you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ONE OAK BAR

Go down 
+24
jeisa
emily
joshua
julia
maximilian
ian
florence
cameron
lauren
nicolas
heather
Tony
william
dupek.
josephine
matthew
Violet
Chuck
Blair
Jimmy
Alison
kayla
ralph
sasza
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
AutorWiadomość
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 7:37 pm

- mam coś jeszcze do załatwienia - pokiwała głową, mówiąc całkiem poważnie! a potem się do niej uśmiechnęła.
Powrót do góry Go down
dupek.

dupek.


Liczba postów : 19
Join date : 03/06/2009

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 7:38 pm

-teraz? że jest ci smutno. ale raczej nie kokretnie w tej chwili, a przez dłuższy okres. - mówił śmiesznie. znaczy akcent miał dziwny.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 7:39 pm

oja no to miał rację i nie chciała aby dalej mówił-naprawde chcesz mnie zostawić z nim??
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 7:40 pm

spojrzała na lavrenta (lavrentego?).
- a dlaczego nie? chyba ci krzywdy nie zrobi, tak myślę.
Powrót do góry Go down
dupek.

dupek.


Liczba postów : 19
Join date : 03/06/2009

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 7:41 pm

-och, ja też mogę iść. jeśli nie chcesz mojego towarzystwa. - skruszył się patrząc na rudą.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 7:42 pm

napiła się -jak nie zrobisz mi krzywdy mozesz mi towarzyszyc dalej
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 7:43 pm

spojrzała na kaylę, bo w końcu nie wiedziała, czy może iść, czy coś, czy kayla się na nią nie obrazi jak pójdzie, hm.
Powrót do góry Go down
dupek.

dupek.


Liczba postów : 19
Join date : 03/06/2009

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 7:46 pm

odetchnął z ulgą. - co robisz? znaczy w życju.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 7:49 pm

a co będzie robić innego jak ich zostawi??spojrzała na lava-maluje akty
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 7:50 pm

nie wiem jeszcze. ;>
a co będzie robić jak zostanie?;p
ale pożegnała się z nimi i poszła. ;d
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 7:51 pm

pożegnała się pewnie z Blair i szkoda ze poszła
Powrót do góry Go down
dupek.

dupek.


Liczba postów : 19
Join date : 03/06/2009

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 7:53 pm

-akty! och. musisz pokazać mi swoje prace. - oblizał usta.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 7:54 pm

pokiwała głowa-aha może kiedyś na mojej wystawie
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 11:28 pm

przyszli tutaj? pewnie tak, nie wiem ; d w każdym razie przyczłapali się tylko z violet, bo bler sobie uciekła.
- co ją ugryzło? - spytał ciszej violet, marszcząc brwi. pewnie zaciekawiony. może nawet lubił plotki, no cóż, każdy ma w sobie jakieś ukryte cechy! usiedli sobie przy jakimś ciekawym stoliku i matt od razu musiał zapalić i przy okazji zamówił sobie szkocką, cnie.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 11:34 pm

- nie wiem. problemy z ryanem miała już od dawna, z tego co wiem. była nawet z nim zaręczona, ale zerwali, dlatego miała taki wisielczy humor. poza tym wydaje mi się, że namąciłam też ja, bo zapoznałam ją z takim przesłodkim przystojnym kelnerem z nespresso i wydaje mi się, że wpadli sobie w oko, a potem okazało się, że on jest jednak zajęty - powiedziała wszystko niemal na jednym oddechu, po czym wzruszyła ramionami i zamówiła sobie jakiegoś słabego, babskiego drinka.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 11:40 pm

- jędza - podsumował, patrząc na nią przenikliwie lekko zmrużonymi oczami. pociągnął łyka ze swojej szklanki i objął violet ramieniem. - masz zamiar to odkręcić? - spytał, drapiąc się po policzku, nie zrezygnował z zarostu, przykro mi! już wolał nie zwracać uwagi jeszcze raz, że jest w łachmaniarskich ciuchach w barze!1!
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 11:49 pm

- dlaczego jędza?! zdobyłam dla niej jego numer, chociaż sama bym się chętnie z nim umówiła, a to nie świadczy o jędzowatości, tylko o moim dobrym serce! - syknęła do niego - a poza tym jak mam to odkręcić? nie widzę nawet takiej możliwości, bo prania mózgu im nie zrobię i nie cofnę czasu do ich pierwszej randki - spojrzała na niego spode łba - to nie moja wina - wypiła swojego drinka, który smakował jak sam sok, więc tym razem zamówiła coś mocniejszego.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 11:57 pm

wzruszył ramionami, bardziej sadowiąc się na kanapie czy na tym tam siedzieli. stwierdził, że dawno nie pił, cóż za olśnienie! zamówił kolejną szkocką, zastanawiając się ile w siebie dziś wleje.
- zawsze możesz być na tyle dobra, żeby wymyślić wehikuł czasu - uniósł brwi rozbawiony i zagrzechotał lodem w swojej szklance.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimePią Cze 12, 2009 12:04 am

- żartujesz sobie ze mnie - zmroziła go wzrokiem, po czym zdjęła z siebie jego marynarkę, która miała na sobie, bo było jej w niej za gorąco - zresztą, to nie mój problem. dobrze, że ja się nie wpakowałam w żaden toksyczny związek, ani nic w ten deseń, bo bym chyba oszalała - wzięła od niego szklankę z lodem, po czym wsypała sobie ten lód do swojej szklanki, bo ona w przeciwieństwie do niego lubiła dużo lodu ;p potem zaczęła popijać swojego drinka, zerkając za okno i nucąc sobie mod nosem 'moi je joue' ;p
Powrót do góry Go down
william

william


Liczba postów : 15
Join date : 11/06/2009

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeNie Cze 14, 2009 3:36 pm

było dość wcześnie. za wcześnie na picie, ale william miał to najwyraźniej gdzieś, bo udał się do baru w celu spożycia alkoholu. usiadł przy stoliku, zapalając papierosa. obserwował twarze ludzi znajdujących się tam razem z nim.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 11:01 pm

wszedł tutaj dziarskim krokiem przyprowadzając za sobą blair. zamówił dla nich jakieś dwa przyjemne drinki i usiedli pewnie przy jakimś stoliku.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 11:03 pm

pomieszała słomką w swoim drinku, o ile miał słomkę. ostatnio tak pomieszałam w shake'u i go rozpuściłam całego. ;c i w sumie nie mam chyba pomysłu na temat dla nich. xd
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 11:12 pm

no w sumie ja też nie xd jakoś opuściła mnie wena na antosia chyba. trzeba chyba wymyśleć coś ciekawszego od rozmowy, bo ewentualnie na coś takiego mnie będzie stać xd
no to anthony wychylił swojego drinka dość szybko, po czym zaczął wpatrywać się w jej twarz. tak sobie w głowie przekalkulował, że blair jest śliczna, więc tylko pogłaskał ją po policzku uśmiechając się ciepło xd

to może nie było ciekawe, ale zaraz się rozkręcę xd
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 11:17 pm

no właśnie nie jest śliczna, znaczy znudziła mi się ta modelka, no ale cóż!

uśmiechnęła się, a może nawet lekko zarumieniła i dokończyła swojego drinka, darując sobie nawet maltretowanie słomki. popatrzyła na tony'ego, zdając sobie po raz 389248 sprawę, że jest słodki. aż chyba sobie obejrzę sweeney todda. ;d
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 11:22 pm

e tam, może się znudziła, ale ładna jest ;p

powiedzmy, że tony miał zaćmienie mózgu, a raczej zaćmienie zdrowego rozsądku ;p tak sobie na nią popatrzył, aż w końcu przysunął się bliżej do niej i lekko musnął jej wargi. jego umiejętności myślowe się kompletnie wyłączyły, no cóż.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ONE OAK BAR - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 11 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ONE OAK BAR
Powrót do góry 
Strona 11 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: