you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Home library of New York

Go down 
+12
joshua
heather
Blair
nicolas
Alison
Violet
Chuck
kayla
Jimmy
Twiggy
Nathan
ralph
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 8:40 pm

- to, że nie pochodzisz z krainy muminków, nie zabiłęś smoka, nie uratowałeś księżniczki, etcetera etcetera, to ja wiem - nachyliła się nad nim - ale wszystko jeszcze przed tobą.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 8:42 pm

Zaśmiał się, pewnie za głośno bo usłyszał jak ludzie go uciszają. -Skąd tyle o mnie wiesz? Pytaj o co chcesz. - uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 8:46 pm

zastanowiła się chwilę.
- masz dziewczynę? - potem zaczęła chichotać, lecz w pewnym momencie znowu to stłumiła - a tak na serio, dlaczego akurat nowy jork?
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 8:49 pm

Uśmiechnął się. Nigdy nie był w stałym związku. -Nie mam. A w Nowym Jorku mieszkam od zawsze, więc trudno byłoby mi się z nim teraz rozstac. A zresztą to stolica całego świata, więc czego można więcej chciec. A Ty? Czemu Nowy Jork?
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 8:52 pm

- to była spontaniczna decyzja. chciałam się usamodzielnić i uniezależnić od mojego ojca, z którym mieszkałam. akurat padło na nowy jork. jest dość daleko od paryża, więc tym bardziej mi pasował.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 8:53 pm

-Jesteś z Francji? - powiedział to takim głosem takim no wiesz ... zaintrygowanym ;p
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 8:58 pm

- tak, przyjechałam tu prosto z francji. j'adore ton sourire - uraczyła go swoim przenikliwym spojrzeniem.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 8:59 pm

-Zgaduje, że powiedziałaś właśnie po francusku "Chuck jest najprzystojnieszym facetem jakiego spotkalam" - Zaśmiał się ciepło.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 9:03 pm

- bingo! nie wiedziałam, że mówisz po francusku, ma choute.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 9:07 pm

-Byłem tyle razy we Francji, że nawet sam nie pamiętam ile.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 9:10 pm

- ja w nowym jorku też już byłam niezliczoną ilość razy. przynajmniej udało mi się nauczyć waszego akcentu.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 9:12 pm

-no musze przyznac, ze nigdy bym nie powiedział, że jesteś z Francji. Gdzie się podziało twoje seksowne, francuskie 'r'?
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 9:16 pm

- mówisz o tym 'rrrrr'? - zmrużyła lekko oczy i spojrzała się na niego - gardłowe 'rrr' jest tylko wtedy, kiedy mówię po francusku.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 9:18 pm

Uśmiechnął się szeroko. -Tak właśnie o tym 'rrrr' mówię.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 9:24 pm

zachichotała, tym razem się nie powstrzymywała. była trochę za głośno, bo pani bibliotekarka przyłożyła palec do ust i dała jej do zrozumienia, że ma być cicho. potem z bólem wymalowanym na twarzy otworzyła jedną z książek, którą przyniosła.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 9:26 pm

Spojrzał na bibliotekarkę i skarcił ją spojrzeniem. Potem zwrócił wzrok na V. Uśmiechnął się, bo ucieszył go fakt, że nie powstrzymała się przed zaśmianiem sie. Pomyślał, że jej chichot brzmiał całkiem słodko. Otworzył książkę, ale nawet do niej nie zajrzał. Cały czas przyglądał się V.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 9:31 pm

poczuła na sobie jego wzrok.
- co się gapisz?! - syknęła. nie chciała wyjść na niemiłą, ale uszczypliwość leżała w jej naturze.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 9:33 pm

Wow. Zdziwił się trochę jej zachowaniem. -Właściwie to się nie gapiłem. Poprostu coś mi się przypomniało i będę musiał isc. -Rzucił jej szybkie spojrzenie. -Narazie. -Wstał i zastanawiał się czy zrobił coś nie tak. Chwycił torbę i wyszedł z biblioteki, nie odkladając nawet książek na swoje miejsce.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 9:36 pm

- hej, ale nie przeszkadzało mi to! - zawołała za wychodzącym już chuckiem, mówiąc sobie w myśli, że jest skończoną idiotką.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 10:19 pm

postanowiła, że skoro nie ma co robić, to trochę pouczy się na czekające ją egzaminy. oczywiście z tego powodu była wściekła, ale wiedziała, że MUSI wszystko pozaliczać. czując na sobie presję skrzywiła się i zaczęła przeglądać jakąś książkę.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 35

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 5:23 pm

wszedł, wziął z półek kilka książek, rozsiadł się i zaczął czytać. ostatnio praktycznie tylko czytał, bo to go jedynie odrywało od rzeczywistości i uspakajało.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 6:54 pm

Wziął jakąś książke. Pewnie raczej album, bo nie przepadał za czytaniem, jesli nie musiał czegoś przeczytac. No więc siedział, nudził się i przeglądał album. Pewnie z obrazami Salvadora Dali'ego, bo to w końcu jego (czyt. mój) ulubiony malarz.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimePon Lip 20, 2009 5:16 pm

Podeszła do regału i wyciągnęła Wichrowe wzgórza. Usiadała sobie przy stoliku jakimś i zaczeła czytać. Miała nadzieje że kogoś tu spotka ale chyba jej nadzieje się zdają na marne.
Powrót do góry Go down
nicolas

nicolas


Liczba postów : 115
Join date : 23/08/2009

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimePon Sie 24, 2009 5:18 pm

nico przyszedł wesolutki do biblioteki, zachciało mu się czytać. oczywiście podejdzie do działu z horrorami, arklekiny odpadają, hihi. :d no więc przywitał się z ładną bibliotekarką patrząc przy tym na jej zgrabne nogi. dziewczyna pewnie posłała mu uroczy uśmiech, ale gdy ukazała swoje ząbki, uśmiechnięta mina nicowi zeszła jak z bicza strzelił. no dobrze, przeszukał więc ten dział, który sobie wybrał i usiadł na tej czerwonej kanapie co jest na zdjęciu na pierwszej stronie. popatrzył na stefana króla i na agatę christie, ale to chyba do kryminałów należy.......kij z tym.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 34

Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitimePon Sie 24, 2009 5:22 pm

w sumie nie wiem co blair tu robiła, ale zakładam, że przyszła oddać jakieś książki, o których kompletnie zapomniała. właśnie wykłócała się z bibliotekarką, która próbowała ją naciągnąć na zapłacenie wyjątkowo wysokiej kary. chyba miała dzisiaj bojowy nastrój, więc postanowiła nie dać za wygraną i zasypywała bibliotekarkę miliardem kompletnie bezsensownych argumentów, dla których nie powinna zapłacić kary, a przynajmniej nie aż tak wysokiej!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Home library of New York - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Home library of New York
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» The Library of New York
» York & Albany.
» New York Aquarium
» The New York Palace Hotel

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: biblioteki.-
Skocz do: