you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Central Park.

Go down 
+27
ian
william
heather
Tony
matthew
Justin
ann
Oliver
carlos
xavier
josephine
Keisha Mood
Violet
Chuck
ryan.
alex
Blair
abilene
candy
Jimmy
Georgina
Twiggy
corey
kayla
sasza
Alison
Nathan
31 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 1:34 pm

Odwróciła się,nie podobał jej się ton jego głosu-Nie sądze abysmu posuneli się zbyt szybko.Ja taka jestem i się nie zmieie.Jesli nie chcesz ze mną być to trudno,ale wiedz ze zależało mi na Tobie. 
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 1:36 pm

-Zależalo? Czyli już nie zależy? Słuchaj... chcę byc z Tobą, ale nie wiem czego oczekiwac.-Odwrócił się do niej plecami. Nie chciał żeby zobaczyla, że sie wzruszył. Wkurzył się.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 1:41 pm

-Nadal zależy-szepneła do jego pleców i przytuliła sie do nich-Ale wiedz że nie jestem ideałem,więc nie oczekuj po mnie wiele
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 1:43 pm

-Więc czego mam oczekiwac?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 1:44 pm

-Tego że bede się bardzo starac-odwróciła go w swoja strone i pocałowała w nos
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 1:53 pm

-Cóż możemy sprobowac i zobaczyc co z tego wyjdzie.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 1:54 pm

-Bardzo chętnie-pocałowała go namiętnie-a teraz ywbcz mam sprawe do załatwienie,spotkajmy si weiczorem///sołi lece
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 1:59 pm

-Narazie.- Założył słuchawki i skierował się w strone ulicy, zeby złapac powrotną taksówkę do swojego pokoju.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 4:39 pm

Ubrał się na sportowo, zaopatrzył w iPoda i był gotowy do cwiczeń. Zaczął się rozgrzewac. Zastanawiał się czy isc na imprezę, którą organizowała Kayla. Skoro mu wysłała tego smsa to pewnie chciała żeby przyszedł.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 4:49 pm

Dotarła przed chłopakime,siedziala na ławce rozglądając się z której strony przyjedzie
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 4:51 pm

pewnie nie spóźnił sie tylko ona była za wczesnie, przyjechał na swoim ukochanym bmxie. zeskakując z niego stanął obok dziewczyny. - bałem sie że nie przyjdziesz i porwiesz moją zapalniczkę dla okupu
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 4:54 pm

zasłoniła usta-sory ale została w jeansach,odzyskasz ja dopiero wieczorem-uśmiechneła się i przyjzała rowerowi-niezły-ciekwe czy miała na mysli coreya czy bmx'a
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 4:56 pm

- corey jestem, tak w ogóle.
pewnie miała namyśli coreya, bo on pręzętował sie doskonale przy bmx. - zrobiłaś to specjalnie, mała. - wyszczerzył sie, wsuwając dłonie do kieszonek spodni, tylko po to by zaraz wyciągnąc z nich paczkę złotych marlboro. - palisz? - wyrmuczał,
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 4:58 pm

usmiechnela się-ale ze co zrobiłam ??-zazmrugała i wstala z ławki blisko jego roweru-Nie dzięki nie pale
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:00 pm

- specjalnie nie wziełaś mojej ukochanej zapalniczki, którą miałem w kieszeni podczas wszystkich waznych wydarzen mojego życia. - wyszczerzył sie, przyglądając sie jej uważnie.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:01 pm

Robił akurat drugie okrążenie gdy spostrzegł Kaylę. Chciał do niej podbiec, gdy zobaczył, że przystawia się do faceta na rowerze. Pobiegl dalej. Po kilku minutach zatrzymał się i usiadł na ławce żeby odpocząc. Żałował, że nie wział szkicownika bo Central Park wyglądał ślicznie.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:02 pm

spojrzała na niego-nie naprawde zmieniłamjeansy na szorty i tak wyszło,za bardzo się do Ciebie spieszyłam i zapomniałam,wybacz-przyglądała się czym teraz zapali swpoje malboro
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:05 pm

- dobra, oddasz mi wieczorem. - wyszczerzył się podążając w stronę nejta, - ej sorry masz może zapalniczkę? - mruknął cały czas odwracając sie w stronę kajli.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:06 pm

usaidła na ławce i patrzyła się gdzie ten znowu pojechał.wyszło na to że do Nate
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:07 pm

Podniósł na niego wzrok. -Jasne.-Wyjął z kieszeni srebrną zapalniczke. Przy okazji wyjął sobie skręta i go odpalił. Podał zapalniczke chłopakowi.
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:11 pm

podpalił papierosa bez słowa, - dzięki . - mruknął oddając mu zapalniczkę, i wrócił do kajli. - no poradziłem sobie jakoś bez mojej czerwonej zippo!
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:12 pm

-I wcale nie umarłes bez niej jestes dzielny -uśmiechneła sie -Mówił coś ten chłopak??-spytała C. wskazując na Nate'a-
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:12 pm

usiadla na lawce spiewajac what the world needs now, it's love. bylo dzis chlodniej, jej fioletowa kwiatowa sukienka powiewala delikatnie na wietrze, na nogach miala biale podkolanowki zakonczone koronka i fiolkowe obcasy. wygladala calkiem niezle. it's the only thing that theres just to little of
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:14 pm

spojrzał przez ramie na nejta, mruknął coś że nie, - tylko tyle że ma zapalniczkę . - wzruszył ramionami wracając wzrokiem na kajlę. - a co znasz go?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:15 pm

kiwneła głowa-zdarzyło mi się go znac-spojrzała znowu na N i znowu popatrzyla na C- to co pokazesz mi co potrafisz??
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Central Park. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Central Park.
Powrót do góry 
Strona 2 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Huston River Park
» most w central parku
» fontanna w central parku
» City Hall Park
» Damrosch Park

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: świeże powietrze.-
Skocz do: