you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Home library of New York

Go down 
+12
joshua
heather
Blair
nicolas
Alison
Violet
Chuck
kayla
Jimmy
Twiggy
Nathan
ralph
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 9:10 pm

- nie, nie nadaję się na malarza. to absolutnie nie moja broszka - zaśmiał się - może wpadłabyś do mnie, co? akurat niedawno posprzątałem w swoim mieszkaniu i trzeba ten fakt wykorzystać, bo pewnie niedługo znowu zamieni się w istny poligon i znów będę musiał tam szukać mebli - zaśmiał się przyjemnie i spojrzał na nią pytająco.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 33

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 9:17 pm

odparła tylko wesołe 'okej', uśmiechając się szeroko, po czym pewnie tylko jeszcze szybko wypożyczyła kilka romantycznych książek i tym podobne, bo na inne w tym momencie ochoty większej nie miała i tym podobne, więc znów się ogaciła przed zimnem, które pewnie panowała na dworze no i poszli. zacznij dobry człowiekuu ; *
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimePią Paź 16, 2009 8:37 pm

z naszewgo camerona był taki książkowy mol, że nawet piątek wieczór postanowił spędzić z nosem w książce. no cóż, przynajmniej wyróżniał się spośród wszystkich innych ludzi, którzy zazwyczaj w piątek wieczór woleli imprezować ;p pewnie sobie siedział na jakiejś sofie, czytając jakąś książkę o pomyłkach w medycynie i popijaąc ciepłą herbatę w ten chłodny wieczór, och.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimePią Paź 16, 2009 8:43 pm

a florence często przychodziła do biblioteki, zdarzało się,że kilkusetstronowe książki kończyła nie w domu a w bibliotece. no dziś nadszedł dzień,że w końcu musiała pooddawać parę książek a także wypożyczyć. weszła więc pospiesznie do ciepłego pomieszczenia ocierając łapki z zimna, przywitała się miło z bibliotekarką i położyła książki na blacie, ta tradycyjnie zapytała o jej nazwisko i kiedy ostatnio była.
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimePią Paź 16, 2009 8:49 pm

w pewnym momencie cameron w końcu musiał ujrzeć florence. zamknął książkę, wyprostował się i odchrząknął. możliwe, że się nawet lekko zdenerwował. przecież zaraz skonfontuje się ze swoją dziewczyną, której nie widział x czasu i na dodatek z jego winy, tak przynajmniej myślał. więc nasz biedny cameron nie wiedział, jak na jego widok zaopatruje się florence. czy się będzie cieszyć, czy wręcz przeciwnie. w kazdym razie ruszył w jej stronę, układając sobie w głowie milion scenariuszy. postanowił iść na zwłokę - cześć florence - uśmiechnął się całkiem miło i ubuział ją w policzek na przywitanie. 
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimePią Paź 16, 2009 8:54 pm

usłyszała odchrząknięcie i kroki, które zbliżały się w jej stronę, podniosła wzrok i prawie,że zderzyła się z cameronem. - o cześć cameron - uśmiechnęła się lekko, właściwie to nie wiedziała co powiedzieć, zaraz zacznie być przesadnie miły, tak,że ją szlag trafi, bo on zamiast krzyczeć jest miły i właśnie to najbardziej serce zabija, jej serce. - chodź usiądziemy - wskazała na sofki i pociągnęła cameronka za sobą, usiedli. - co tam ? - zapytała jak gdyby nigdy nic, kurcze, nie miała książki, chociaż ta by ją uratowała i miałaby gdzie podziać wzrok. popatrzyła więc na paznokcie, swoje paznokcie.
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimePią Paź 16, 2009 9:00 pm

- jestem nieco zapracowany - stwierdził - w sumie przez to dawno się nie widzieliśmy. nawet się nie odezwałem. dałem plamę, mam nadzieję, że się na mnie nie gniewasz? - zzerknął na nią pytająco. w sumie nie spodziewał się po florence jakiegoś ataku złości, zwłaszcza, że jak narazie wydawała mu się spokojna i przyjaźnie nastawiona do jego osoby - jesteśmy parą. chyba powinniśmy spotykać się częściej, co nie? - uśmiechnął się lekko, patrząc jej w oczy, ale szybko wzrok przeniósł na okładkę książki, którą trzymał w dłoniach. swoich dłoniach xd
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimePią Paź 16, 2009 9:38 pm

masz coś do dłoni, swoich dłoni ? xd pokiwała głową lekko,że niby się z nim zgadza. właściwie to nie wiedziała czy są parą, jakoś nie mogła stwierdzić czy nadal jest w nim na zabój zakochana czy to po prostu takie przelotne zauroczenie. nie wiedziała tego, ale wiadomo florence chciała się ustatkować i nie sypiać na prawo i lewo z każdym innym, seks przygodny! xd popatrzyła na camerona - to nie jest twoja wina,że się nie widzimy.. - zaczęła niepewnie, popatrzyła na niego i uznała,że nad jego głową powinna wisieć aureora. uznała,że zaraz się rozpłacze i ucieknie stamtąd szybko, bez powodu. znaczy był powód, nie wiedziała czy go kocha, drama normalnie telenowela z tv4.
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimePią Paź 16, 2009 9:43 pm

telenowela z tv4. ale mnie to rozśmieszyło! xd może dlatego, że widziałam te ich telenowele od siedmiu boleści. tzn przypadkiem i jakieś max 5 minut xd w każdym razie cameron rzeczywiście był niemal święty i miłosiernego serca. na dodatek zauważył, że florence się lekko stresuje. on wiedział co do niej czuje, bo z pewnością ją kochał. może bardziej jak siostrę, albo bliską przyjaciółkę, jednak on tak zawsze na początku. mu jest potrzeba trochę czasu, żeby się rozkręcić xd w każdym razie spojrzał z lekką troską na florence i położył swoją dłoń na jej dłoni - hej, wszystko w porządku? - zapytał ostrożnie, swoim wzbudzającym zaufanie, aksamitnym głosem xd widział przecież, że coś jest nie tak. wolał chyba, żeby florence od razu waliła prosto z mostu i oszczędziła mu domysłów.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimePią Paź 16, 2009 9:51 pm

no ja też raz obejrzałam, byłam zażenowana, właśnie żenadę robię mojej florence xd - nie nic się nie dzieje wiesz po prostu długo się nie widzieliśmy i tak jakoś czuję się głupio.. - no ba! ja bym dawno zerwała i miała to daleko w dupie, no nie zawsze tak jest ale olejmy mnie ważni są oni! chyba ciśnienie podskoczyło jej do 123456/1234 bo zrobiło jej się gorąco. z tego wszystkiego przytuliła się do camerona tak by nie mógł widzieć jej twarzyczki, bo mordka jej wszystko zawsze zdradzała, jakby miała napisane to na niej. no dobrze, nabrała parę haustów powietrza i przymknęła oczy. nie wiedziała od czego zacząć, bo właśnie tak było z flor, ona także kochała go jak brata.
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimePią Paź 16, 2009 9:58 pm

- ej, no co jest? - przytulił ją mocno do siebie, rozwazając w główce, że może florence po prostu tak przez niego się lekko stresuje. no tak, on całą winę świata zwalał zawsze na siebie. ta cecha jest u niektórych poniekąd wkurzająca, bo ja, jakby nie patrzeć... no wkurzają mnie zbyt grzeczni ludzie! ale, gdyby wszycy grzeczni ludzie mieli aparycję camerona naszego, to przestaliby mnie wkurzać. od razu xd w każdym razie przytulił ją mocno, głaszcząc ją po główce. po chwili chwycił ją za policzki i delikatnie ubuzial ją w środek ust, po czym kontynuował głaskanie jej po głowie, tyle, że tym razem patrząc jej w oczy - jeżeli chcesz mi wygarnąć, za to, że cię przez ten czas olewałem, to wal śmialo - stwierdził stanowczo, patrząc na nią z lekką troską.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimePią Paź 16, 2009 10:02 pm

tak właśnie ona miała inny problem, to olewanie może nawet jej się podobało bo miała spokój i mogła... z resztą. miała ochotę przywalić mu w ten piękny łebek, powiedzieć,że jest za dobry dla niej. - jesteś dla mnie za dobry - kurcze, chyba to powiedziała! tak powiedziała. no więc już zacznie się wypytywanie i zakończy się mega kłótnią i wszyscy będą nieszczęśliwi, jak to w bajkach bywa koniec jest szczęśliwy ale ich koniec będzie chyba nieszczęśliwy!!!! chociaż ten całus był słodki. puste myślenie, fakt.
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimePią Paź 16, 2009 10:06 pm

uniósł brew i spojrzał na nią lekko zdziwiony. że niby on za dobry? w sumie on właśnie obwiniał się od kilku dni przez to, że właśnie jest dla niej beznadziejny! na dodatek o nic jej nie podejrzewał, bo cameron był nieco naiwny, zbyt ufny i chyba bardzo wrażliwy - czemu niby myślisz, że jestem dla ciebie za dobry? - głupi nie był. może naiwny ale z pewnością nie głupi. wiedział, że takie teksty wygłasza głównie ktoś, kto ma coś na sumieniu - florence, czy ja o czymś nie wiem? - zapytał już nieco poważniejszym tonem. zdjął ręce z jej policzków, przestał ją dotykać. wyprostował się i oparł o oparcie sofy.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimePią Paź 16, 2009 10:12 pm

właściwie to nic złego nie robiła, po prostu się nie widzieli i tyle. - przestań o wszystkim wiesz! nic złego nie robiłam. możesz mi wierzyć. ale wiesz, jesteś dla mnie taki miły, kochany, czuję się tak miło ale jednak..oj nic. nie chce mi się tłumaczyć. - pocałowała go w policzek! dodam jeszcze,że moja flor ma zamiar wybrać się do max'a i razem z nim naćpać! tak ostatnio flor ma bardzo wiele pomysłów, uznała,że warto korzystać ze wszystkiego, nawet z toy toya.
wstała - chodźmy gdzieś, może do jakiegoś baruuuu. - zrobiła dzióbek z ust i popatrzyła uroczo na camerona.
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimePią Paź 16, 2009 10:15 pm

max będzie miał koleżankę od ćpania? och, to miło xd na pewno się ucieszy xd - do baru? - powtórzył - dobrze, pójdę gdzie zechcesz. poza tym mówisz, jakbym był jakoś przesadnie miły, czy coś w ten deseń. wydaje mi się, że zachowuję się normalnie względem ciebie - wzruszył lekko ramionkami - ale cieszę się, że uważasz, że jestem kochany. ty też jesteś kochana - pocałował ją w czoło, och ;d
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimePią Paź 16, 2009 10:18 pm

no i poszli! zacznij kochaniutka! dzisiaj twoja kolej xd
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimePią Paź 16, 2009 10:19 pm

dobrze, ale powiedz mi gdzie! ja naleze do niezdecydowanych ludzi nawet w takich pierdołowatych kwestiach xdd
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimePią Paź 16, 2009 10:24 pm

bos - he xd dawaj tam do blerówny ! o !
Powrót do góry Go down
Natasha

Natasha


Liczba postów : 35
Join date : 02/11/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 9:10 pm

Ukrywała się pomiędzy regałami, bo myślała że ktoś ją śledzi. Albo najnormalniej w świecie szukała jakiś ciekawych książek. Nie mogła nic znaleźć więc z wielkim żalem usiadła na jakieś kanapie w rogu i sie załamała.
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 9:34 pm

pewnie usiadła obok camerona, który z zaciekawieniem czytał jakąś popularnonaukową książkę. był molem książkowym, więc dość często można go było tu spotkać. ostatnio wręcz tylko tutaj, o stronił od wszelkiego rodzaju imprez i można by było powiedzieć nawet, że jest nietowarzyski w porównaniu z większością ludzi tutaj. może słowo 'indywidualista' lepiej go określa, o.
Powrót do góry Go down
julia

julia


Liczba postów : 137
Join date : 23/10/2009

Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 9:52 pm

powiedzmy,że julia podłapała dorywczą robotę w bibliotece i układała właśnie książki w regałach. ludzie nie dbają o to,że ktoś później musi tak nudną pracę wykonywać i sortować 4309090 razy alfabetycznie by to nie pracownikom a im, klientom, było wygodnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Home library of New York - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Home library of New York
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» The Library of New York
» York & Albany.
» New York Aquarium
» The New York Palace Hotel

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: biblioteki.-
Skocz do: