you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ONE OAK BAR

Go down 
+24
jeisa
emily
joshua
julia
maximilian
ian
florence
cameron
lauren
nicolas
heather
Tony
william
dupek.
josephine
matthew
Violet
Chuck
Blair
Jimmy
Alison
kayla
ralph
sasza
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
AutorWiadomość
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 1:18 am

Zaśmiał się. -Mi się kojarzy z jedzeniem.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 1:19 am

zmrużył oczy, próbując złapać temat. jednak chyba ośrodek koncentracji chyba miał już lekko odurzony wszystkimi tymi papierosami, jackami danielsami i innymi wspomagaczami. ale nie dawał po sobie tego poznać, prawda?
- jest całkiem przyjemne, albo nie używa się tego bez znaczenia - uniósł brwi, powolnie wypuszczając dym. - z jedzeniem? - spojrzał zdziwiony na czaka.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 1:20 am

matthew pewnie wyglądał na naćpanego, więc z trudem powstrzymała się od pytania, czy nie ma przypadkiem skręta, kokainy, albo czegoś takiego.
- przyjemne? hm, no nie wiem.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 1:22 am

-Tak, z jedzeniem. -Uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 1:23 am

miał, do wyboru do koloru, może pytać!
- dlaczego? gołębie to przyjemne zwierzęta, jeśli nie zbiorą się w grupy i nie sra... załatwiają się na wszystko co się da, o! - pokiwał głową, żeby bronić swojego zdania. no bo każdy się wkurza, jak taki gołąbek ma inne plany niż osoba spiesząca się do pracy. juz chyba gadał, żeby gadać.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 1:27 am

- jejku - ziewnęła. - chyba już późno, nie?
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 1:28 am

-Chcesz żebym odprowadził Cię do domu? - Zauważył, że Blair ziewa i pewnie jest trochę zmarznięta.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 1:29 am

- niee - pokręciła głową. - nie będę ci robiła kłopotu - rozejrzała się, ale jak na złość nie przejeżdżała akurat żadna taksówka.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 1:31 am

-Żaden kłopot. Powiedz tylko gdzie. Ja nawet chętni się przejdę przed snem. - Uśmiechnał się, wstał z tych schodków i podał jej ręke.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 1:31 am

spojrzał na zegarek, całkiem bardzo bajerancki, na pewno jakiś rolex w tym wypadku.
- zmywam się - burknął trochę, bo chyba już pora była na niego, nie chce potem spać w jakiś dziwnych miejscach. dopalił szybko papierosa, potem wgniatając niedopałek w ziemię.
- sajonara, gołąbeczki - uśmiechnął się jednokącikowo, odrywając ramię od tego co się opierał.
- widzimy się jeszcze... jutro, pojutrze! - machnął ręką, jak już sobie odchodził. no i pewno już miał ich numery i takie tam bajery, nie czuję, że rymuję, hi.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 1:33 am

no to podała chuckowi adres pewnie i poszli.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:28 pm

dotarła pierwsza,jednak nie było tak ciepło jak powinno byc na słońcu więc pewnie zamarzała,zamówiła kieliszek wódki na rozgrzewke i zerkała w strone drzwi
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:32 pm

pewnie się trochę spóźniła, chociaż w zasadzie nie umawiały się na żadną konkretną godzinę. zapłaciła taksówkarzowi i wysiadła z żółtego samochodu, a potem weszła do baru, poprawiając włosy. rozejrzała się w poszukiwaniu kayli i dostrzegła ją przy jednym stoliku. pomachała jej i korzystając z okazji, że kolejka była niewielka, poszła sobie po drinka, a dopiero potem dosiadła się do kayli.
- co słychać? - zapytała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:34 pm

popatrzyła na B i się uśmiechneła-Jest cholernie zimno nie wiem co ja sobie myślałam nie biorąc nic z długim rękawem,zamarzam Blair-skineła ręką na kelnera i zamówiła martini -A jak u Ciebie??-zapytała standardowo jakby nie spędziły ostatnich godzin na wymianie esemesów na dany temat samopoczucia B
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:38 pm

zaśmiała się i napiła się drinka.
- zamarzasz - pokiwała głową. - w drogę powrotną zamów taksówkę. u mnie? hm, w sumie nic nowego, wszystko ci już powiedziałam - uniosła jeden kącik ust.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:41 pm

usmiechneła się wtedy jak kelner przyniosł jej alkohol jeszcze pare dni i kajla zostanie alkoholiczką-no wiem że wiem co z Toba więc pytam z grzeczności
Powrót do góry Go down
dupek.

dupek.


Liczba postów : 19
Join date : 03/06/2009

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:44 pm

napatoczył się tu, bo idąc i chlipiąc za swoją znajomą hermjonom, co polazła z wielkim arisem, który wcześniej torturował go jak ela batory swoje dziewiczki. więc usiadł gdzieś tam kącie, obok tej rudej, co głos miała piskliwy. i potarł swoje sine oczko i zamówił wódeczkę. bo to rusek. od dziecka ją pije.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:44 pm

pewnie o tym samym pomyślała, ale tego nie skomentowała. znaczy mam na myśli 'alkoholizm' kayli.
- z grzeczności? hm, no to niech będzie, że jest w porządku - wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:46 pm

lukneła na ruskiego bo była wyczulona na ruski akcent od kiedy pewna złotozębna moskwiczanka xp oszukała jej babcie na targu sprzedajac jej podrobiony spirytus,no wiec lukneła na niego i napiła się-no wiesz taki standard pytań na dzień dobry
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:47 pm

pewnie podążyła za wzrokiem kayli, więc też na niego spojrzała, a potem przeniosła wzrok na nią.
- hm, no tak, tak - pokiwała głową. - widziałaś się z olivierem? - uśmiechnęła się słodko.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:49 pm

w pierwszej chwili nie skojarzyła o kim ona mówi,więc musiała sobie przypomniec co robiła w ostatnim czasie,gdzie,z kim i po co i nagle ja olsniło-nie widziałam go tylko raz w życiu,czemu pytasz??
Powrót do góry Go down
dupek.

dupek.


Liczba postów : 19
Join date : 03/06/2009

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:51 pm

zmarszczył nos i krzyknął do szklanki po rusku, bo dali mu ciepłąąąą. znaczy letnią. a on chciał zimną, przecież. warknął też na rudą, bo mu się coś tak nie podobała. znaczy bo rude to fałszywe i wredne. jego matki pies był rudy. zawsze go gryzł, u.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:52 pm

spojrzała na nią spod lekko zmrużonych oczu.
- hm, no tak. nie wiem, miałam wrażenie, że znajdziecie wspólny język, czy coś - napiła się.
a potem spojrzała na tego chłopaka, obok kayli, bo krzyknął, więc pewnie to zwróciło jej uwagę.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:53 pm

ona tez się na niego spojrzała i pewnie chciała go zgładzić wzrokiem czy coś-jaki od razy wspólny język??gadałam z nim może z 3 minuty i tyle nawet nie pamiętam jak wygląda
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:55 pm

zaśmiała się cicho.
- dobra, nieważne, zapomnij - powiedziała i odgarnęła włosy, które wpadały jej do oczu. założyła nogę na nogę i oparła brodę na ręku, a potem rozejrzała się po barze znudzonym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ONE OAK BAR - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 9 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ONE OAK BAR
Powrót do góry 
Strona 9 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: