you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Central Park.

Go down 
+27
ian
william
heather
Tony
matthew
Justin
ann
Oliver
carlos
xavier
josephine
Keisha Mood
Violet
Chuck
ryan.
alex
Blair
abilene
candy
Jimmy
Georgina
Twiggy
corey
kayla
sasza
Alison
Nathan
31 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:16 pm

- jasne! - wyszczerzył sie, wyrzucając do połowy nie wypalonego papierosa! i pewnie zaczął pokazywac jej te wszystkie sztuczki, które potrafił :c
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:17 pm

aż usiadła z wrażenie i nawet mu pare razy zaklaskała bo ona tak nie umiała ,umiała tylko jezdzić-dobry jesteś
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:18 pm

- wiem, ma sie w sobie to coś. - wyszczerzył sie, zeskakując z roweru. postanowił że usiądzie obok niej, bo mu sie stac nie chciało.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:20 pm

usmiechneła się jak usiadł bo nawet ładnie pachniał a ona uwielbiała jak facet ładnie pachnie-nauczysz mnie kiedyś jakiś trików???
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:20 pm

Wyjął telefon i zaczął pisac smsy. Wstał i poszedł jak najdalej od Kayli. Zauważył na ławcę samotną dziewczynę w fioletowej sukience. Postanowił się dosiąsc -Hej. Wolne?-Zapytał i nawet nie czekał na odpowiedź tylko usiadł.
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:23 pm

wkoncu to hugo boss, - hymm.. no nie wiem. - podrapał sie po lewym policzku dosc niezgarbnie.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:25 pm

obrzuciła go gniewnym spojrzeniem-pamiętaj że mam Twoje zippo
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:26 pm

// sorcia, bylam zet wu.

Zmruzyla oczy przypatrujac sie chlopakowi, nie miala zludzen, biedak zostalby niedawno przez nia zmiazdzony, kiedy spieszyla sie na spotkanie - Jasne, uwierz, ze tym razem Cie nie przygniote - mrugnela i z usmiechem polozyla gazete na skrawku lawki. - Lubisz Chrisa Isaaka ( < 33333 )? - zapytala slyszac jak z jej mp3 lezacej na trawie wydobywaja sie fragmenty Wicked Game.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:26 pm

- dobrze, nie ma sprawy jeśli chcesz juz teraz moge nauczyc cie kilku nie trudnych trików? co ty na to? - rozesmiał sie, zakładając jej kosmyk włosów za ucho.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:28 pm

speszyła sie kiedy dotknął jej włosów-a przezyje do wieczora???nie chce iśc na swoja impreze we złamana noga albo śliwą pod okiem
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:28 pm

Zaśmiał się. Wiedział, że ją kojarzy ale nie wiedzial skąd. -Tym razem to chyba ja Ciebie miażdzę moją obecnością. -Uśmiechnał się. -Jestem Nate, a co do Chrisa Isaaka to znam tylko Wicked Game i musze przyznac, ze piosenka mimo, że jest stara jest idealna na romantyczne wieczore z ukochana osoba.
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:30 pm

-hymm.. - zamyslił sie, wedrując wzrokiem po całym parku. - myśle że bedzie lepiej, jeżeli zaczniemy lekcje już po imprezie - wszystko sie może zdarzyc. - wymruczał, obejmując ją ramieniem. zaciągnął sie zapachem jej perfum.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:32 pm

ładne miała Smile-ej nie jstes taki zły jak twierdziła szilo-połozyła mu głowe na ramieniu -no to jestesmy umówieni 
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:35 pm

postukał sie w głowę. - shiloh, to chisteryczka , nie wytrzymuje z nią piętnastu minut. - przewrócił oczami, zerkając na zegarek. - mamy jeszcze sporo czasu do imprezy może skoczymy coś zjesc co?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:37 pm

-w takim stroju wpuszcza mnie conajwyzej do mcdonlada-stwierdziła wstajac z ławki-a z rowerem to tylko do mcdrive-wybuchneła smiechem i popatrzyła na N w oddali z jakas blondynką
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:39 pm

- to chocmy do mnie, - wyrmuczał, ej! on wcale nie chciał jej przleciec , bo tak naprawde poza shiloh to tylko ona była w stanie z nim normalnie rozmawiac nie pchając mu sie do łóżka. - robie całkiem niezłe spaghetti.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:41 pm

ona i tak się nie boi facetów-dobra uwielbiam kluchy,ale ma byc po bolońsku bo tylko takie lubie,z duża ilościa parmezanu-oblizała wargi-to dokąd??
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:41 pm

- Sasza - przedstawila sie krotko. - ej, ja kocham stare piosenki (;<), Chris to geniusz ! - powiedziala robiac imponujaco zabawna mine. - chcesz lody czy cos? oczywiscie jako deser przeprosinowy, gdybym sie troche bardziej rozbiegla, moglbys juz wiecej nie zjesc lodow - zachichotala starajac sie zmusic do ogromnej powagi.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:43 pm

- do mnie! - rozesmiał sie, sadzając ją na rame czarnego bmx'a i pojechali, zacznę <3
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:45 pm

-Milo mi. Ja też kocham stare piosenki, a Chrisa znam tylko Wicked Games, więc niczym więcej się nie pochwalę -udawał zasmuconego-Chętnie skuszę się na lody. Ale umówmy się, że nie są przeprosinowe. Nie musisz mnie za nic przepraszac. Chodź. Ja stawiam.
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 6:01 pm

// bardzo sorry, ale co chwile wylacza mi sie internet -.-

- proponuje raczej martini - powiedziala usmiechajac sie kacikiem ust. - wybacz, ale mysle, ze pomimo wszystko za to poturbowanie powinnam jakos przeprosic, biedaku - zasmiala sie. chyba nikt nie chcialby miec do czynienia z sasza.

Apotheke Bar? zaczne.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
Twiggy

Twiggy


Liczba postów : 66
Join date : 27/04/2009

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 10:50 pm

Trzeźwiała bardzo powolnym, chwiejnym krokiem spacerując po Central Parku. W głowie jeszcze huczała jej muzyka. Pójdzie potem prawdopodobnie do hotelu, albo do swojego pokoju, ale narazie o tym nie myśli.
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 2:55 pm

Usiadła na ławce. Odpaliła papierosa i czekała na Nate'a. Wyjęła telefon i przeglądała nowe wpisy Plotkary. Zastanawiała się skąd ten ktoś wie o nich wszystko. Napisała Nate'owi smsa. Spędzili wspaniałą noc i miły poranek razem.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 3:01 pm

-Hej-Pocałował ją w policzek i usiadł obok. Zajrzał jej do telefonu. -Co tam przegladasz. -Zaczął bawic się końcówkami jej włosów.
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 3:04 pm

Uśmiechnęła się. Tak dawno nie miała normalnego chłopaka. Oparła glowę na jego ramieniu. -Przeglądam nowe wpisy Plotkary. Zastanawiam się jakie ona czerpie z tego korzyści, że pisze wszystko o wszystkich. Co robiłeś przez resztę dnia?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Central Park. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Central Park.
Powrót do góry 
Strona 3 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Huston River Park
» most w central parku
» fontanna w central parku
» City Hall Park
» Damrosch Park

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: świeże powietrze.-
Skocz do: