you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 zamknąc mi tu proszeu!

Go down 
+8
Georgina
candy
alex
Jimmy
Blair
Nathan
kayla
Alison
12 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
AutorWiadomość
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimePią Maj 15, 2009 9:02 pm

zaśmiała się.
- dobra, idziemy.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimePią Maj 15, 2009 11:59 pm

Wróciła do domu,rzuciła komórke na stolik i poszła szukac Ali,znowu jej nie biło.Wzieła sobie wode z lodówki poszła na taras
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:22 am

Zrobiło jej się smutno i zle,nawet czekolada jej nie pomogła.Brakowało jej kogos z kimmogła by pogadac.B pewnie jeszcze siedzi z J a o Ali mogła tylko pomarzyc tak jak o Nejcie
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:38 am

prosto z central parku przyszła do kayli. na szczęście nie było daleko. zdała sobie sprawę, że pewnie wygląda jak idiotka, cała rozmazana i w ogóle, ale trudno. zapukała do drzwi.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:39 am

zerwała sie i otworzyła,widząc Blair rzuciła się jej w ramiona
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:40 am

przytuliła tylko kaylę, bo w sumie, mimo, że krótko się znały, traktowała ją jak siostrę.
- próbowałaś porozmawiać z natem? - zapytała. - może... no nie wiem, może ma zły dzień, za dużo wypił, czy coś - nawet nie zdawała sobie sprawy, że głos nadal jej drżał.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:43 am

usiadła na kanapie-próbowałam ale wyszło jak wyszło to koniec rozumiesz-wytarła oczy bo chyba nawet płakała -jeju Blair ty tez dziwnie wyglądasz coś sie stało??
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:44 am

- może powinniście się spotkać? i na spokojnie sobie wszystko wyjaśnić. tak myślę - usiadła obok. - nie, ja tylko... - zamyśliła się przez chwilę. - ja tylko mam chyba alergię - nie chciała zadręczać kayli jeszcze dodatkowo swoimi problemami.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:46 am

-on juz nie chce mnie widziec Blair-nie miala juz siły znosic jego humorów ani azabiegac o jego wzgledy ona się starał on nie-a wiesz co mnie najbardziej boli???kłamstwo.jego kłamstwo.teraz wyszło na to ze wszystko co mówił było kłamstwem
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:48 am

podeszła do barku, zrobiła jakiegoś drinka i podała kayli, może ją to uspokoi. sama nie miała ochoty na alkohol, ba, nie miała ochoty na nic, kompletnie.
- no nie wiem... cholera, pasujecie do siebie. to na pewno nie od tak, na pewno jest jakiś powód.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:49 am

odstawiła szklanke wolała miec jasny umysl a nie zapychac go procentami,oparła głowe o oparcie-to moze mu to wytłumaczysz bo on mnie tylko prowoukuje do kłotni nie widzi jak się staram-westchneła-Jak było potem w klubie??
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:51 am

- chyba nie jestem najlepszą osobą do tłumaczenia komukolwiek czegokolwiek - westchnęła. - hm, nie wiem. w sumie zaraz wyszliśmy, a potem przyszłam do ciebie - co prawda ominęła niektóre szczegóły, ale nie były przyjemne i warte uwagi.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:53 am

przyjrzała się jej-nie kręc od mojego wyjscia z klubu mineło sporo czasu,czemu nawet Ty mi nic nie mówsz-zrobiło jej sie smutni poczuła sie niepotrzebna czy jakos tak
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:54 am

- nie, kayla, to nie tak, po prostu... - myślała jak jej to wytłumaczyć tak, żeby znów się nie rozpłakać. - jimmy mnie wykorzystał. to wszystko. a ja byłam taką idiotką i niczego się nie domyśliłam.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:55 am

poptrzyła na nią i przytuliła-wiedzialam-mrukneła sama do siebie-myslałam ze będzie inaczej,ej nie łam się to tylko facet
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:56 am

nawet nie miała siły, żeby robić kayli jakiekolwiek wyrzuty, że nic jej nie powiedziała, albo, że jej nie ostrzegła.
- no tak, ale... hm, dla mnie to chyba więcej znaczyło, po prostu.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:58 am

popatrzyła na nią-myslałam ze bedzie inaczej,wiem przepraszm ze Ci nie powiedziałam ale on tak postapił ostatnio z Abi
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:00 am

- z abi? - zapytała. - a zresztą. nieważne - westchnęła. - to i tak nic nie zmienia. wyrzuty mogę mieć tylko i wyłącznie do siebie, że jestem taką idiotką.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:01 am

-ej nie jestes-uśmiechneła się-tak z Abi to taka dziewczyna no i on z nia i wyszło tak samo jak z Toba
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:02 am

- jestem. serio. to już kolejny związek, który mi nie wyszedł. chociaż, to nawet nie był związek. nie jestem stworzona do związków, najwyraźniej.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:02 am

-mam tak samo jak Ty-westchneła i siegneła po szklanke z alkoholem upijając potezny łyk
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:05 am

- nie, to zupełnie co innego. ty kochasz nate'a, a on ciebie. w końcu do siebie wrócicie, bo nie umiecie bez siebie żyć i jesteście dla siebie stworzeni. a to... - wzruszyła ramionami. - cholera, nie wiem jak w ogóle mogłam się łudzić, że cokolwiek z tego będzie. przecież prawie w ogóle się nie znamy.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:07 am

-on mnie nie kocha -stwierdziła krótko dopijajac to cos w szklance-i nie sądze abysmy byli znów razem ani tym bardziej rozmawiali normalnie-przytuliła blair bo pewnie maiłą gorszy problem niz ona-Nie smuc się B moze to znak ze on nie jest dla Ciebie tam gdzies czeka ten jedyny
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:08 am

- nie ma tego jedynego. nie chcę nikogo. nikogo innego - znowu się rozpłakała. - przepraszam, kayla - była wściekła, że znów się rozkleiła.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:10 am

podała jej pudełko chusteczek z któych korzystała przed jej przyjsciem-nie musisz mnie za nic przepraszac
Powrót do góry Go down
Sponsored content





zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 11 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
zamknąc mi tu proszeu!
Powrót do góry 
Strona 11 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
 Similar topics
-
» zamknąc prosze.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: