you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 York & Albany.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

York & Albany. Empty
PisanieTemat: York & Albany.   York & Albany. Icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 9:36 pm

York & Albany. York-and-albany-london-546x334

Kto nie lubi mało kalorycznego i oszałamiająco smakującego jedzenia?
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

York & Albany. Empty
PisanieTemat: Re: York & Albany.   York & Albany. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:08 pm

Robił zapasy i do domu i na imprezę do tej kolorowowłosej dziewczyny. Przeciez nie przyjdzie z pustymi rekami
Powrót do góry Go down
shiloh

shiloh


Liczba postów : 200
Join date : 29/04/2009

York & Albany. Empty
PisanieTemat: Re: York & Albany.   York & Albany. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:22 pm

pewnie wpadła tu kupic dwa razy trzy czwarte tequili na imprezę do kayli. przy okazji pokłócila sie z tym nie miłym sprzedawcą, który wmawiał jej że ma czternascie lat. ej,, ludzie to mają jednak tupet!
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

York & Albany. Empty
PisanieTemat: Re: York & Albany.   York & Albany. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:24 pm

stał za S w kolejce i nawet chciał dac jej swój dowód ale ręce miał zajęte dwoma wypełnionymi po brzegi koszykami
Powrót do góry Go down
shiloh

shiloh


Liczba postów : 200
Join date : 29/04/2009

York & Albany. Empty
PisanieTemat: Re: York & Albany.   York & Albany. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:25 pm

tyle że ona jest pełnoletnia,a ten koleś to pewnie jakiś stary pedofil który kiedyś zaczepił ją w parku i chciał od niej numer, a że ona nie dała to sie teraz msci!
- chamstwo w biały dzień! - mruknęła, ciskając tequilą na ladzie.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

York & Albany. Empty
PisanieTemat: Re: York & Albany.   York & Albany. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:27 pm

-a jest czarny dzien??-zapytał jej pleców bo ona stała tyłem do niego więc alex mógł się tylko uśmiechac do jej tylniej cześci ciała
Powrót do góry Go down
shiloh

shiloh


Liczba postów : 200
Join date : 29/04/2009

York & Albany. Empty
PisanieTemat: Re: York & Albany.   York & Albany. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:29 pm

rozzłoszczona shiloh napięcie odwróciła się w stronę mówiącego do niej głosu! napewno miałą oburzoną minę,ale gdy poznała ze to alex pewnie odrazu uśmiechnęła się kącikowo. - ten koleś mi wmawia że mam trzynascie lat, i że widział mnie w jakimś durnym programie dla dzieci! - zwierzyła sie mu.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

York & Albany. Empty
PisanieTemat: Re: York & Albany.   York & Albany. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:31 pm

uśmiechnął się szeroko
-hej hej sześc i czołem-przywitał się z shiloh-a byłas w takim programie???bo ja jej prosze pana nie widziałem-pochwalił sie sprzedawcy stawiajac swoje cięzkie koszyki na ladzie
Powrót do góry Go down
shiloh

shiloh


Liczba postów : 200
Join date : 29/04/2009

York & Albany. Empty
PisanieTemat: Re: York & Albany.   York & Albany. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:34 pm

- nie byłam, - zaprzeczyła stanowczo, - kochanie kup mi tę tequilę ja oddam ci pieniądze! - nawet sprzedała aleksowi buziaka w sam srodek ust, ej no bo koleś by mu nie sprzedał inaczej jak by ona nie była jego dziewczyną! :c
my zawsze robimy takie przekręty xddd
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

York & Albany. Empty
PisanieTemat: Re: York & Albany.   York & Albany. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:36 pm

pocałowała go az sie musiał lady przytrzymac bo mu się nogi ugieły
-tekile dwa razy-zawiadomił sprzedawcy-i jeszcze to co w koszykach-kiedy sprzedawca nabijał cos tam na kase aleks wczuł się w rolę i objal szajlo gdzies w okolicach talii-to na impreze do tej czerwonowłosej???
Powrót do góry Go down
shiloh

shiloh


Liczba postów : 200
Join date : 29/04/2009

York & Albany. Empty
PisanieTemat: Re: York & Albany.   York & Albany. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:38 pm

- tak to kayli, skarbie. - zachichotała cicho, - po co ci aż tyle alkoholu? - spojrzała na niego podejrzliwie. pomyslała nawet że kożystając z okazji może zabronic mu kupowania tego wszystkiego. xp
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

York & Albany. Empty
PisanieTemat: Re: York & Albany.   York & Albany. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:40 pm

dmuchnął w jej grzywkę
-czesc idzie do mnie do domu a czesc do kajlii-wyjła portfel i zapłacił za wszystko-teraz musisz mi pomóc to niesc sam nie dam rady-ułozył usta w podkówke i czekał na jej reakcje
Powrót do góry Go down
shiloh

shiloh


Liczba postów : 200
Join date : 29/04/2009

York & Albany. Empty
PisanieTemat: Re: York & Albany.   York & Albany. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:42 pm

- no dobrze. - uśmiechnęła sie kącikowo do aleksa, posyłając kolesiowi z zza lady wrogie spojrzenie. - co mam wziąc? - spytała ujmując w dłonie jakieś tam siatki czy cos tam, nie wiem.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

York & Albany. Empty
PisanieTemat: Re: York & Albany.   York & Albany. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:43 pm

-to na chwile na zewnątrz mam samochód-zabrał to co on miał nieśc i poszli zaczne u niego
Powrót do góry Go down
Sponsored content





York & Albany. Empty
PisanieTemat: Re: York & Albany.   York & Albany. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
York & Albany.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» The Library of New York
» New York Aquarium
» Home library of New York
» The New York Palace Hotel

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: sklepy.-
Skocz do: