you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Central Park.

Go down 
+27
ian
william
heather
Tony
matthew
Justin
ann
Oliver
carlos
xavier
josephine
Keisha Mood
Violet
Chuck
ryan.
alex
Blair
abilene
candy
Jimmy
Georgina
Twiggy
corey
kayla
sasza
Alison
Nathan
31 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
AutorWiadomość
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 7:39 pm

- jasne, że wszystko w porządku. czemu miałoby nie być? - trochę żałował, że puściła jego rękę.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 7:40 pm

- nie wiem, wydaje mi się, że straciłeś humor, czy coś - wzruszyła ramionami i pewnie popatrzyła mu w oczy.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 7:44 pm

również spojrzał jej w oczy
- nie, skąd - powiedział lekko rozkojarzony.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 7:46 pm

- skoro tak mówisz - wzruszyła ramionami, ale nadal myślała, że atmosfera jest jakaś taka inna i zastanawiała się dlaczego.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 7:55 pm

przysięgał sobie w myślach, że już nie będzie się puszczać i że do końca życia będzie żył w pieprzonym celibacie.
- myślę, że muszę już iść - zwrócił się do Blair - trzymaj się - pocałował ją w czoło i ruszył w kierunku domu.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 7:57 pm

- jejku, jimmy... - zaczęła, ale nie dokończyła. - dobra, nieważne. cześć - podeszła do jakiejś ławeczki, żeby usiąść.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 6:38 pm

szybki spacer w szpilkach. sport dla masochistek.
przemierzając dziarskim krokiem central park słuchała muzyki, jak zwykle zresztą. pogoda była dość kiepska, więc układała sobie plan na resztę dnia.
Powrót do góry Go down
josephine

josephine


Liczba postów : 28
Join date : 30/04/2009

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 6:44 pm

przeteleportowała się tu prosto z skąśc tam -.- zobaczyła violet,która nieźle śmigała w szpilkach,a ona w swoich nowych adidaskach <3 spokojnie była wstanie ją dogonić -serwus violet -powiedziała z bananem na twarzy stając na wprost niej.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 6:46 pm

- cześć josie! - ucieszyła się na jej widok i pocałowała ją w policzek na powitanie - co tam słychać, ma choute?
Powrót do góry Go down
josephine

josephine


Liczba postów : 28
Join date : 30/04/2009

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 6:53 pm

-wszystko okej-uśmiechnęła się miło.- a ciebie przypadkiem kac nie męczy? -uniosła brew i przyjrzała jej się uważnie i raczej nie była skacowana.-bo wczoraj nieźle zabalowałaś -puściła jej okoo .
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 6:55 pm

- jestem skacowana, jak jasna cholera - burknęła - ale dochodzę do siebie. kawa i szybki spacer potrafią czasem zdziałać cuda. następnym razem będziesz mnie pilnować, josie. nie chcę znowu przez to przechodzić - zachichotała.
Powrót do góry Go down
josephine

josephine


Liczba postów : 28
Join date : 30/04/2009

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 6:58 pm

-przecież obie wiemy,że to nie twój pierwszy i ostatni kac -pokazała jakże fajny język :d.- ty nigdy się mnie nie słuchasz..zresztą-machnęła ręką.-dobrze znasz matta?-założyła kosmyk niesfornych włosów za ucho-bo wczoraj wyglądało jakbyś była na niego conajmniej obrażona,hm?
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:01 pm

- co? nie, coś ty - zerknęła na nią badawczo - naprawdę było widać?
Powrót do góry Go down
josephine

josephine


Liczba postów : 28
Join date : 30/04/2009

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:08 pm

-nie no okej,musiałam to źle odebrać..wiesz jak to czasem ja -uśmiechnęła się kącikowo.-a właśnie w jakim kierunku idziesz?-podrapała się po nagdarstku,ale ej nie ma wszuw :<
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:13 pm

- przed siebie. nie mam dzisiaj co robić, to spaceruję w tych pieprzonych butach - wskazała ręką na swoje buty, na wysokim szpilu - może dawka powietrza zniszczy resztki mojego kaca, pffff.
Powrót do góry Go down
josephine

josephine


Liczba postów : 28
Join date : 30/04/2009

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:18 pm

-całkiem miłe te twoje buciki-spojrzała na nogi violet-tylko pewnie cholernie nie wygodne-dlatego ona tylko od święta chodziła w butach na obcasie.w sumie nie miała potrzeby podzielenia się z violet tą informacją,pewnie dlatego,że ona wszystko no może prawie wszystko o niej wiedziała i vice versa,czy coś.-doszły mnie słuchy,że jakaś jest dziś impreza .. nad jeziorem,o ile dobrze pamiętam, idziesz?-ojezu i nie wiem.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:21 pm

- impreza nad jeziorem? - uniosła brwi. była przyzwyczajona raczej do eleganckich klubów z przyjemną, muzyką (skrzypce, fortepian), ewentualnie do zwykłych pubów, gdy miała gorszy humor - czemu nie? - rzekła od niechcenia i wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
josephine

josephine


Liczba postów : 28
Join date : 30/04/2009

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:25 pm

-no to chyba oczywiste,że tam będziesz -powiedziała z dość dziwnym smajlem na twarzy.-ejże,pamiętasz violet&josie nigdy nie opuszczają żadnych imprez!-podekscytowala sie nie ma co,tylko nie wiem czemu robi z nich takie friendsforewa.zapięła swoją kurtałke czy co tam miała,bo zawiało dość nieprzyjemnie.jezu nie umiem już grać ;.;
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:31 pm

:> :*
- tak violet & josie nie OPUSZCZAŁY żadnych imprez. planowałam to zmienić i poświęcić się tym pieprzonym studiom. wiesz, że miałam dość traktowania mnie jak idiotkę i tekstów, że 'skończymy w jakimś burdelu' - z niezbyt przyjemnym wyrazem twarzy gdzieś się zapatrzyła - ale chyba moje plany zacznę wprowadzać w życie od jutra - uśmiechnęła się. Cool
Powrót do góry Go down
josephine

josephine


Liczba postów : 28
Join date : 30/04/2009

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:38 pm

-od kiedy przejmujesz się tym,co inni o tobie myślą?-wydęła usta.bo przynajmniej josie nigdy to nie obchodziło,miała na nich wyjebane,że tak powiem.- no i to mi się podoba -znowu banan pojawił się na jej twarzy.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:41 pm

- ojciec by mnie nie wyrzucał tyle razy z domu, gdyby uważał, że jestem cnotliwą dziewicą - wywróciła oczami - jeśli udowodnię, że potrafię być poważna, to może opłaci mi gosposię, bo nie mam zamiaru użerać się z tym całym bajzlem - wzdrygnęła się.
Powrót do góry Go down
josephine

josephine


Liczba postów : 28
Join date : 30/04/2009

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:45 pm

-twój ojciec ma poprostu taki charakter,no-nie wiem czy chciała ją pocieszyć czy co.-widze,że masz wszystko olinkluziw,mnie ledwo stać na pół czynszu za mój apartament,ale znasz moją matke,zawsze mnie wspierała finansowo też-lekko się uśmiechnęła.bo jej ojciec to był chyba jakimś tyranem ;< bo nie miała o nim dobrego zdania,zresztą cała dzielnia też!
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:49 pm

- nie mów mi, że josephine klepie teraz biedę? - zapytała się z rozbawieniem, zmierzyła ją wzrokiem i dopiero teraz zauważyła, że nie taką josie pamięta. zawsze ubierała się w najdroższe kiecki, a nie tak 'zwyczajnie'. cóż, violet do najbystrzejszych nie należała. zaśmiała się głośno - nie wierzę, że nie znalazłaś sobie jeszcze sponsora, choute.
Powrót do góry Go down
josephine

josephine


Liczba postów : 28
Join date : 30/04/2009

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:53 pm

-no cóż takie czasy-powiedziała z grymasem na twarzy.-a tak serio to ludzie się zmieniają,nawet tacy jak ja :d a grono elity coraz bardziej sie zacieśnia-skomentowała,no bo od dawna już do niej nie należała ;c ....ale to chyba był świadomy wybór.-ejże,nie bawię sie w sponsoring-zachichotała i dźgnęła violet palcem w brzuch!
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:57 pm

- ała! - krzyknęła rozbawiona - nie wiem jak ty, ale ja nie mam zamiaru być biedna. jak ojciec skończy przysyłać mi pieniądze, to nie wiem... zacznę zarabiać jako wielki znawca literatury, pfff - znowu na jej twarzy pojawiła się niezbyt przyjazna mina - mam ochotę się napić - oświadczyła w końcu całkiem poważnie, ale kiedy przeniosła wzrok na josie znowu się roześmiała.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Central Park. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 18 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Central Park.
Powrót do góry 
Strona 18 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Huston River Park
» most w central parku
» fontanna w central parku
» City Hall Park
» Damrosch Park

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: świeże powietrze.-
Skocz do: