you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Blair

Go down 
+14
lauren
maximilian
Violet
ian
heather
Tony
Alison
matthew
Chuck
ryan.
Nathan
Jimmy
kayla
Blair
18 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
AutorWiadomość
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimeSob Cze 27, 2009 1:03 am

- taaaaam - wskazała jej ręką, na wielki wóz, czy tam mały wóz, a może to wcale nie było to, tylko jej się tak wydawało. objęła heather ramieniem, traktowała ją chyba jak młodszą siostrę, przynajmniej po alkoholu! i zasnęła. bo muszę iść, paaaaaa ;*
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 10:23 pm

no to przyprowadziła tu iana, pewnie nie miała tu nawet takiego bałaganu jak ostatnim razem, bo dzisiaj od rana chyba miała jakąś wenę na sprzątania. wskazała mu jakiś niewielki, przyjemny salonik.
- napijesz się czegoś? - zapytała, zostawiając w przedpokoju torebkę, ale wcześniej wyjęła z niej pewnie telefon.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 437
Join date : 23/06/2009

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 10:29 pm

usiadł sobie na kanapie/sofie/czy co tam miała, rozglądając się dookoła. miała szczęście, że kanapa była wygodna, bo ian jednak trochę wygodnicki, aż za bardzo nawet, był! bądź co bądź.
- wody - rzucił, żeby najwidoczniej nie robić kłopotu z gotowaniem wody czy tam innych dziwnych rzeczy, żeby przygotować coś ciepłego do picia. a podobno trzeba pić butelkę wody dziennie! :c
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 10:32 pm

a kanapa czy sofa się czymś różnią? ;o tylko się nie śmiej, serio nie widzę różnicy ;dd

poszła do kuchni, pewnie po tą wodę. wróciła z dwiema szklankami i postawiła je na jakimś stoliku, który stał przed sofą. usiadła sobie obok iana, zastanawiając się jaki temat podjąć, bo chyba też nie mam pomysłu, ale zaraz się rozkręcę.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 437
Join date : 23/06/2009

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 10:39 pm

kanapa to chyba taka do spania, a sofa do siedzenia? ; d nie wiem, tak mi kiedyś chyba tłumaczyli!

hej, bo zaraz ian się rozkręci. wziął łyka ze szklanki, którą zaraz odstawił na stolik. przysunął się lekko w jej stronę, rozglądając się po mieszkaniu. musiał najwidoczniej ocenić, bo by nie wysiedział ; d taka rola mini snoba.
- przyjemnie tu - stwierdził, wykorzystując małą okazję i objął ją ramieniem, cały czas się rozglądając. potem głupa będzie udawał, najwyżej!
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 10:41 pm

a no możliwe w sumie ;d

też się rozejrzała, chociaż znała swoje mieszkanie na pamięć i mogła tu chodzić z zamkniętymi oczami pewnie.
- dzięki - uśmiechnęła się i pokiwała głową, znowu czując się niezręcznie, kiedy objął ją ramieniem, ale jakoś nie dała tego po sobie poznać pewnie.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 437
Join date : 23/06/2009

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 10:46 pm

to chyba dziwne, bo ja nie znam nawet dokładnie swojego pokoju, znaczy cały czas bym się wywalała o buty i spodnie na podłodze ; d

- proszę bardzo - uśmiechnął się szeroko, pokazując rządek białych i prostych zębów, bo niby jakich :c w kreskówkach pewnie byłby taki błysk 'z zęba', ale że to kreskówka nie jest, a on diamentów tam nie ma, to nie było efektów specjalnych, ha! zaraz się na niego rozkręcę, chwilka ; d
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 10:55 pm

no bo ona w ogóle jest dziwna, nie zauważyłaś jeszcze? xd

napiła się wody, odstawiła szklankę i zaczęła oglądać swoje paznokcie, nawet nie miała ich pomalowanych, ani nic takiego, nie wiem co ją w nich zainteresowało, może po prostu naprawdę czuła się dość niezręcznie, czy coś takiego. nawet nie bardzo wiedziała co powiedzieć, więc odwzajemniła tylko uśmiech, tak nieśmiało trochę.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 437
Join date : 23/06/2009

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 10:59 pm

okej, ian głupi nie jest, więc pewnie zobaczył jej lekkie skrępowanie i takie inne rzeczy. zabrał więc swoje łapsko z jej ramienia czy coś w tym stylu, nawet trochę się odsuwając. najwidoczniej żeby nie krępować jej ruchów.
- sory - rzucił, zaczynając bębnić palcami w oparcie sofy, patrząc na nią dość badawczo, prawda.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:02 pm

- no co ty, nic się nie stało. w sumie to było nawet całkiem miłe - pokiwała głową, zanim zdążyła się ugryźć w język. na całe szczęście akurat zawibrował jej telefon, więc z jakąś pewnie ulgą go wzięła i odczytała smsa. - o, impreza w highline balroom - powiedziała, odkładając telefon. - ale chyba nie mam ochoty - wzruszyła ramionkami. zgadnijmy dlaczego! ;d
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 437
Join date : 23/06/2009

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:10 pm

spojrzał jakoś na wyświetlacz blair, bo mu się swojego telefonu nie chciało wyciągać. leń, cóż, do kieszeni nie chce sięgnąć.
- czemu? - zdziwił się, unosząc brwi wysoko. ian właściwie mógł iść, co mu zależy! przynajmniej pozna jakieś kolejne nowe miejsce, przy okazji zaciągając tam blair, dwie przyjemności w jednym. przynajmniej dla niego. - zaniosę cię tam siłą! - powiedział to najbardziej poważnie jak umiał, patrząc na nią ze zmrużonymi lekko oczami.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:13 pm

jakbym nagle zniknęła, to znaczy, że mnie piorun walnął, albo nie mam przez burzę neta, więc sori z góry ;d

spojrzała na niego z przerażeniem, jakoś sobie nie wyobrażała, żeby mógł ją zaciągnąć tam siłą, poza tym wiedziała, że nie czułaby się tam najlepiej, więc popatrzyła na niego i się roześmiała, bo mu nie uwierzyła.
- jasne - powiedziała, chichocząc. - poczekaj, bo ci uwierzę - pokiwała głową. po chwili jednak spojrzała na niego badawczo, żeby się upewnić, że żartuje, hm.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 437
Join date : 23/06/2009

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:19 pm

okejos ; *

wstał z kanapy, krzyżując ręce na klatce piersiowej. popatrzył się na nią chwilę z diabelskim uśmieszkiem, śmiejąc się pod nosem! najwidoczniej jeszcze nie wiedziała, że jak ian coś powie to obietnicy dotrzyma!
- nie wierzysz mi? - zapytał oskarżycielko i podniósł ją z kanapy, przekładając sobie przez ramię, tak wiesz!
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:20 pm

pisnęła z przerażeniem, bo była wręcz pewna, że żartował, poza tym pewnie całą drogę nie będzie jej niósł, a przynajmniej miała taką nadzieję, więc może uda jej się jakoś wykręcić!
- iaaaaan! - krzyknęła i klepnęła go lekko w plecy. - zwariowałeś - stwierdziła. - zresztą, wiesz chociaż gdzie to jest? bo ja cię nie pokieruję - zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 437
Join date : 23/06/2009

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:27 pm

a on wręcz przeciwnie, śmiał się z tego dość przyjemnie, trzymając ją mocno za nogi! ruszył w kierunku przedpokoju, zastanawiając się czy adres on zna. dajmy na to, że szybko skorzystał ze swojego mega fajnego telefonu komórkowego w którym miał wszystko co mu do życia potrzebne.
- wiem! - stwierdził dumnie, najwyżej w połowie drogi zamówią taksówkę, od czego one są! - widzisz, ja nie żartuję - pokiwał poważnie głową, biorąc jej z wieszaka jakiś sweter, który zarzucił jej na ramionka. jaki on milusi ; d
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:31 pm

- jesteś okropny - westchnęła tylko i znów się zaśmiała. - ale to chyba naprawdę nie jest najlepszy pomysł. a tak w ogóle... to mógłbyś mnie puścić? no wiesz, krew dopłynie mi do mózgu i takie tam - stwierdziła mądrze, zastanawiając się, czy ian odpuści, czy też nie.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 437
Join date : 23/06/2009

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:37 pm

zastanowił się nad jej słowami czy rzeczywiście ją puści czy też nie! oto jest pytanie, hm. pogłaskał ją po głowie, śmiejąc się przy tym, z drugiej strony nie wiem co go bawiło, ale niech będzie taki dziki wesołek.
- ja okropny?! - zdziwił się, robiąc wielkie oczy i unosząc wysoko brwi. postawił ją na ziemię bez żadnych uszkodzeń, w jednym kawałku.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:41 pm

kiedy wreszcie ją postawił, to się ogarnęła, znaczy poprawiła włosy i takie tam różne.
- tak, ty okropny - powiedziała śmiejąc się. - nie no, żartowałam - powiedziała i pocałowała go na policzek, w ramach przeprosin oczywiście! - naprawdę chcesz tam iść? - upewniła się. - bo jeśli tak to chyba powinnam się przebrać i w ogóle.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 437
Join date : 23/06/2009

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:49 pm

mordka mu się uśmiechnęła, kiedy go tak w policzek cmoknęła. cholera, muszę przestać rymować! *wali głową w klawiaturę* odsunął się kilka kroków by móc ocenić jej wygląd i ubiór, przecież wszystko było okej, jak na jego oko!
- tak, chcę iść - pokiwał twierdząco głową, znów mu pewnie trochę włosy fajnie odskoczyły. - dobra, leć się przebieraj - pokręcił głową z niedowierzaniem, opierając się tyłkiem o jakaś szafkę czy komodę, która stała w przedpokoju.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:52 pm

przewróciła oczami, bo właściwie miała nadzieję, że powie, że jednak nie chce iść, no cóż.
- to zaraz wracam - mruknęła i poszła się przebrać, pewnie w jakąś sukienkę, bo ostatnio zachciało jej się nosić sukienki, chociaż w sumie nie wiem czemu, no ale dobra. w każdym razie sukienka była chyba fioletowa, ale w takim fajnym odcieniu, którego nie umiem określić. o, jagodowa. poprawiła jeszcze lekko makijaż i przeczesała palcami włosy, po czym wróciła do przedpokoju i zmieniła buty na jakieś baleriny, w takim samym kolorze jak sukienka. - może być? - spojrzała na swój strój. pewnie serio nie miała ochoty tam iść, no ale!
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 437
Join date : 23/06/2009

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:57 pm

udawał, że już przysnął przy tej ścianie, zamykając oczy i udając że chrapie. w sumie nie rozumiał po co się tyle razy dziennie przebierać, ale mniejsza o to! przebudził się, znaczy oczywiście udawał, mając na twarzy uśmiech. uniósł kciuk do góry, podchodząc do niej.
- powalająco - pokiwał potwierdzająco głową, całując ją w policzek na jeszcze większe potwierdzenie tych słów. hihi! ; d
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:59 pm

zmroziła go wzrokiem, kiedy udawał, że przysnął, bo pewnie zajęło jej to tylko dziesięć minut, nie więcej!
- tak, jasne, powalająco - przewróciła oczami. - to idziemy? - zapytała dość niechętnym tonem, oglądając się jeszcze za siebie, taki odruch, czy nie zostawiła włączonego żelazka itepe.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 437
Join date : 23/06/2009

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimeWto Cze 30, 2009 12:03 am

dla niego aż dziesięć minut!
- znów mi nie wierzysz? wiesz już dobrze, że jestem prawdomówny - stwierdził zdziwionym tonem, bo przecież dopiero jej uświadomił, że jak mówi to prawdę, cnie! jeśli to jej nie przekonało to musi wykombinować jeszcze coś innego. ale to potem! - idziemy! - stwierdził, właściwie nawet nie pytając jej o zdanie, ale mniejsza o to ; d oglądnął się razem z nią, tak w razie czego.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimeWto Cze 30, 2009 12:05 am

no więc poszli pewnie. zaczniesz? :* ;d
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitimeSro Lip 01, 2009 7:35 pm

całą drogę ze starbucksa zastanawiała się, co powinna założyć. pewnie jakiś kostium kąpielowy, w razie, gdyby coś ją podkusiło do kąpieli. no więc założyła jeden, nie wiem w jakim kolorze, pewnie khaki, bo ostatnio mi się strasznie podoba ten kolor. do tego jakąś lekką, białą sukieneczkę, całkiem fajną pewnie i japonki. no i poszła na plażę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Blair - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Blair   Blair - Page 21 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Blair
Powrót do góry 
Strona 21 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» do Blair
» do blair
» do blair
» do blair
» do blair

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: