you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ONE OAK BAR

Go down 
+24
jeisa
emily
joshua
julia
maximilian
ian
florence
cameron
lauren
nicolas
heather
Tony
william
dupek.
josephine
matthew
Violet
Chuck
Blair
Jimmy
Alison
kayla
ralph
sasza
28 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
AutorWiadomość
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 06, 2009 8:47 pm

- możesz na mnie liczyć, skarbie -położył dłoń na dłoni Kayli, która leżała na jego ramieniu (?) - obydwoje jesteście pokręceni.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 06, 2009 8:48 pm

moze i lezała Smile -dzięki -usmiechenła się smyrając palcem jego dłoń-to co zbieramy sie??
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 06, 2009 8:49 pm

skinął twierdząco głową i zaczął się zbierać do wyjścia.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 06, 2009 8:50 pm

zostawiła banknot na stoliku i poszła do wyjści zacznij kocie u was w apartamencie
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:21 pm

pewnie przeklinała się w myślach, że założyła buty na obcasie. jeszcze na dodatek spojrzała na podłogę i pewnie dostała jakiegoś oczopląsu czy coś. rozejrzała się, ale nie zauważyła kayli, więc usiadła na jednym z krzesełek przy barze, zastanawiając się co zamówić i omiatając salę wzrokiem.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:22 pm

sry spóxniła się ale musiała ochrzanić taksówkarza za to ze zaiast jechąc okrężną droga wolał stać w korkach.wpadła jak burza potrącając kogoś w drzwiach dostrzegła B przy barze i zajeła stołek koło niej-sry ale kłopoty w domu
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:24 pm

- coś się stało? - akurat wzięła swoje martini i spojrzała na kaylę. - nie no, nic się nie stało. w sumie też dopiero weszłam - założyła nogę na nogę.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:26 pm

odrzuciła włsoy do tyłu i zamówiła gin z tonikiem-kłopty z zurie ale juz okej,mozemy juz imprezowac
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:30 pm

no tak, mogła się domyśleć, że coś z zurie. jednak kayla nie chciała chyba o tym rozmawiać, więc postanowiła nie ciągnąć tematu. miała na sobie jakieś spodnie, bo nie chciała się stroić. wyciągnęła z kieszeni telefon, tak, pewnie jak kayla zapyta to powie, żeby sprawdzić godzinę. przechyliła swoje martini, przy okazji myśląc, że zapewne powinna stronić od alkoholu.
- no to imprezujmy - uśmiechnęła się i rozejrzała wokół.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:32 pm

napiła się dzinu i rozejrzała się wokół -narazie jakoś pustawo,pewnie dlateg ze dopiero czwartek,moze się rozkręci
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:34 pm

wzruszyła ramionami. jej było bez różnicy jaki dzień tygodnia, mogła sobie odpuścić uczelnię i iść na imprezę nawet w poniedziałek, bo na przykład miała taki kaprys.
- a alison nie chciała z tobą przyjść? - zapytała.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:35 pm

-nie wiem nie ma jej wiecznie w domu ale jakos nie zapytałam zaraz do niej moge napiac-wyjeła z torebki telefon
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:39 pm

pewnie żałowała, że te krzesełka nie mają oparć, bo fatalnie się poczuła. odsunęła swoją pustą szklaneczkę i wstała.
- zaraz wracam - poinformowała kaylę i udała się w stronę toalet.
pewnie wróciła po paru minutach, trochę blada, ale może kayla nie zauważy, bo ona ciągle jest ostatnio blada. skinęła na barmana i zamówiła colę, bo chyba przeszła jej ochota na alkohol.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:39 pm

-wszystko okej B???-kiepsko wyglądała ej ona musi zacząć o siebie dbac bo marnie skończy.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:44 pm

- tak, dlaczego nie? - wysiliła się na uśmiech, ale pewnie nie bardzo jej to wyszło. wyjęła paczkę papierosów, chociaż zważając na to, że było jej trochę słabo, to nie wiedziała czy palenie to teraz dobry pomysł.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:44 pm

Wszedł do klubu i od razu skierował się w stronę baru. Zamówiła sobie łiskacza i go sączył gapiąc się przed siebie.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:46 pm

-moze dlatego ze wyglądasz jakbyś miał mi zaraz zemdleć ale masz tego nie robić bo nie mam zamiaru ciągnąc Cię w tych szpilkach do taksówki-uśmiechneła sie i zamówiła drinka,gdzieś migneła jej znajoma twarz ale nie skojarzyła kto
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:48 pm

- jejku, nie zemdleję - pewnie nie była tego pewna, ale nie chciała denerwować kayli. schowała z powrotem papierosy i napiła się coli. - jesteś przewrażliwiona, serio.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:52 pm

-ja się tylko martwie Blair to ic złego,ale jak nie zaczniesz o siebie dbąc bede musiała chyba porozmawiać z tym calym księciem
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:53 pm

- dbam o siebie - zapewniła ją. no serio, przecież dochodzi już dwudziesta pierwsza, a ona zjadła dzisiaj aż jedną kanapkę i jakiś jogurt, pewnie light. - o czym chcesz z nim rozmawiać? - spojrzała na nią podejrzliwie. - zapewniam cię, że to nie jego wina.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:54 pm

zagapiła się na chłopaka siedzącego za Blair-ej no o Tobie przecież nie o mnie
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:56 pm

- o mnie? ale ciekawy temat, phi. wiem! chcesz mu na mnie naskarżyć, ale zabraniam ci, bo jeszcze będzie się martwił, albo coś - westchnęła. - na kogo ty się tak patrzysz? - spojrzała przez ramię.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:57 pm

w koncu poznała czaka ale on na nie nie patrzył wiec nie powiedziała mu nic a nic-znam go poznałam go wczoraj-sciszyła głos do szeptu
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 9:59 pm

- też go wczoraj widziałam - obróciła się z powrotem w stronę kayli i odetchnęła z ulgą, kiedy ktoś akurat otworzył jakieś okno i do środka wpadło trochę świeżego powietrza, bo miała wrażenie, że zaraz dostanie ataku duszności. - podoba ci się? - spojrzała na nią przenikliwym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 10:00 pm

-jeju czak??-spojrzała na niego ukradkiem-nie wiem nie znam go to Ali z nim gadała
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ONE OAK BAR - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ONE OAK BAR
Powrót do góry 
Strona 3 z 21Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: