you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Alejka zakochanych

Go down 
+13
ian
heather
Tony
abilene
matthew
Violet
Blair
Chuck
Nathan
Alison
ralph
kayla
julia.
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimeSob Cze 20, 2009 12:28 am

dmuchnęła w czoło, żeby te włosy jeszcze jakoś doprowadzić do większego porządku i się udało, więc przestąpiła z nogi na nogę.
- oh, nie znudzę się, co ty! - zapewniła go udawanym oburzonym tonem, pewnie ona bardziej obawiała się tego, że zacznie gadać jakieś głupoty w przypływie słowotoku, który dziś zdarzył jej się już dwa razy. raz o alicji w krainie czarów, więc wydawała się dość dziwnym osobnikiem!
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimeSob Cze 20, 2009 12:33 am

- no ja mam nadzieję, że nie traktujesz mnie jak zabawki. w końcu młoda jeszcze jesteś, więc kto wie, może masz nie za jakiegoś kena, czy co... - tony'emu też zdarzały się słowotoki, więc nie były mu one obce. chyba endorfiny działały na niego z lekka otempiająco. albo nikotyna. albo cukier. zgasił papierosa i wyrzucił niedopałek gdzieśtam w przestrzeń, po czym znowu ją objął i w tak objęci przemierzali wolnym krokiem tą przeuroczą alejkę. ;p
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimeSob Cze 20, 2009 12:40 am

podrapała się po policzku, idąc jak na razie spokojnie, może zaraz nie zamieni się w jakieś dziecię szczęścia i nie zacznie skakać po kałużach. parasolki nie miała, to pewnie niet.
- nie traktuje cię jak zabawki - zaprzeczyła szybko, pewnie zaczęła sobie po cichu zastanawiać czy jej wiek stanie się zaraz jakaś przeszkodą czy coś. - mam nadzieję, że mój wiek nie jest jakaś... przeszkodą czy coś\ - rzuciła prosto z mostu, ale może zaraz chciała sobie to wepchać do ust, więc tylko uśmiechnęła się kącikowo z lekkim zakłopotaniem. bo jej się zdaje, że w mózgu miała trochę więcej niż jej koleżanki, albo tylko jej się tak zdawało :<
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimeSob Cze 20, 2009 12:45 am

- wiek? jestem tylko 5 lat od ciebie starszy. poza tym chyba powinni uczyć cię w szkole, że chłopcy dojrzewają trzy lata później od dziewczynek, więc tak naprawde jestem od ciebie dwa lata starszy - roześmiał się z własnej teorii - żartowałem przecież, dzióbku.gdybym myślał, że traktujesz mnie jak zabawkę, to w ogóle bym z tobą nie był - pokiwał głową w ramach potwierdzenia swoich słów.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimeSob Cze 20, 2009 12:56 am

dopiero teraz pewnie jej uświadomił czemu chłopcy się ciągle śmieją na biologii z anatomii człowieka, mniejsza o to. uśmiechnęła się szeroko, opierając głowę o jego ramię.
- to w takim razie, co z naszą wyprawą nad jezioro? - spytała, unosząc brwi ucieszona tym faktem bo wiadomo! ominęła sprawnie kałuże, które zostały bo wczorajszym deszczu, dajmy na to, zresztą to mało ważne.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimeSob Cze 20, 2009 1:04 am

- moim zdaniem powinniśmy coś zorganizować. świetnie by było wybrać się za miasto, do jakiegoś lasu na jakąś łąkę. byśmy tam rozbili namioty i żyli przez jakiś czas z dala od tego wielkomiejskiego zgiełku - tutaj pojawia się na jego twarzy zjawisko, które zwie się 'mina na kevina' -> mina kevina samego w domu, kiedy uświadamia sobie, że jest sam w domu. mam nadzieję, że wiesz o co mi biega, bo ja w sumie się tradycyjnie wysłowić nie umiem xd
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimeSob Cze 20, 2009 1:12 am

wiem, i oczywiście od razu kojarzy mi się bożenarodzenie i kevin! ; d
- preferuję chyba łąkę, wiesz co czai się w lesie? - spojrzała na niego z przerażeniem w oczach, bo chyba nie chciała się obudzić pod niedzwiedziem albo innym leśnym stworem! :< - okej, na łące też się czai ale żaba - zachichotała, bo żab się chyba nie boi. tak jej się przynajmniej zdaje, no mniejsza o to. przeskoczyła sobie jakaś mniejszą kałużę i żeby złapać równowagę, ścisnęła tonyego mocnej za rękę, ohhihi.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimeSob Cze 20, 2009 1:16 am

- łąki są w lesie, głuptasie! - pstryknął ją w nos, po czym zaczął się śmiać - kiedy go tak mocniej ścisnęła za rękę, to on ją przyciągnął do siebie dość mocno. pogłaskał ją po policzku, po czym wsadził jej delikatnie język do ust, pogrążając się w namiętnym jej całowaniu, och.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimeSob Cze 20, 2009 1:23 am

chciała się jeszcze wybronić z tej łąki, no co ładniej brzmi niż las i ogólnie, ale chyba już nie zdążyła bo aż jej się w głowie zakręciło i ugięły się pod nią kolana, ale nie jakoś tak że aż na nie padła, tylko wiesz, cnie. położyła mu jakoś fajnie dłonie na policzkach, nie umiem się już wysławiać o tej porze chyba, ale wiesz o co chodzi mi mam nadzieję!
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimeSob Cze 20, 2009 1:29 am

wiem. po prostu położyła mu dłonie na policzkach xd

po jakiejś chwili się od niej oderwał, posyłając jej diabelsko-cwaniacko-superseksowne spojrzenie - odprowadzić cię do domu, dzióbku? późno już - chyba spodobało mu się mówienie do niej per 'dzióbku'. jego zdaniem pasowało to do niej wręcz idealnie ;p potem pogładził ją jeszcze chwilę po policzku, obserwując jej twarz. było już ciemno, ale widział ją w świetle księżyca i takie tam romantyczne bajery.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimeSob Cze 20, 2009 1:36 am

nie wiem czemu, ale mi się zawsze zdaje, że jak się kładzie ręce na policzkach to się pućki robi, to przez moje poliki, nie słuchaj mnie ; d

nawet pewnie nie wiedziała, która godzina, straciła poczucie czasu i takie inne. zegarka nawet nie miała, więc mniejsza o to!
- miło by było, wolałabym tu nocować niż sama wracać - rozejrzała się na prawo i lewo, zachichotała pewnie z własnego dzikiego pomysłu, ale sama to by się bała zrobić krok i zaraz by ją atakowały gałęzie i na dodatek zielone potwory :<
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimeSob Cze 20, 2009 1:41 am

- hmm, nocowanie tutaj, to też by była kusząca propozycja, nie powiem. ale nie pozwoliłbym ci spać na ławce, nawet ze mną, ponieważ parki w nowym jorku po zmroku zamieniają się na wylęgarnie żuli i zboczeńców, no patrz - wskazał ręką na jakiegoś pijanego pana, który akurat zaliczył kraksę z drzewem - odprowadzę cię do domu, tak będzie bezpieczniej - oświadczył, po czym objął ją w pasie i się szeroko uśmiechnął.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimeSob Cze 20, 2009 1:48 am

bardzo rozśmieszyła ją ta kraksa z drzewem, szczególnie jak to się oglądało z punktu widzenia obserwatora, więc głośno się roześmiała, chyba aż za głośno bo owy pijany pan coś tam zaczął bełkotać w ich kierunku, że im pokaże. zakryła tylko usta dłonią no i pewnie ją odprowadził i takie inne! bajobajoidecnie! :c
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 5:52 pm

chyba potrzebowała świeżego powietrza, może znowu przedawkowała kofeinę, a może po prostu kusiła ją ładna pogoda. spacerowała więc sobie, myśląc o wszystkim.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 6:59 pm

właściwie była niezadowolona, kto by był zadowolony z drugiej strony. niech tam też będzie gorąco, skoro ja smażę się w trzydziestostopniowym upale! poprawiała co chwilę swoją białą, zwykłą bokserkę i narzekała w głowie na żar lejący się z nieba, czy jak to się mówi. przechodziła sobie tą ckliwą alejką w stronę jakiegoś supermarketu, przy okazji jedząc żelki, mniam mniam. natknęła się na blair, zakładając na nos swoje czerwone ray bany.
- żelka? - spytała, podtykając jej pod nos paczkę misiów haribo! czerwonych już nie było, bo sama wyjadła, cóż.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 7:03 pm

popatrzyła na nią z lekkim przerażeniem, bo skoro dziś jest trzeźwa, to może właśnie teraz ma zamiar jej nawrzucać. znaczy heather blair, nie blair heather, no, nieważne.
- nie, dzięki - pokręciła głową. nie przepadała za słodyczami, w zasadzie ja też nie, ale nie jestem taka chuda jak ona. ;d uśmiechnęła się do niej przyjaźnie, zastanawiając się, czy już rozmawiała z tonym. - ee, no, hm, co słychać?
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 7:08 pm

ale rzelki som lowe <3
wzruszyła ramionami, mrucząc coś pod nosem typu 'nie to nie'. opadła na jakąś ławeczkę, które była w cieniu, w słońcu chyba by się roztopiła kompletnie. pukała czubkiem swojego conversa w jakiś kamyczek, który znalazł się pod jej stopą.
- za gorąco - stwierdziła, nie chcąc wchodzić w szczegóły, że na głowie znów usiadło jej stado słoni i czuje się jakby zaraz miała się połamać na kawałki. - a u ciebie? - spojrzała podejrzliwie na nią zza swoich okularów, lecz najwidoczniej widać tego nie było! może znów coś zmajstrowała, kto wie ; d
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 7:11 pm

usiadła sobie na ławce obok niej i założyła nogę na nogę. faktycznie było gorąco. spojrzała na niebo, nie, żeby umiała odczytać godzinę ze słońca. w każdym razie niebo pewnie było czyste i wspaniałe, może z białymi, pojedynczymi chmurkami, z których na pewno nie będzie ulewy. xd
- może być - odpowiedziała zgodnie z prawdą. - rozmawiałaś z tonym? - zapytała, niby mimochodem, strzepując niewidzialny pyłek ze swojej spódniczki i założyła nogę na nogę. spojrzała w końcu na nią, z wyraźnym zaciekawieniem w oczach. - chociaż może nie powinnam pytać, mhm, jak nie chcesz to nie mów, w sumie to nie moja sprawa - wzruszyła ramionami i założyła na oczy swoje duże, ciemne okulary.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 7:16 pm

wciągnęła nogi na ławkę, drapiąc się lekko po kostce. dobrze, że właściwie miała czarne rajstopki w których było jej jeszcze bardziej gorąco, ale przynajmniej ukrywały jej siniaki, które nabiła sobie, próbując przedostać się z sypialni do łazienki. widocznie sama nie wiedziała jak chodziła. zerknęła kątem oka na blair, zauważając jej ciekawski wzrok.
- w sumie to i tak by to nic nie zmieniło, gdybym ci nie odpowiedziała, bo nie - stwierdziła zgodnie z prawdą, podkreślając ostatnie słowo i skrzyżowała ręce na klatce piersiowej. żelki wsadziła sobie wcześniej do kieszeni, torebka by tylko jeszcze bardziej ją irytowała.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 7:19 pm

oparła łokcie o kolana i głowę na rękach. pomyślała sobie, że, bądź co bądź, tony zachowuje się dość nieodpowiedzialnie. spojrzała na heather ze współczuciem.
- pewnie niedługo się odezwie, czy coś - powiedziała, mając nadzieję, że to zabrzmi chociaż trochę pocieszająco. zdjęła okulary, bo dajmy na to, akurat słońce na chwilę zaszło. rozejrzała się wokół i westchnęła sobie cichutko.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 7:27 pm

zsunęła jedną nogę z ławki, najwidoczniej żeby sobie nią pomachać! jednak ławka okazała sie zbyt niska albo jej nogi za długie i nie mogła robić tego co chciała. zaczęła tylko lekko szurać czubkiem buta, ale to nie był zbyt dobry pomysł bo zaraz uniósł się piach, kurz, brud i co tylko się dało. uniosła lekko jeden kącik ust, wykrzywiając twarz jednak w jakiś nieudany grymas.
- nawet jeśli to pewnie usłyszę to samo co od ciebie - może ustalili sobie jakaś wersję wydarzeń po kryjomu, kto wie! heather się za dużo naoglądała jakiś dziwnych seriali. dmuchnęła w kolano, żeby jakiś robal z niego spadałłłł.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 7:32 pm

popatrzyła na nią spod przymrużonych oczu, pewnie właśnie czytała jej w myślach, hihi. nie no.
- i wtedy będziesz miała pewność, że nie kłamiemy - powiedziała zdecydowanym tonem i poprawiła swoją białą bluzkę na ramiączka, ogólnie była dzisiaj ubrana na biało, biały podobno pogrubia, ale i tak wyglądała jakby miała jakieś problemy z jedzeniem, chociaż uparcie twierdziła, że takich nie ma, no cóż. - prawda? - upewniła się jeszcze, odgarniając kosmyk włosów za ucho i wyciągając z torebki telefon, który zaraz z powrotem tam wrzuciła, bo nie dostała żadnych ciekawych wiadomości ;c z wyjątkiem pewnie jakiś 9328 reklam, żeby wysłała smsa to wygra super samochód albo wycieczkę w ciepłe kraje.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 7:39 pm

oparła się wygodniej o ławkę, chodź sadzę że to niezbyt możliwe. w każdym razie zmieniła pozycję w której siedziała, o. wzruszyła ramionami i lekko westchnęła.
- prawda - przyznała, odgarniając włosy od twarzy, bo nagle zawiał jakiś niespodziewany wiatr, od którego heather dostała gęsiej skórki. - z drugiej strony co mi da ta prawda jak i tak się stało - starała się, żeby zabrzmiało to trochę obojętnie. ale jej nie wyszło, cóż. nie każdy musi być dobrym aktorem i robić dobrą minę do złej gry, czy coś w tym rodzaju! potarła ramiona, żałując że nie wzięła żadnego sweterka na wszelki wypadek. wykluczając to, że dziś siedziałaby cały dzień w domu, ale brak żelków ją do tego zmusił. inaczej miałaby jeszcze gorszy humor niż teraz.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 7:42 pm

też zaczynało jej być chłodno, bo miała na sobie tylko jakąś lekką spódniczkę i bluzkę na ramiączka, a szkoda.
- chyba masz rację - pokiwała głową i wzruszyła ramionami, zastanawiając się, czy nie powinna skonstruować jakiegoś wehikułu czasu, tak, to byłoby chyba najlepsze rozwiązanie. założyła nogę na nogę i zaczęła sobie nią machać w przód i w tył, najwyraźniej myśląc nad konstrukcją takiej maszyny. - chyba się czuję jak w jakiejś beznadziejnej telenoweli - powiedziała po chwili, bawiąc się swoimi okularami przeciwsłonecznymi i patrząc gdzieś daleko przed siebie.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitimePon Cze 29, 2009 7:48 pm

zaśmiała się pod nosem, bo właściwie jak jakaś telenowela to trochę wyglądało.
- ciekawiej by było gdybyśmy wszyscy okazali się rodzeństwem - wzruszyła ramionami, bo tak by pewnie było w jakiś ckliwych, dziwnych tasiemcach dla babć nie mających co w domu robić. wstała z ławeczki, otrzepując sobie tyłek z jakiś tam dziwnych rzeczy, oczywiście wyimaginowanych. spojrzała na zegarek w komórce, stwierdzając że ma ochotę na rzecz dziwną, bo na plac zabaw jej się zachciało :c spojrzała na zachmurzające się niebo i zsunęła okulary z nosa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Alejka zakochanych - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Alejka zakochanych   Alejka zakochanych - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Alejka zakochanych
Powrót do góry 
Strona 6 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» alejka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: świeże powietrze.-
Skocz do: