you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.

Go down 
+3
Georgina
kayla
Nathan
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
AutorWiadomość
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimeCzw Maj 07, 2009 11:26 pm

-Zawsze możemy poudawc, że jestem kobietą. -Odstawił lody i piwo na podłoge i też sie polożył.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimeCzw Maj 07, 2009 11:27 pm

usmiechneła się i klepneła go łyzka w piers-nie wole ciebie jako faceta,zdecydowanie
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimeCzw Maj 07, 2009 11:29 pm

wszedł do mieszania, zdjął kurtkę. postanowił zajrzeć do pokoju Nathana, czy wszystko w porządku. otwiera drzwi i zauważa tam Kaylę i Nate'a gruchających jak dwa gołąbki:
- No nie! - wrzasnął w progu -znowu razem! jeśli jeszcze raz zerwiecie, jak babcię kocham, wam obu nakopię do dupy! - po czym wyszedł zamykając za sobą drzwi.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimeCzw Maj 07, 2009 11:30 pm

-Ale jeszcze nie widziałaś mnie jako kobiety. Potrafie byc bardzo przekonujący. -Spojrzał w drzwi i zaśmiał się na widok Jimmy'ego. -Dzięki! - Krzyknał i się zaśmiał
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimeCzw Maj 07, 2009 11:31 pm

Usmiechneła się na tekst Jimmiego -dobranoc-rzuciał do niego-to pokaz co potrafisz-uniosła się na łokciu i czekał na jego rpzekonujacy wystep-trudno  mnie zadowolić
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimeCzw Maj 07, 2009 11:34 pm

Udawał, że się zatanawia. -Mam udawac lezbijkę? - Zdjął spodnie i skarpetki i wszedł pod kołdre.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimeCzw Maj 07, 2009 11:35 pm

-nie!-krzykneła i się rozesmiała bo pogilgotał jej udo
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimeCzw Maj 07, 2009 11:36 pm

-Nie ma lezbijek to nie ma zabawy!! -Zaśmiał się. -Słuchaj, muszę isc spac, bo jutro mam egzaminy w Columbii. Nauka nie może czekac. -Udawał, że jest baaaardzo przejety.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimeCzw Maj 07, 2009 11:38 pm

-Jasne-pokiwała głowa ,uznała ze moze zostac więc przebrała się w koszulkę która wczesniej dał jej Jimmi-Nauka jest wazna
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimeCzw Maj 07, 2009 11:39 pm

-Jutro bedziemy tylko ty i ja. -Przytulil sie do niej i zamknal oczy.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimeCzw Maj 07, 2009 11:40 pm

-yhy-ziewneła i wtuliła sie w niego-zadnych kłotni nigdy więcej-pocałował go i zamkneła oczy
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 6:08 pm

Pewnie siedziała w kuchnii nad jakąś krzyżowka i czekała az nejt wóci i jej powie jak mu poszło
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 6:34 pm

podniósł się ze swojego łóżka, przeciągnął się i ziewnął. spojrzał na zegarek. oczywiście godzina była już popołudniowa. wszedł do łazienki, wziął prysznic, nałożył na siebie ubranie. wszedł do salonu włączył sex pistols, po czym udał się do kuchni, pocałował Kaylę w policzek na dzień dobry i zaczął robić sobie kawę.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 6:36 pm

uniosła głowe i uśmiechneła sie  na widok Jimmiego-dzien dobry??raczej dobrego popołudnia
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 6:39 pm

- dla mnie rano ciągnie się niemiłosiernie - powiedział zaspany, biorąc łyk gorącej, mocnej czarnej kawy - zrobić ci też? - wskazał palcem na kubek.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 6:40 pm

-tak poprosze-zaczeła pstrykac długopisem-a ja się nudze ale nie chcialam cię budzić abyś mi dotrzymal towarzystwa
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 6:43 pm

ponownie włączył ekspres do kawy
- mogłaś mnie obudzić, nie przespałbym wtedy tyle dnia. poza tym już się przyzwyczaiłem, że jestem twoim chłopcem do towarzystwa - mrugnął do niej.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 6:45 pm

usmiechneła sie i wyjrzała przez okno-wiem ze lubisz spac to tego nie zrobiłam-poprawiła włosy-jeju jak to brzmi ,chłopiec do towarzystwa
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 6:48 pm

- prawda, że fajnie? - uśmiechnął się marszcząc nos. podał jej kubek z czarnym napojem.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 6:50 pm

-dzieki-tym razem podmuchała i nie oparzył języka jak się napiła-noo nie wiem czy fajnie chłopiec do towarzystwa kojarzy mi się ze starymi babami co wynajmuja młodych facetów i płaca im za seks
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 6:52 pm

zrobił zdziwioną minę
- widzisz, my jesteśmy wyjątkowi, bo nie uprawiamy seksu - zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 6:54 pm

popatrzyła na niego-tu nikt nie uprawia seksu-przymkneła oczy-no i ja Ci nie musze płacić,prawda???-przezyła go spojrzeniem
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 6:57 pm

- oczywiście, że nie - wbił w nią wzrok.
- nikt tu nie uprawia seksu? no proszę, nie uwierzę, że wczoraj z Nate'm liczyliście baranki przed snem - uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 6:58 pm

-oczywiscie ze tak,tylko liczymy baranki a jak te się skończa przezucamy się na owce-stwierdziła powaznie
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:00 pm

wziął kolejny łyk kawy, podniósł brew nadal wbijając w nią wzrok.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 19 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.
Powrót do góry 
Strona 19 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Apartament Twiggy
» apartament florencji.
» apartament josh'a
» do nathana
» saszowy apartament.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: