you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Home library of New York

Go down 
+12
joshua
heather
Blair
nicolas
Alison
Violet
Chuck
kayla
Jimmy
Twiggy
Nathan
ralph
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 7:09 pm

Rozsiadł się wygodnie na kanapie. Wział z regalu kilka jakiś tam historycznych książek i zaczął czytac tylko te fragmenty, które go interesowały.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 7:21 pm

wparowała do biblioteki z masą książek pod pachą. położyła je na stoliku i ze skwaszoną miną zaczeła je przeglądać. po chwili wyjeła nos z książki i zauważyła znajomą twarz.
- hej chuck - pomachała do niego - nie spodziewałam się widzieć cię dziś drugi raz.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 7:22 pm

Uśmiechnął się na jej widok. -Ja Ciebie też. Tym bardziej w bibliotece.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 7:26 pm

- dlaczego tym bardziej w bibliotece? myślisz, że nie czytuję książek? kochany, studiuję literaturę - zadarła do góry podbródek.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 7:29 pm

-Dla mnie wyglądasz na imprezowiczkę. Myślę, że spotkaliśmy się w bibliotece bo mnie śledziłaś. -Zaśmiał się bezgłośnie i uniósł jedną brew. Zaczał się jej przyglądac.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 7:33 pm

zaczeła przeszywać go wzrokiem
- to, że tak wyglądam nie znaczy, że nią jestem. myślę, że pozory zaprowadziłyby cię daleko tam, gdzie nie trzeba - nachyliła się nad nim i ściszyła głos - nie pochlebiaj sobie, nie śledzę cię. nawet gdyby, to tylko po to, byś pomógł mi w napisaniu wypracowania na temat twórczości Shawa - podniosła brew i uniosła lewy kącik ust.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 7:36 pm

Uderzyl się lekko ręką w czoło. -Kurde. A myślałem, że jestem nieomylny. Sama sobie wybrałaś taki temat wypracowania czy Ci go narzucili?
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 7:40 pm

- sama wybrałam. szkoda, że nigdy nie będę miała okazji, by go poznać. miał świetną osobowość, był strasznie wrednym dziadem - zachichotała, po czym jej śmiech szybko przeistoczył się w udawany kaszel.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 7:41 pm

Spoważniał. -czemu to robisz?
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 7:42 pm

- co? o co ci chodzi?
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 7:45 pm

-Starasz się nie smiac. Wstydzisz się swojego śmiechu? Czy może boisz się nabawic zmarszczek mimicznych? -Uśmiechnął się lekko.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 7:48 pm

- rechoczę jak żaba - spuściła wzrok na podłogę - nie musisz mi mówić, że tłumiony śmiech prowadzi do wytrzeszczu i innych schorzeń, ja to wiem - uśmiechnęła się do niego.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 7:51 pm

-Nie rechoczesz jak żaba. -Wbił w nią spojrzenie. -Nie powinnaś się wstydzic tak błachych rzeczy. Jeśli będziesz miała, albo już masz kogoś dla kogo jesteś całym światem, to pewnie Twoj śmiech jest muzyką dla jego uszu. Wiec nie wstydź się tego.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 7:53 pm

- ojej - trochę się zmieszała - dziękuję - uśmiechnęła się i wbiła wzrok w podłogę.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 7:54 pm

-Taka prawda- lekko się zarumienił i zaczął pospiesznie przeglądac książke, bo zdał sobie sprawę jak to głupio zabrzmialo.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 7:58 pm

również zabrałą się za książki. otworzyła największą, jaką miała pod ręką, i udając, że czyta szczelnie zakryła nią sobie twarz, by nie widać było tego, że się rumieni.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 8:01 pm

Pewnie nawet nie rozumiał co czyta. Zagiął lekko okładkę książki ze złości. Był na siebie zły, że palnał taką głupotę.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 8:05 pm

lekko odsuneła książkę i jednym okiem obserwowała chucka.
- ekhhhmm. historia? - przerwała dość niezręczną ciszę, lecz nie oderwała książki od twarzy.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 8:08 pm

Spojrzał na nią i się uśmiechnął. -Taaak. Chciałem doczytac kilka dodatkowych faktów z tematu z dzisiejszej lekcji. Nigdy wczesniej tego nie robiłem, ale jakoś święte przymierze sprawiło, że chciałem się dowiedziec więcej.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 8:12 pm

- kujon - powiedziała tylko kąśliwie. kiedy zorientowała się, że prawie dotyka nosem kartek postanowiła odłożyć książkę - święte przymierze? wybacz, ale z historii jestem kompletną nogą - uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 8:27 pm

Zaśmiał się -żaden ze mnie kujon. mówie Ci, że nigdy wcześniej tam nie zaglądałem. Nie potrafię Ci wyjasnic czym jest święte przymierze. Zresztą nawet nie chcesz o tym sluchac. -Uśmiechnal sie.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 8:30 pm

- dlaczego zakładasz, że nie chcę o tym słuchać? podejrzewam, że mogłabym wysłuchać cierpliwie cokolwiek mi powiesz.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 8:32 pm

-Możesz wybrac co tylko zechcesz, a Ty wybrałaś historię. Nie wierzę Ci. -Zaśmiał się ciuchutko, żeby nie przeszkadzac innym w bibliotece był poprostu kulturalny. 
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 8:35 pm

- jeśli nie chcesz opowiadać mi o historii opowiedz mi o sobie - usiadła sobie wygodniej i położyła ręce na kolanach.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 8:38 pm

Odłożył książki na stół. Westchnął i też się wygodniej usadził. -Jakieś konkretne pytania? Nie spodziewaj się jednak rewelacji, jestem nudny. -Uśmiechnał się szelmowsko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Home library of New York - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Home library of New York   Home library of New York - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Home library of New York
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» The Library of New York
» York & Albany.
» New York Aquarium
» The New York Palace Hotel

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: biblioteki.-
Skocz do: