you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 zamknąc mi tu proszeu!

Go down 
+8
Georgina
candy
alex
Jimmy
Blair
Nathan
kayla
Alison
12 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
AutorWiadomość
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 21 Icon_minitimePią Cze 05, 2009 10:24 pm

w sumie to blair była pewnie zła i niekoniecznie spieszyła się do narzeczonego, zastanawiając się przy okazji, czy nie będzie miał pretensji, że nie było jej cały dzień i większość wieczora wdomu.
- hm, ale jakbyś czegoś potrzebowała, to dasz znać? - upewniła się. nadal miała wyrzuty sumienia.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 21 Icon_minitimePią Cze 05, 2009 10:26 pm

pokiwała głową i padła na fotel,łapiąc się za głowe.zawroty głowy były tym czymś czego nie lubiła-Jasne że dam-wyjeła telefon z kieszeni-Widzisz mam go blisko siebie więc jak coś od razu dzwonie
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 21 Icon_minitimePią Cze 05, 2009 10:30 pm

w sumie martwiła się o kaylę, ale skoro uważała, że nic jej nie jest, to pewnie nie będzie się sprzeczać, żeby nie wyjść na nadopiekuńczą.
- no to dobranoc - uśmiechnęła się i poszła pewnie.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 21 Icon_minitimePią Cze 05, 2009 10:31 pm

pozeganał się z BLair,i wskoczyła do łózka faszerując ise kolejna porcją lekarstw
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 21 Icon_minitimeSro Cze 17, 2009 12:41 pm

Weszła z walizkami. Wzięła głęboki oddech - Ahhh. - powiedziała usmiechając się sama do siebie. Ciekawa była co jej przyjaciele teraz robią. Zaniosła walizki na góre i przebrała się w zwiewną sukienke od CK. Nałożyła malutkie pantofelki od Gucciego. Zeszła na dół i nie wiem co zrobiła. Pewnie wyjęła telefon i napisama sms'a.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 21 Icon_minitimeSob Lip 25, 2009 10:32 pm

Pewnie leżała załamana bo wczoraj nikt nie przyszedł. Dziękujemy, Alison znów wyjeżdża. 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





zamknąc mi tu proszeu! - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 21 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
zamknąc mi tu proszeu!
Powrót do góry 
Strona 21 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
 Similar topics
-
» zamknąc prosze.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: