you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 zamknąc mi tu proszeu!

Go down 
+8
Georgina
candy
alex
Jimmy
Blair
Nathan
kayla
Alison
12 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutorWiadomość
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 12:27 am

zamknąc mi tu proszeu! 1097%20Howard%20%23308%20Living


Ostatnio zmieniony przez Alison dnia Pią Paź 16, 2009 11:55 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 9:45 pm

wpadła tylko na chwile. Nałożyła swoją liliową sukienkę do tego wziełą małą torebeczke Marca Jacobsa. Włożyła tam pieniądze wyjełęte z bankomatu za rogiem, które ledwo dostała bo automat sie zacią, kilka razy w niego kopneła rysujac przy okazji juz porysowane buciki. A no właśnie, zdjeła swoje buty i nałożyła nowe, dopiero wyjęte z pudełka, buty od Pardy. Jeszcze tylko telefon i mogła wyruszać. Wyszła na ulice, machnięciem ręki zawołała taksówke,wsiadając rzuciła ciche
- do Micro, Silk & Cocoon CLUB - nie wiedziała czy taksówkarz wie gdzie to, ale mało ją to obchodziło, nigdy nie znała ulic, znała tylko nazwy. Całe szczęście taksówkarz wiedział gdzie to.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 3:41 pm

wbiegła do domu. Powitały ją jej psy.
- hej Miki i Mini - powiedziała. Lubi rozmawiać z nimi. Choć wie, że wygląda to dość dziwnie i nie którzy mogliby uważać ją za nie normalną i tak to robi. Psy zaczęły mergać ogonem i podchodzić by Alis je pogłaskała. Gdy to zrobiła, one tak jakby podziękowały jej liznięciem.
Miki to pies, samo imie to mówi, a Mini to suczka. Oba psy to beagle. Usiadła na kanapie. Włączyła FoxLife i zaczęła oglądać chirurgów. Gdy serial się skończył, wstała i zaczęła zmierzać w kierunku prysznica. Musiała się umyć. Zdjęła z siebei ubranie i weszła do kabiny. Gdy już była ''czysta''. Wyszła i owinęła sie ręcznikiem. Podeszła do umywali, nałożyła pastę na szczoteczkę. Potem z mokrymi nogami poszła do swojej wielkiej garderoby. Wybrała jeansy od Gucci'ego do tego biała koszula z Prady, nałożyła jeszcze jakąś biżuterie, ana nogi włożyła ładne, czarne botki. Spojrzała na zegarek, było już bardzo blisko pietnastej, a żołądek dawał się we znaki. Wysuszyła włosy, wzięła jakąś torebkę, pożegnała się psami i już jej nie było.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 10:04 pm

Wbiegła do domu.
- Przepraszam, przepraszam, na prawde, Mini i Miki wybaczcie mi - chyba by nie przeżyła gdyby zaniedbała psy, to był tylko jeden raz w życiu i ostatni. Odrazu pobiegła do kuchni. Chwyciła dwie miski i wyjeła puszkę pedigri. Nałożyła podwójną a może potrójną porcje, co jej tam, musiała prosić je o przebaczenie. Gdy położyła miski na ziemie psy od razu się na nie rzuciły. Nie miała co robić, więc patrzyła jak wchłaniają pokarm w wystrzałowym tempie.
Wyjęła z lodówki mleko, schyliła się do półki i wyciągnęła płatki, znalazła gdzieś jeszcze czystą miske i łyżkę. Włączyła telewizor i zaczęła jeść płatki.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 11:58 pm

Kolejna noc, tym razem sama, wie, że może się dla niej to źle skończyć, a na dodatek jutro szkoła, ubrała się w ładny świecący top z Gucci do tego krótką spódniczke od Prady, na nogi nałożyła czarny buty od MJ do tego wzięła torebką w którą włożyła pieniądze, telefon i pejdżer.

Psy podniosły zaspane łby, otwierając przy tym oczka bo już dawno spały.
- Ciii. będę niedługo, obiecuję.
Zamknęła za sobą drzwi. Całe szczęście, że obok przejeżdżała jakaś taksówka.
- do The Electric Birdcage. Dziękuję
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 11:40 am

Wróciła po około godzinie. Na miejscu zdała sobie sprawe, że jednak nie ma na to ochoty, dziś.
Wstała, poszła pod prysznic, umyła zęby, wszystoko to co powinno się rano robić. Poszła do garderoby, nałożyła na siebie jakisz top do tego rybaczki. Na nogi nałożyła conversy i mogła wychodzić.
Wyszła na ulice, wzięła taksówke i już pędziła do szkoły.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeWto Kwi 28, 2009 10:38 pm

Po lekcjach poszła na jakieś małe zakupy, to już była tradycja. Szkoła, zakupy, dom, tak żyła przez trzy miesiące i tak bedzie już żyła od tego dnia. Przez pięć dni poznała kilka osób, krótka znajomość tak krótka, ze chyba już jej nie ma. Eh, pożyjemy zobaczymy. Położyła się na łóżku, wyciągnęła laptopa i zaczęła szukać nowych kolekcji od Gucci i Prady.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 8:33 pm

Zaczęła otwierać drzwi, czemu załatwiła sobie tyle zamków? Ach, tak, wymysł jej ojca. Słyszłąa pod drzwiami pisk psów.
- Już, już - powiedziała do siebie, wie że musiało to dziwnie wyglądać w oczach Kajli. Wkońcu uporała się z drzwiami. - Prosze, rozgość się, mieszkam sama - całe szczęście.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 8:35 pm

Weszła ostrożnie bo pewnie bała się że ja psy napadną i zjedzą. Ale narazie na nią nie skoczyły więc było okej.Rozejrzał się wokól-Fajnie tu tak przyjemnie i nowoczesnie.Ja nie lubie mieszkac sama ale trudno jak mus to mus
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 8:40 pm

Ruszyła w kierunku kuchni, musiała nakarmić psy, bo zaraz miały wychodzić do ralpha.
- Dziękuje, też z chęcią znalazłabym współlokatorke, albo kogoś by ze mną mieszkał. Kajla, o której impreza u ralpha? - zapytała.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 8:43 pm

Spojrzała na zegarek-Nie wiem ale pewnie już się zaczeła,spokojie zdązymy.Jak one się nazywają???Przysiadła gdzies na fotelu głaszcząc jakiegoś psiaka
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 8:50 pm

- Miki i Mini, ty akurat kochana trzymasz Miki. JEsteś juz przebrana na impreze czy coś? Bo ja zawsze chetna oddać rzeczy by kupić nowe - zaśmiała się
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 8:55 pm

-wyszłam tylko po kawe bo juz miałam mała impreze ale chetnie coś pozycze-wstała  i zobaczyła co ma na sobie-te jeansy nadają sie tylko do smieci
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 9:07 pm

- Chodź zaprowadze ciebie do garderoby - Wzięła Alis za ręke i zaczeła z nią iść w kierunku schodów. Gdy były pod drzwiami. - przepraszam za bałagan - Alis otworzyła drzwi, była tam kanapa i kilka szaf - Prosze - Alis podeszła do krótkiej cekinowej sukienki, która uwydatniała jej ciało, była na ramiączkach, wzięła cerowne buty na obcasie do tego sięgnęła po czarną torebke Chanel - o teraz może być -uśmiechnęła się - ale ze mnie gapa, chcesz coś do picia?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 9:09 pm

-Tak moze być woda -odwróciła się z powrotem do szafy-A ja sobie czegos poczukam.-Jej uwagę przykuła czarna sukienka z koronki więc ją wyjeła i przyłozyła do ciała-Ta to bedzie odpowiednie,pozycze ją-spojrzała  na Ali
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 9:11 pm

- Możesz ją sobie nawet wziąć - uśmiechnęła się - A ja lece po wode, jak chcesz to weź sobie też jakieś buty i torebke.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 9:13 pm

-Okej coś znajde i zaraz zejde i olecimy-podeszła do drugiej szafy i po przymierzeniu 6 par butów zdecydowała isę na czarne manolo i do tego małą torebke w kształcie ust-Dobra jestem gotowa!-zawołala wracając do salonu
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 9:19 pm

- Oki, a wiesz gdzie jest impreza? - zaśmiała się - Będzie tam twoj bojfrjend? - pojerzliwość Alis w końcu dała jej znać.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 9:21 pm

-A nie wiem czy wogóle o tym wie,anrazie trzezwieje u mnie w domu-usmiechneła się -A impreza mial byc u Ralfa w domu,cos tak słyszałam
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 9:26 pm

- A wiesz gdzie jest jego dom? - mówiła wychodząc z domu, zaczeła zamykac drzwi i znów pisk psów. Nie lubiła tego.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 9:27 pm

Poprawiła kiecke-Nie wiem ale znajdziemy zapytamy taksówkarza//zaczne u niego
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimePon Maj 04, 2009 11:18 am

Wstała z łóżka, zrobiła poranne czynności etc. Miała dość mieszkania sama. pfe. Codzinnie rano wstaje, sama, wraca do domu, sama. Może przeprowadzi sie do cuchnącego akademika? W sumie to wszystko jej jedno, byle tylko nie mieszkać w pojedynke.- HALO - krzykneła, ale nie uzyskała odpowiedzi tylko gówniane echo - eh.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimeCzw Maj 07, 2009 10:27 pm

//powinny zmienić temat :)pewnei dotrały po jakims okropnie długim czasie stania w korkach
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimePią Maj 08, 2009 9:53 pm

Podeszła do walizek K. Kiedyś musiał nadejść ten dzień i jej ubrania ujrzą światło dzienne. Pociągnęła kilka na góre, do jej nowej garderoby. Była większa od garderoby A. bo dla niej nie potrzebna była aż taka duża. Otworzyła walizke i zacżęła układać rzeczy. Tu bielizna, tam sukienki, a tam spudnice, tam spodnie, tutaj tiszerty, o tam bluzki, była jak w transie. Wciągnęło ją to. Gdy opróżniła dwie pierwsze zeszła po kolejne. Ale będzie miała K niespodzianke.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitimePią Maj 08, 2009 10:45 pm

Gdy skończyła, zeszła na dół. Napiła się pepsi max bo niby nie tuczy, ale i tak tuczy.Usiadła na kanapie i włączyła '30 dni mroku'. Wiedziała że po 5 minut skończy oglądać, ale chociaż te 5 minut musiała wytrwać. Zaczą się film, ostra scena, zamkniete oczy. Wzięła psa z podłogi i zaczeła go nerwowo głaskać, wbrew woli psa. Trudno. A K. na pewno bedzie nocowac u chłopaków. Zapowiada się ciekawa noc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





zamknąc mi tu proszeu! Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
zamknąc mi tu proszeu!
Powrót do góry 
Strona 1 z 21Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-
» zamknąc prosze.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: