you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Starbucks.

Go down 
+28
jasmine
alan
joshua
maximilian
lauren
cameron
matthew
heather
Tony
florence
Justin
Chuck
Violet
corey
xxx
emily
Blair
alex
Twiggy
Jimmy
candy
abilene
Keisha Mood
Georgina
Nathan
Alison
kayla
sasza
32 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Next
AutorWiadomość
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 5:39 pm

-Masz zamiar zrezygnowac z tych studiów?
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 5:41 pm

- nie, raczej nie. lubię aktorstwo i zawsze marzyłam, by grać w jakichś filmach, tylko że mam wrażenie, że się nie nadaję. opuszczam sporo zajęć ze zwykłego lenistwa - skrzywiła się. - ale chcę ukończyć jakiekolwiek studia, a nic oprócz aktorstwa raczej mnie nie pociąga.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 5:47 pm

-To dobrze, że nie rezygnujesz. - Podwinął rękawy swojej koszuli. - Może najwyższy czas, abyś się trochę przyłożyła do tego aktorstwa. Nie chcę Cię pouczac, ani nic z tych rzeczy, ale myślę, że masz duże szanse na zrealizowanie swoich marzeń.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 6:02 pm

sorry, że tak zniknęłam. xd
przyłożyć się? ona? hm, to brzmiało trochę zabawnie. blair wszystkim szybko się nudziła. ale tylko przytaknęła.
- hm, może i masz rację.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 6:06 pm

///chodz na owcza lake bo tam jestem ;p zalozmy ze poszlismy sie przejsc ;p///
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeNie Maj 24, 2009 11:42 am

Przyszedł tutaj ubrany w strój do biegania, bo nareszcie się wypogodziło. Zamówił sobie kawę i wziął jakąś tam gazete ze stosu. Sączył więc kawę czytając gazetę, potem zdecydowanie miał zamiar wybrac się do Central Parku aby pobiegac.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimePon Maj 25, 2009 4:46 pm

zachciało jej się gorącej czekolady pistacjowej, więc przyszła tutaj. złożyła zamówienie zajęła stolik i obserwowała ludzi przez okno.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 7:02 pm

pogoda była beznadziejna, padał deszcz więc wstąpiła do kawiarni napić się jakiejś owocowej herbaty.
Powrót do góry Go down
Justin

Justin


Liczba postów : 55
Join date : 26/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 7:26 pm

No to wpadł tu, bo jakoś go tu przywiało. Ręką strzepną sobie jakieś krople z włosów i podszedł do kasy. Kupił sobie jakąś czarną kawe. Zobaczył jakąś ładną dziewczyne. Odsunął krzesło przy jej stoliku.
- Dzień dobry - odezwał się z uśmiechem popijając kawe.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 7:28 pm

była trochę zaskoczona przysiadką jakiegoś obcego gościa do swojego stolika, ale nie przeszkadzało jej to zbytnio - dzień dobry. a pan to kto? - zapytała lekko się uśmiechając.
Powrót do góry Go down
Justin

Justin


Liczba postów : 55
Join date : 26/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 7:30 pm

- A pan to Justin, a pani? - spojrzał na nią jakoś tak z uśmiechem, ale on się zawsze uśmiechał, tak jakoś w genach to miał.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 7:34 pm

- mademoiselle violet lorrain - zachichotała i podała mu swoją rękę na przywitanie. rozejrzała się dookoła i doszła do wniosku, że w kawiarni oprócz nich znajduje się zaledwie kilka osób, a potem zwróciła się do niego z uśmieszkiem na ustach - rozumiem, że dosiadłeś się do mnie, bo nie było już wolnych miejsc.
Powrót do góry Go down
Justin

Justin


Liczba postów : 55
Join date : 26/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 7:41 pm

- Taki tu tłum, a ty wydawałaś się najlepszą osobą do towarzystwa - uśmiechną sie do niej. Włosy se poczochrał, by nie wyglądac na jakiegoś palanta czy coś.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 7:46 pm

- oh, miło mi usłyszeć coś takiego - odwzajemniła uśmiech i pomieszała łyżeczką swoją cherbatę - skąd jesteś, jeśli można spytać? mieszkasz tu? jesteś justin, tak? - zasmiała się ze swojej sklerozy.
Powrót do góry Go down
Justin

Justin


Liczba postów : 55
Join date : 26/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 7:48 pm

- tak Justin. Ja tu mieszkam...czekaj niech policze - wyciągną rękę i udawała że liczy jak małe dziecko - od wczoraj - ząsmiał się. - Jestem bratem Alison, mam nadzieje że jej nie znasz, powiedz że jej nie znasz ! Jestem z Barcelony tak jak ona - Popił sobie troche swojej czarnej kawy, ale zapomniał ze jej nie słodził, no już trudno.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 7:56 pm

- ooo, świeża krew. zresztą, ja też nie jestem tubylcem. mieszkam tu niewiele ponad tydzień - spięła włosy jakąś spinką, bo końcówki wpadały jej do cherbaty, co zaczynało ją już powoli lekko irytować - a skąd tu przyjechałeś?
Powrót do góry Go down
Justin

Justin


Liczba postów : 55
Join date : 26/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:00 pm

- Mieszkałem przed NY w Paryżu. A ty skąd jesteś? Albo skąd przyjechałaś? - Sończyła mu się kawa więc bawił się kubkiem, który mu pzostał.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:03 pm

klasnęła w dłonie - mon dieu! jestem z paryża! od urodzenia tam mieszkałam - zaśmiała się, a potem nachyliła się trochę nad nim - szczerze mówiąc, to nowy jork się nie umywa do paryża. tu nie ma TEGO klimatu, ale narazie nie planuję tam wrócić.
Powrót do góry Go down
Justin

Justin


Liczba postów : 55
Join date : 26/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:05 pm

- ja tam nie wiem, mieszkam tu od wczoraj, ale Paryż jest cudowny. - uśmiechną się - ato dobre, pierwsza osoba poznana i to jeszcze z Paryża. - uśmiechną się i też sie nad nią nachylił - A co ci się tu nie podoba oprócz klimatu? Może faceci?
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:09 pm

pomyślała trochę - faceci, hmm... chyba nie spotkałam tu nowojorczyka z krwi i kości - uśmiechnęła się lekko - zresztą, nie lubię wsadzać wszystkich do jednego worka, bo każdy jest wyjątkowy. zaczynając od wystrojonego francuza, do żywiącego się fast foodem nowojorczyka.
Powrót do góry Go down
Justin

Justin


Liczba postów : 55
Join date : 26/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:10 pm

- Ojoj. Ja jestem bardziej ten pierwszy. - spojrzał na nią, miała ładne oczy - A czym sie zajmujesz na codzień?
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:14 pm

- właśnie widzę, że więcej z ciebie z francuza - zatrzepotała rzęsami. zaczęła się zastanawiać się nad jego pytaniem. było trudne, bo ona praktycznie od przyjazdu do ny nie zajmowała się niczym szczególnym - tutaj zajmuję się głównie opróżnianiem kawiarni z gorącej czekolady. przyjechałam tutaj się usamodzielnić, a to wychodzi mi jak narazie kiepsko - zachichotała.
Powrót do góry Go down
Justin

Justin


Liczba postów : 55
Join date : 26/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:17 pm

Nachylił sie nad nia, albo zrobił minę szarmancką czy coś, uwodziciela czy kogoś - Może Ci pomóc - odezwałs ię z jakaś dziwną nutą w głosie. Wyciągną papierosa i sobie zapalalił - Palisz? - nawet nie wiedział czy może tu palić.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:19 pm

- chcesz być moją nianią? - uniosła jedną brew i kącik ust - nie, nie palę, ma choute.
Powrót do góry Go down
Justin

Justin


Liczba postów : 55
Join date : 26/05/2009

Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:21 pm

- Moge jeśli chcesz. A my będziemy tu tak siedzieć, może gdzieś pójdziemy? - Ciekawe czy ona bedzie chciała iść z kolesiem poznanym jakiś 30 minut temu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Starbucks. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks.   Starbucks. - Page 20 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Starbucks.
Powrót do góry 
Strona 20 z 39Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: kawiarnie.-
Skocz do: