you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ONE OAK BAR

Go down 
+24
jeisa
emily
joshua
julia
maximilian
ian
florence
cameron
lauren
nicolas
heather
Tony
william
dupek.
josephine
matthew
Violet
Chuck
Blair
Jimmy
Alison
kayla
ralph
sasza
28 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutorWiadomość
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 4:23 pm

ONE OAK BAR Untitled-14

Jeden z najbardziej eleganckich barów w okolicy. Miejsce spotkań najbogatszych mieszkańców Manhattanu, stać się?

1 Oak, 453 West 17th Street
New York, USA
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimePią Kwi 24, 2009 8:26 pm

Sasza usiadła zamawiając potrójne martini. przeciągnęła się, przyglądając odbiciu w oknie, jej usta miały ostroczerwony kolor, a powieki lśniły od kobaltowego cienia do powiek Chanel, wyglądała na dość znudzoną, ale kto wie? może dzisiaj się to zmieni?.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
ralph

ralph


Liczba postów : 157
Join date : 23/03/2009

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimePią Kwi 24, 2009 8:40 pm

hejka!
miał dość siedzenia w domu przed komputerem i czytania blogów. wszedł poprawiając swoją czarną koszulę od hugo bossa. przy okazji ładne pachniał, hi!
rozejrzał się i zobaczył szaszkę!
- odkupujesz mi loda - zrobił obrażoną minę i usiadł obok niej poprawiając jeszcze raz kołnierzyk. ma na tym punkcie obsesje.
przy okazji spojrzał na dziwnego kelnera i zastanawiał się co zamówić, hi.
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimePią Kwi 24, 2009 8:52 pm

poderwala oczy od szyby. - ołkej, kochanie, lubie lodziki - powiedziała. - czy to czasem nie ty ratowałeś mnie wczoraj w parku? - zapytala, poniewaz nie byla do konca pewna. pamietala zbyt malo, zeby moc postawic za to ladnego chlopaczka.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
ralph

ralph


Liczba postów : 157
Join date : 23/03/2009

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimePią Kwi 24, 2009 8:57 pm

- tak - potwierdził, nie będzie udawał skromnego. hmhm. pamiętał jej białe podkolanówki i to, że dziś jej komentował bloga bo to było jego zajęcie przez poprzednie godziny. i sobie zamówił szkocką, bo chyba ją lubił najbardziej.
- teraz powinnaś wiedzieć, że jeśli chcesz się narąbać to musisz iść z mężczyzną - pokiwał głową i upił łyka ze swojej szklaneczki, nienawidzę zdrobnień! - żeby mógł cię holować do domu twojego lub swojego i takie inne - kontynułował, ze stwierdził, że jego wywód nie ma sensu.
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimePią Kwi 24, 2009 9:07 pm

- ale jak mezczyzna tez bedzie narabany, to kto mnie doprowadzi do domu ? - zapytala z powaga podnoszac szklanke z martini. szkoda, szkoda, ze tatus nie kupil jej basenu z martini ;<.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
ralph

ralph


Liczba postów : 157
Join date : 23/03/2009

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimePią Kwi 24, 2009 9:12 pm

- taksówkarz, znaczy wiesz - odpowiedział bez zastanowienia. - lub możemy zobaczyć jak sobie dziś poradzę! - uśmiechnął się jakoś ładnie odkładając pustą już szklankę na jakiś stolik przed nimi czy naprzeciwko nich. whatever!
mógł od razu zamówić jej kilkanaście kieliszków z martini i raz dwa by wyszli : < jednak on chyba nie jest taki. tak mi się przynajmniej zdaje. ale nie ma żadnych zachwiań osobowości. w nocy seryjny morderca, muahha! rendeer
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimePią Kwi 24, 2009 9:22 pm

- kelner ! - krzyknela, chociaz bolaly ja migdalki - tyle martini ile tu macie - powiedziala. jakos nie miala ochoty na nic innego poza piciem. no moze prawie na nic. tym razem, mogla sie jednak spokojnie upic, bez zadnych konsekwencji, na dodatek z mega seksownym chlopakiem. hej, kochanie, zarezerwuj sobie czas.

// *krwiozerczy smiech*
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
ralph

ralph


Liczba postów : 157
Join date : 23/03/2009

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimePią Kwi 24, 2009 9:32 pm

- trochę dużo tego będzie... - mruknął pod nosem i spojrzał ciekawsko na swojego damskiego kompana do picia. ralpha bardzo interesowało na co ma ochotę, on jest jednak bardzo ciekawy świata, szczególnie jeśli chodzi o jakiekolwiek plany w jakich ma uczestniczyć? przynajmniej miał taką nadzieje. miał ochotę też iść na owczą i pośpiewać pijackie piosenki ; d sam zamówił sobie jakiegoś fajowskiego johnnego walkera, całą butelkę.
- uciekłaś wczoraj, to było niemiłe! - pouczył ją!
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimePią Kwi 24, 2009 9:42 pm

- mogę prosić o wybaczenie? - zapytała teatralnym głosem. jej oczy odbijały światło świec i nagle zdała sobie sprawe, że alkohol im wcale nie jest potrzebny do szczescia - Ralph... co powiesz na nocny spacer? - zapytala i usmiechnela sie kacikiem ust, blyszczacych od ciemnoczerwonej szminki. chciala zaczac bawic sie jak normalny czlowiek. nie upijajac sie na maksa, tak, zeby skonczyl jej sie film.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
ralph

ralph


Liczba postów : 157
Join date : 23/03/2009

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimePią Kwi 24, 2009 10:08 pm

- wiesz co, nie możesz - powiedział dobitnie śmiejąc się, lubi się droczyć. tracę wenę, nieee! zaraz ja odzyskam. - nocny spacer, brzmi ciekawie - kurde, ten jego kołnierzyk jest wciekający! więc musiał rozpiąć jeden guzik od koszuli, żeby mu jakoś nie latał. whatever ; d jakoś chaotycznie napisałam, ale wiadomo o co cho. - to chodź na owczą - zaproponował i przy okazji podniósł swój tyłek z kanapy czy gdzie tam siedzieli i złapał szaszkę za rękę. i wziął flaszkę ; < musiał!
/ telefony to szataństwo!
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimeSro Maj 06, 2009 6:55 pm

no to przyszły i zajeły jeden stolik pod ścianą-jak ja dawno nie byłam w żadnym klubie,na co masz ochote??
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:07 pm

- oj, sama wybierz, ja tam nie wiem. W ogóle cały dzierń chyba chodze na kawie. - ziewnęła.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:09 pm

-no a ja własnie nie pilam dzisiaj żadnej-popatrzyła w menu-nie ma nic ciekawego bierzemy tekile???-podrapała się w obojczyk-co myslisz o Jimmim??
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:15 pm

- witam, drogie panie i przepraszam za spóżnienie! - przesłał obu uśmiech nr 5.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:16 pm

tez się usmiechneła-hej-cmokneła go w policzek i poklepała miejsce na kanpie obok siebie-sam???
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:18 pm

- ojciec Nathana miał wylew, więc go na siłę nie ciągnąłem. jestem tu na niedługo, bo nie chce go zostawiać samego na całą noc. chyba Nate mówił ci o swoim ojcu, nie?
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:20 pm

Zaśmiała sie. - no to ci odpowiedzialam. bierz tekilke. Hej Jimmi - uśmiechneła się do niego. - Nie ma za co.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:24 pm

pokiwała głowa-tak wczroaj mówił jak wyjechał a dziś ma pretensje do mnie ze siedzi w NY a nie z nim,
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:26 pm

- myślę, ze nie ma do ciebie pretensji. zresztą, taka ładna para z was a w kółko się żrecie. może Nate jest za słaby, żeby oglądac cierpiącego ojca dlatego wrócił? może być mu teraz strasznie ciężko, dlatego myślę, że trzeba mu dać fory - uśmiechnął się do Kayli.
- na co jej odpowiedziałaś? - zapytał Allison zaciekawiony.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:30 pm

pokiwała glową-może i masz racje ale nie musis odgrywac się na mnie-spojrzała na Ali-no własnie Ali powiedz
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:34 pm

- nie powiem, cicho ludzie. A co do Nejta, to K. na prawde zawsze się kłócicie a może tak w końcu żadnej kłótni? - zaśmiała się, ciekawe czy to mozliwe.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:35 pm

-pogadaj o tym z nejtem,toon wzystko prowokuje i wyprowadza mnie z rónowagi,dobra napijmy się ludzie po to tu jesteśmy
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:38 pm

- wasze zdrowie, Kayla. i twoje też, Ali - dodał po chwili - myślę, że się w końcu jakoś dogadacie.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:40 pm

tez uniosła kieliszek-zobaczymy-uśmiechneła się lekko
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ONE OAK BAR Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ONE OAK BAR
Powrót do góry 
Strona 1 z 21Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: