you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.

Go down 
+3
Georgina
kayla
Nathan
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
AutorWiadomość
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:01 pm

popatrzyła na niego bo czuła na sobie ciągle jego spojrzenie (dziwne zdanie) xp-no co???/brudna jestem czy co??
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:04 pm

pokiwał przecząco głową i wybrał sobie inny punkt, w który by się mógł gapić.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:04 pm

dokończyła kawe i się oblizała-umiesz dogodzic człowiekowi-spojrzała na komórkę-do Ciebie się odzywał??
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:05 pm

Wparował do domu. Rzucił kurtkę na podłogę i skierował się do kuchni. -Siema. -Rzucił i położył na blat kilka książek. Pocałował Kayle. -Co jest?- Z lodówki wyjął wodę i usiadł przy blacie. -Jestem wykończony. -Powiedział i ukrył głowę w rękach.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:06 pm

Uśmiechneła się na widok Nejta-Jeju juz się o Ciebie martwiłam,cały dzien milczysz i nie odpisujesz-patrzyła na to co robi-Jak było???
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:07 pm

- cześć Nate - rzucił w jego stronę - muszę już wychodzić umówiłem się - posłał im obu uśmiechy, nałożył na siebie kurtkę i wyszedł.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:10 pm

-No co Ty, przecież mówiłem Ci, że bedę w szkole. Mam zajęcia do 17. Nie odpisywałem, bo dopiero teraz telefon włączyłem. Dobrze bylo, jak to w szkole. -Uśmiechnął się. -A Ty co robilaś? Narazie Jimmy. Baw się dobrze. -Pomachał mu.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:11 pm

Skineła głową do jimmiego-Nie sadziłam że az do 17-podniosła się z krzesła i przesiadła na blat blizej niego-A co mogłam robić czekałam na Ciebie,idziemy cos zjeśc??
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:13 pm

-No wiesz... Columbia to trochę poważny uniwersytet, traktują tam poważnie nauczanie nas. A nie możemy zjesc tutaj? -Wskazał na swój mundur szkolny, w którym siedział.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:15 pm

Pokiwała głowa-Jasne moze być tutaj ale moje gotowanie wygląda tak ze dzownie po żarcie na telefon-uśiechneła się przepraszająco
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:19 pm

-Ugotowałbym coś, gdybym nie był taki zmęczony, więc jedzenie na telefon jak najbardziej mi odpowiada. Wybierz coś a ja idę się przebrac. -Pocalował ją w rekę i poszedł do pokoju.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:21 pm

Wyjeła komórkę i zamówiła pizze,botylko numer do pizzeri miała w opcji szybkie wybieranie.Czekając na jego i na dostawce,właczyła kuchenne radio i w rytm muzyki wyjeła szklanki i przyszykowała im napoje
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:25 pm

Ubrał czarne krótkie spodenki i koszulkę Chelsea Londyn. Wrócił do kuchni i usiadł. Zaczął przeglądac książki, które wcześniej przyniósł. - I co zamówiłaś złotko?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:27 pm

-Pizze,nie wymyśliłam nic innego wybacz-usiadła obok niego-Co dziś masz zamiar robic???-przeszywała go wzrokiem ale musiała przestać bo przyjechało ich zamówienie,wrłciła z pizza i postawiła je przed nimi-Smaczengo
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:28 pm

-Nie wiem w sumie nie zastanawiałem się. -Sięgnął po kawałek pizzy. -Może zrobimy jakąś taką małą imprezkę. Ja, Ty, Jimmy i jacyś ludzie, ktorych znamy. Co Ty na to? Nic wielkiego. Takie poprostu żeby posiedziec i się zrelaksowac.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:30 pm

ugryzła kawałek i pozuła dłuższa chwile,kiepsko kojarzyła jej się ostatnia impreza-Jasne dla mnie bez róznicy chociaż wczoraj planowałeś spędzić wieczór tylko ze mną
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:31 pm

-Daj spokój. -Przytulił ją. -Nawet jak będzię tutaj tlum ludzi to będziemy razem.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:34 pm

-Dobra zobaczymy-skonczyła swój kawałek i nie miała juz ochoty na drugi,ta kawa jej i tak wystarczyła-No to o której??
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:35 pm

-No ale jak chcesz to możemy poprostu pobyc gdzieś razem. Chodź do salonu. Nie oglądałem dzisiaj wiadomości. -Ruszył w stronę salonu trzymając ją za rękę. Usiadł i włączył CNN.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:36 pm

Usiadła i przerzuciła nogi przez niego,patrzyła jak przeskakuje z kanału na kanał w tym czasie przeczesując mu palcami włosy i patrzać na jego profil
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:39 pm

-Co tak patrzysz? -Uśmiechnął się i ją pocałował.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:40 pm

uśmiechneła się i pocałowała go w nos-Lubie na ciebie patrzec,szczególnie jak spisz
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:41 pm

Zaśmiał się. - Przecież teraz nie śpie. -Przytulił ją i wyjął telefon. -Napisze do Jimmy'ego.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:42 pm

-Okej-wtuliała się w jego ramie-to ja napisze do dziewczyn
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:43 pm

-Nie, czekaj. Nie pisz. -Zamknął swój telefon. 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 20 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.
Powrót do góry 
Strona 20 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Apartament Twiggy
» apartament florencji.
» apartament josh'a
» do nathana
» saszowy apartament.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: