you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 zamknąc mi tu proszeu!

Go down 
+8
Georgina
candy
alex
Jimmy
Blair
Nathan
kayla
Alison
12 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
AutorWiadomość
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:35 pm

- chcę! - skoro już nie mogła wlewać w siebie więcej procentów to przynajmniej zapali papierosa. włożyła go do kącika ust i tym razem wyciągnęła ze swojej kieszeni, swoją zippo z flagą wielkiej brytanii. zaciągnęła się i wypuściła kółeczka z dymu, przynajmniej to umiała.
- ładna zapalniczka - roześmiała się, uważając, żeby papieros nie wypadł jej z ust, byłoby wtedy źle!
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:36 pm

xp usiadła mu pewnie na kolanach-czy mi się wydaje czy Jimmi zginął gdzies z Alison??-przygladała się alexowi który ostatnio zabawiał sie z szajlo a teraz zabawia inną
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:38 pm

-A co jesteś zazdrosna? -zapytał przyglądając sie jej dłoni.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:39 pm

Popatrzyła na niego-Wprost przeciwniem,chyba do siebie pasują
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:40 pm

-A powiedz mi czemu zapłakana G. wybiegała z Twojej imprezy? Tak się składa, że miałem okazje minąc ją na dole.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:42 pm

-Nie wiem,zdazyłam się tylko z nią przywitac a potem gadała z innymi,nawet nie wiem kiedy wybiegła.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:44 pm

Wzruszył ramionami. Zaczął skubac jakąś nitkę przy swoich spodniach.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:45 pm

powiedzmy, że przewietrzał się na tarasie. potem wszedł do pokoju, ujrzał diwe migdalące się pary, zachichotał pod nosem i powrócił na taras. lubił gapić się na manhattan wieczorem.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:45 pm

palił tak sobie wypuszczając z ust kółka-kendi kendi kendi-zawołał cichutko do jej ucha,z resztą jak mozna krzyczec cichutko???złapał ją za ręke i położył na swoim sercu-chodzmy moze stąd gdzies gdzie będziemy sami i gdzie zrobimy cos o czy marzymy
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:46 pm

-napisałam Ci esa i nie odpisałes wcale a wcale
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:47 pm

-Miałem w szkole wyłączony telefon. Włączyłem jak byłem już pod domem. Więc wszedłem, przebrałem się i przyjechałem tutaj. A jeśli chodzi Ci o odpowiedź to brzmi ona "tak i to szalenie". -Pocałował ją w ramie.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:48 pm

Usmiechneła się i zrobiło jej się ciepło na sercu-Ja za Toba tez,nie widzialam Cie wczoraj
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:49 pm

-a ja Cię widziałem.
Powrót do góry Go down
Keisha Mood

Keisha Mood


Liczba postów : 222
Join date : 23/03/2009

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:49 pm

siedziała na kanapie,popijąc drinka.
-hm,chyba zbieram się do domu-pomyślała.
pożegnała się z innymi i wyszła.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:50 pm

Zakmneła oczy aby sobie wszystko poprzypominac-Gdzie???
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:50 pm

-Śniłaś mi się całą noc. -Szepnął jej bardzo delikatnie i seksownie gdy miała zamknięte oczy. A potem pocałował ją w ucho.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:52 pm

Zmarszczyła nos-Tak??I co ci się dokładniej śniło-otwprzyła oczy i cmokneła go w usta
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:53 pm

Odchylił głowę do tyłu. -Nie powiem Ci, wole żeby to zostało między mną a mną.
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:53 pm

opracujemy nowy cichutki krzyk!
uniosła brwi i przymknęła oczy bo właśnie wypuszczała dym i chciała zrobić jakieś idealne kółeczka.
- to chodźmy gdzieś - zgasiła papierosa, miejmy nadzieję, że jest tam jakaś popielnica czy coś takiego! przecież o kanapkę gasić nie będzie. to parku, muha ; d wstała z kanapy i chwyciła alexa za ręce.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:56 pm

no to tez się zerwał i złapała ją za ręke i pociągnal do wyjscia rzucając po drodze podziękowania usmiechy i swój numer telefonu.zacznij to sobie tam pokrzyczymy cichutko
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:56 pm

Walneła go lekko w ramie-Więc musiał byc to bardzo przyjemny sen-pozegnała parke i rozjerzała się wokół-Chyba koniec imprezy zostalismy sami
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:57 pm

Rozejrzał się po pokoju. -Wiem, że mnie znienawidzisz za to co powiem, ale ja też bedę się zaraz zbierał.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 9:58 pm

-no to wiedz ze juz cię nie nawidze-przesiadła sie  na kanape
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 10:00 pm

Usiadł na niej okrakiem wiedząc, że ją gniecie. Zrobił to specjalnie. Przynajmniej nie miała okazji aby mu uciec. -To chodź ze mną. Wiesz przecież skarbie, że mam jutro szkołę. -Pocałował ją i przygniótł całym cialem.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 10:02 pm

i połamał jej pewnie wszystki ekości bo ona była delikatna.-znowu do Ciebie,ciągle siedzimy tylko u Ciebie.nigdzie nie wychodzimy ani nic-popatrzyła wprost na niego,była wkurzona-pójdziesz spac i co??
Powrót do góry Go down
Sponsored content





zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 7 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
zamknąc mi tu proszeu!
Powrót do góry 
Strona 7 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
 Similar topics
-
» zamknąc prosze.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: