you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ONE OAK BAR

Go down 
+24
jeisa
emily
joshua
julia
maximilian
ian
florence
cameron
lauren
nicolas
heather
Tony
william
dupek.
josephine
matthew
Violet
Chuck
Blair
Jimmy
Alison
kayla
ralph
sasza
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
AutorWiadomość
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:07 pm

przyszedł, proszę państwa. nawet przebrał się w wygniecionego t-shirtu na świeżo wyprasowaną koszulę, białą. z rurek nie zrezygnuję, przykro mi. rozejrzał się po sali, kiedy zamawiał swojego ulubionego jacka danielsa. zauważył jak na razie tylko violet, bo ją znał z jakimiś tam znajomymi, uśmiechnął się pod nosem, hihi. podszedł do ich stolika, dziarskim krokiem.
- mam nadzieję, że nie będziecie mieć nic przeciwko, jeśli tu usiądę - uśmiechnął się jednokącikowo, całkiem przyjemnie.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:09 pm

-Nie! Oczywiście, że nie. Nawet dla mnie lepiej widziec jakiegoś faceta przy stoliku. Jestem Chuck. -Podał mu rękę.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:11 pm

przełknęła głośno ślinę widząc matta i zamówiła jeszcze jednego drinka.
- a my się chyba znamy - postarała się o uśmiech.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:15 pm

- matthew - podał rękę czakowi i zapewne uroczo uśmiechnął się do bler. usiadł koło violet, pewnie nawet specjalnie, bo to matt : > upił łyka danielsa.
- znamy, znamy to raczej dobrze - spojrzał na nią kątem oka i uniósł jedna brew. uśmiechnął się pod nosem, chodź pewnie tak czy siak ona to zauważyła. poprawił kołnierzyk koszuli, nie był do nich przyzwyczajony.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:19 pm

przez moment spojrzała się na niego tak, jakby miała go za chwilę zabić, ale policzyła do dziesięciu, wzięła głęboki oddech i jej buzia znowu zrobiła się promienna
- od dawna tu mieszkasz, blair?
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:19 pm

no to odwzajemniła uśmiech matta i pewnie przeklinała w myślach, że założyła akurat te buty, bo były cholernie niewygodne. dokończyła drinka.
- od urodzenia - spojrzała na violet. - a ty?
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:20 pm

Patrzył to na matta to na violet. Zastanawiał się nad tym, że V. wczoraj mu powiedziała, że nikogo tutaj nie zna a teraz się okazuje, że zna M. całkiem dobrze. Przegonił szybką to myśl i napił się drinka i uśmiechnał sie do Blair.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:24 pm

- hmm, od kilku dni - po czym dodała po chwili - jestem z paryża.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:25 pm

pewnie odwzajemniła też uśmiech chucka, bo ona z reguły odwzajemniała uśmiechy.
- paryż - westchnęła. - kocham to miasto.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:26 pm

-To tak jak ja. - Wziął kilka 'czegoś' co pewnie dają do drinków jako zagryzkę.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:28 pm

spojrzał przenikliwie na violet, pewnie dlatego jak szybko umie się
opanować albo zmienić humor, humhum. pewnie jej kiedyś tego
pozazdrości. zagrzechotał trochę lodem w swojej szklance, który
zajmował więcej miejsca niż sam trunek, pewnie zawsze go to irytowało.
wyjął paczkę papierosów z kieszeni, tym razem miał aż dwie i rzucił ją
na stół, jakby ktoś chciał, cnie. zapalił swojego fajną zapalniczną
zippo z przyjemną panoramą londynu.
- paryż - spytał, a raczej powtórzył - zawsze mi się to zdawało dziwne miasto - powiedział, co wiedział.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:29 pm

-Miasto może dziwne. Ale kobiety i seks z nimi to pierwsza klasa. -Uśmiechnął się mówiąc głównie do Matta. -Może to Cię zachęci do odwiedzenia Paryża albo chociaż Francji.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:32 pm

spojrzała na chucka.
- w nowym yorku też są fajne kobiety - zaśmiała się. francuzki kojarzyły jej się z sukami, ale nie chciała o tym mówić przy violet.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:33 pm

-Oczywiście, że są. Nie powiedziałem, że nie. - Uśmiechnął się uprzejmie.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:36 pm

- zachęciło mnie - pokiwał głową zwracając się do czaka, pewnie że go zachęciło. chodź mu zawsze paryż kojarzył się z dzielnicami czerwonych latarni, lecz mniejsza o to. nie chciał chyba mówić tego na głos, pierwsza rzecz. upił łyka, pewnie już wypił wszystko. fuck.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:41 pm

Dopił swojego drinka do końca. -Pijecie jeszcze? Bo ja chyba potrzebuje dolewki. - Powiedział cokolwiek, żeby przerwac ciszę. 
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:44 pm

- ej, to ja się jeszcze pisze - postawił pustą szklaneczkę na stół, w której został sam lód. ajaja, zaciągnął się papierosem, który pewnie do połowy spalił się sam, nawet zapomniał, że go zapalił. dym przetrzymał dłużej w płucach, potem wydmuchując go leniwie. obserwował violet kątem oka, tak mi się zdaje.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:46 pm

odsunęła swoją pustą szklaneczkę.
- niee, ja już nie piję, dzięki - pewnie nie miała ochoty na kaca następnego dnia. a z drugiej strony miała ochotę zaszaleć. hm.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:47 pm

- ja też poproszę - pchnęła dłonią swoją pustą szklankę na środek stołu. gotowało się w niej, bo czuła na sobie wzrok matta.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:48 pm

Wziął te trzy szklanki i poszedł do baru. Zamówił im drinki i wrócił do stołu. Postawił każdemu jego szklankę czy tam kieliszek. Zależy co pili. Usiadł na krześle i przyglądał się paczce fajek. Nie palił, ale miał ochotę na papierosa. Miał ochotę zrobic jakąś rzecz, której nie robił dawno albo nigdy.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:50 pm

- bler, co tak skromnie? - chodziło mu o to, ze nie chce pić, cnie. spytał, przenosząc wzrok z violet na sukienkę bler. no i pewnie ogólnie na nią, bo wiadomo, nie będzie gapił się non stop tylko w jedno miejsce. potargał, czy tam przeczesał sobie włosy dłonią, pewnie zaraz będzie tak robił ciągle. violet podenerwuje później ; d
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:51 pm

spojrzała na matta.
- hm, nie wiem. chyba nie mam ochoty na więcej - a może po prostu wiedziała, że czasem po alkoholu zachowuje się jak idiotka.
Powrót do góry Go down
josephine

josephine


Liczba postów : 28
Join date : 30/04/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:52 pm

wyszła z domu po piwo do monopolowego ale dziś zamknęli go wcześniej,nie wiedząc czemu więc po drodze zaszła właśnie tu w tiszercie za dużym o 98345968049785 rozmiarów pewnie po którymś z jej byłych i spranych rurkach,bez grosza przy duszy.dosiadła się do ludzi z którymi była violet,bo sie znały nie mów że nie.ucałowała ją w polika machając wszystkim serdecznie dłonią .
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:55 pm

-Chuck. -przedstawił się nowo przybyłej.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:55 pm

przywitał josephine uśmiechem, stwierdzał, że nie będzie od pierwszego widzenia zniechęcał do siebie ludzi. przedstawił się że matt go nazwali, bo jak to tak. ogarnął jej wygląd zewnętrzny i ogólnie takie tam bajery, była blondynką czyli już ma u niego plusa, hihi. sięgnął po szklankę z danielsem, która stała na stole, mając nadzieję, ze tym razem dali mniej lodu, bo chyba zabije barmana.......
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ONE OAK BAR - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ONE OAK BAR   ONE OAK BAR - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ONE OAK BAR
Powrót do góry 
Strona 6 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: