siegneła po kolejną bułke była głodna jak diabli czy ona ostatnio cos wogóle jadła??
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 12:56 pm

- Hym, może najpierw pójdziemy gdzieś na kawe albo na coś, bo w domu mi się skończyła i w ogóle nie lubie kawy sypanej i tak dalej. A potem zakupy bo musze sobie spodnie kupić bo nie pomyślałam że moja noga bedzie w gipsie. A potem byśmy poszły do kosmetyczki i w ogółe - powiedziała z uśmiechem - Ale ja mam łeb - zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 12:58 pm

Rozesmiała się-Widze że juz wszystko zaplanowałas ale okej lepsze to niz ciągłe rozmyslanie o wszystkim-Złapała kolejną kanapkę-Lece po torbę i możemy ruszac ,ale może wexwij taksówkę czy coś-spojrzała na jej zagipsowaną noge-Na pewo dasz rade w tym chodzić???-wzieła torebkę i przełykając ostatni kęs kanapki spojrzała na Alison-Dobra ruszajmy-mozesz zacząc gdzies w kawairni
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 8:02 pm

Wróciła metrem nie chciała czekać niewiadomo ile na taksówke. Przywitały ja psy ali więc je nakarmiła i sama usiadła z płatkami przed tv
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 10:10 pm

Odłozyła komórke,kurwa gdzie jest teraz żurka???westchneła piec razy poszła jej szukac,znowu się zaczyna
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 11:24 pm

przyszły i ona poszła spać bo ja lece na gossipgirl i lece spac do jutra Wam:*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 16 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
zamknąc mi tu proszeu!
Powrót do góry 
Strona 16 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next
 Similar topics
-
» zamknąc prosze.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: