you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 apartament josh'a

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 8:13 pm

apartament josh'a Icon_king
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 9:26 pm

pewnie rzeczywiście było tu milusio, mieszkanie było wysprzątane itepe, itede. było urządzone skromnie. znajdowały się tam tylko najpotrzebniejsze rzeczy. gdzieś w kącie walała się gitara bez strun, na półkach i ścianach wisialy jakieś pamiątki z wakacji, śmieszne zdjęcia jego przyjaciół i takie tam. od razu było widać, że jest nieco sentymentalny xdd - wejdź - otworzył przed nią drzwi i zaprossił do środka - napijesz się czegoś, moja droga? - zapytał uśmiechając się ładnie. potem objąl ją ręką i wprowadził do środka, do salonu.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 9:33 pm

odkręciła się ze swoich szalików, pewnie to wyglądała jakby okradła jakaś owcę, jednak tym się nie przejmowała, bo przecież nikt nie chce by bardziej podziębiony i inne tym podobne. pokiwała głową, na zadane przez jego pytanie. - coś gorącego najlepiej - zmarszczyła śmiesznie nos, uśmiechając się pod nosem. jakoże była ciekawska i wszystko chciała wiedzieć, chwyciła tą giatrę bez strun i lekko roześmiała się pod nosem. - umiesz grać na gitarze bez strun? - zachichotała pod nosem z własnego głupiutkiego pytania, jednak nieważne.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 9:38 pm

pewnie zrobił jej jakiejś kawy/cherbaty itepe, itede - nie, nie umiem. nawet na gitarze ze strunami grać nie umiem. to pamiątka. z tyłu są podpisy moich przyjaciół. bawiliśmy się w hipisów, pomalowaliśmy naszego busa w kolorowe kwiaty i zrobiliśmy sobie wycieczkę dookoła świata, gdzie nas oczy poniosą - zaśmiał się - tę gitarę ukradliśmy po drodze - uśmiechnął się szeroko na wspomnienie ów wycieczki, po czym podał jej kubek z gorącym napojem, no i usiadł obok niej <3
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 9:45 pm

kiwnęła głową w podzięce, po czym jakoś wygodniej usadowiła się na kanapie, zakładając nogę na nogę. w sumie nie wiem jak nie było jej zimno w samych rajstopkach, jednak może w nogi jej nie było zimno, bo miała jakieś fajne długie kozaki. jednak nie teraz, wiadomo!
- podejrzewam, że wzbudzaliście zainteresowanie na drogach - roześmiała się, uważając żeby nie wylać zawartości kubka, bo wtedy pewnie podniosłaby krzyk, obracając owy kubek w dłoniach. - masz dużo pamiątek - zauważyła jakże bystrze, ciekawsko rozglądając się po salonie czy gdzie tam byli.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 9:51 pm

- niczego nie wyrzucam. może dlatego mam tyle pamiątek - zaśmiał się - no i przez to, że niczego nie wyrzucam mam tutaj zazwyczaj bajzel na kółkach. ale nie robię już sobie takie wątpliwej reklamy, bo jeszcze się przestraszysz - znów się zaśmiał - możliwe, że wzbudzaliśmy zainteresowanie na drogach, ale mieliśmy to szczerze mówiąc w poważaniu. było cudownie - westchnął z rozmarzeniem - nie jest ci zimno? trochę kichasz, chyba jesteś chora, co nie? - zayuważył bystrze xd
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 10:00 pm

- ty nie wyrzucasz pamiątek, a ja nie wyrzucam ubrań. może to brzmi straszliwie płytko i głupiutko, chodź połowa dziewczyn tak robi, jednak nie umiem nic wyrzucić. chyba, że siłą - wzruszyła lekko ramionkami i upiła łyka z kubka, jednak zawartość była pewnie zbyt gorąca, bo tylko się skrzywiła, wystawiając lekko język i odstawiając szybko kubek na jakiś stolik czy co znalazło się pod ręką. - teraz ja sobie wystawię wątpliwą reklamę, bo wczoraj chodziłam za blisko jeziorka i do niego wpadłam, bo obsunęła mi się noga. dlatego jest mi cały czas potwornie zimno - zachichotała pod nosem, zapadając się lekko w sofę. no przecież mu nie powie, że się uchlała i pływała w rzece, bo to dopiero byłaby reklama!
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 10:26 pm

rozesmiał się jakoś fajnie, lekko rozbawiony opowieścią blair o wpadnięciu do rzeczki. popukał się w środek czoła - trzeba chyba raczej uważać w takich miejscach - podniósł się z miejsca i wyszukał jakiś fajniusi, puchaty ciepły koc, coby nim okryć zchorowaną heather. po chwili wrócił do salonu z kocykiem i okrył heather. ba, nawet cmoknął ją w policzek - trzeba cię wyzdrowieć. nikt chyba nie lubi chorować. no i dopóki możesz, to korzystaj z bezpłatnych usług pielęgniarza-wolontariusza - wskazał ręką na siebie i znów się zaśmiał.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 10:31 pm

- ale jak się zarazisz to jak? - spytała nieco zmartwionym tonem, chodź pewnie takim zmarznięciem się nie zaraża jakoś zbytnio. usadowiła się bardziej na sofce, pewnie nawet opierając się tak plecami o jego ramię, tak wiesz, opierając głowę o jego ramię. - będziesz mi robił ziółka i inne tym podobne rzeczy? interesujące - zamruczała to ostatnie, uśmiechając się pod nosem, stwierdziła, że jeżeli może mieć takiego pielęgniarza-wolontariusza to ona ciągle może wpadać do rzeczki lub po prostu robić sobie lodowate kąpiele w ubraniu, bo to chyba wyjdzie na jedno i to samo.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 10:38 pm

pewnie jakoś ją objął i usadowił się z nią tak, żeby było jej wygodniej. ramię chyba nie jest najwygodniejszą podusią ;p - jeśli lubisz pić ziółka i inne tym podobne rzeczy, to proszę bardzo. poświęcę się. jestem zawsze gotów nieść pomoc słabszym i schorowanym. jak rycerz - rzekł nieskromnie wypinając dumnie pierś i uśmiechając się poniekąd łobuzersko, aczkolwiek cały czas milusio, słodko i fokle och i ach. muszę przestać używać tak pedalskich słów jak 'milusio'.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 10:46 pm

ale takie zdrobnienia są fajne. a więc piszmy samymi zdrobnieniami, tak jak pół mojej klasy! xd
heathereczka zapewniątko położyła główkę na kolankach joshka, bo tak było najwygodniej, a ja się chichram jak debil z tego wszystkiego xd okej, piszę już normalnie, bo będziesz mnie podejrzewać o pokemoniarstwo lub jakąś chorobę układy mowy co najmniej. puknęła go palcem wskazującym w środek klaki piersiowej, gdy się tak dumnie wypiął. - powinieneś kupić sobie jeszcze białego rumaka, założyć srebrną zbroję i ocalić królewnę z wierzy - pokiwała poważnie głową, jednak zaraz pewnie zachichotała pod nosem, ponieważ takie fajne rzeczy zdarzają się tylko w baśniach :<
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 10:52 pm

dobrzunio. to możę troszeczkę pedalsiunie ale przecież to takie uroczusie, że szokusiek. pokemoniuniusie tak nie piszą, bo one piszą FfFaLlQĄą :** xd

dżoszunio, dobra, josh xd wbiuł w nią wzrok lekko mrużąc oczy, aczkolwiek nadal wyglądał nieco zabawnie - okej, przebiorę się za rycerza, sprawie sobie rączego rumaka, a ty będziesz moją królewną, którą będę bronił przed złymi potworami, wirusami i bakteriami - pokiwał mądrze głową, po czym nie wytrzymal, roześmiał się i pocałował ją w czółko,och, jak milusio i fajniusio i fokle xd
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 11:01 pm

pokemoniarstwo już wyginęło. teraz przeszły przemianę na pseudo dresiary, przynajmniej u mnie. nie wiem co gorsze.
zachichotała raz jeszcze, jednak chyba nasza kochana heather coś sobie w główce ubzdurała albo nie wiem co, po czym uniosła się lekko, opierając się łokciem o jego kolano, coby kilkakrotnie cmoknąć jego kącik ust. no, może właśnie ona jest taką zdesperowaną? kto wie. może jednak nie, ale mniejsza z tym. zerknęła na niego badawczo, mrużąc lekko oczy. miała nadzieję, że jej nie wygodni, bo miał fajny kocyk i ogólnie cały był fajny, a heather chyba była jakaś spragniona uczuć i inne tym podobne sprawy xd
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 11:07 pm

nie mogę patrzeć na wszelkiego rodzaju takie okazy.
no tak, joshua był chyba wiecznie spragniony uczuć, więc mu to ani trochę nie przeszkadzało ;p zerknął na nią lekko zaskoczony, ale i też zadowolony, no a jak, po czym oddał jej tego buziaka, wpijając się w jej usta już nieco konkretniej. pocałował ją namiętniej i trochę nawet zachłannie i nie straszne mu były zarazki xdd jego jedna ręka zawędrowała gdzieś w okolice jej talii, przyciągając ją do siebie jeszcze mocniej, och.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 11:16 pm

co również spodobało się heather. odkręciła się ze swojego szalika, który już pełnił rolę bardziej dekoracyjną, po czym jakoś usadowiła się na jego kolanach, odwzajemniając pocałunki nieco zachłannie. no co, jej też się coś należy, szczególnie że joshua wywarł na niej dobre wrażenie xd zarzuciła ręce na jego szyję, lekko głaszcząc go po karku, jednak chyba te pocałunki nie starczyły jej na długo, bo chyba kombinowała sobie jak pozbyć go koszulki czy tam koszuli co tam miał, hihi.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 11:18 pm

no i pewnie było im miło i przyjemnie. heather obudzi się juro rano u dżosza, ze śniadankiem przy łóżku, hihi. no a ja już lecę, dobranoc :**
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeNie Paź 04, 2009 7:43 pm

kuźwa, zapomniałam skopiować posta przed wysłaniem i znowu go muszę pisać. cholera, no! w każdym razie przyprowadził, a raczej przyniósł heather tutaj. wepchnął ją delikatnie do środka, uśmiechając się uroczo, coby się chociaż trochę zrehabilitować ;p - rozbieraj się i szybciorem masz się znaleźć na kanapie w salonie, owinięta kocem, zrozumiano? - znów się uśmiechnął, a potem poszedl do kuchni,. żeby zaparzyć dla niej jakieś ziółka, czy coś <3
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeNie Paź 04, 2009 7:48 pm

- ale ja nie chcę, nie lubię leżeć i chorować - pomruczała to pod nosem z milion razy zanim się przemogła zdjąć płaszczyk, buty, obwinąć się z szalików i inne tym podobne rzeczy. jednak się przemogła, bo pewnie wiedziała, że z joshuą nie wygra i znów zostanie zaniesiona, tym razem na kanapę, wbrew jej woli. westchnęła ciężko i nie aż takim wielkim szypciorem powaliła się na owej kanapie, okrywając się jakimś miłym kocem.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeNie Paź 04, 2009 7:51 pm

no i pewnie opiekował się nią milusio, och i ach <3 ja muszę spadać teraz. możliwe, że będę później. :**
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimePon Paź 26, 2009 1:15 am

no i przyszli i poszli spać, bo ja już lecę, dobranoc :**
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 9:04 pm

joshua miał dziś swój zielony dzień. nie robił praktycznie nic, cały dzień spał. jednak w końcu wygramiloł się z łóżka, ale najwidoczniej tylko po to, żeby rozsiąść się w salonie, ogrzanym przez jakiś przytulny kominek i oglądać jakieś filmy.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimePią Lis 06, 2009 10:19 pm

no i przybyli tutaj, joshua i julia ;d przepuścił ją w drzwiach, a potem zdjął z niej jej płaszczyk - napijesz się czegoś? - zapytał zniżonym lekko tonem głosu, żeby brzmieć seksowniej, hihi. pewnie włączył światło i je przygasił tak, żeby była odpowiednia atmosfera, żeby stworzyć klimat sprzyjający ich spotkaniu, hihi.
Powrót do góry Go down
julia

julia


Liczba postów : 137
Join date : 23/10/2009

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimePią Lis 06, 2009 10:28 pm

- daj coś na nawilżenie gardła, co tam masz wszystko mi jedno. - wzruszyła ramionami, pewnie sypnie jej jakieś prochy zaśnie i pójdzie gdzieś hen daleko z tym światem, no nie ważne. myślę,że zaprowadził ją do salonu i posadził na kanapie i kazał poczekać, jak 3 letniemu dziecku. ona oczywiście pokiwała głową jak to trzyletnie dziecko i grzecznie siedziała, chyba jako dziecko musiała być grzeczna skoro SIEDZIAŁA, bo ja, julii posiadaczka nie należałam do grzecznych dzieci.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimePią Lis 06, 2009 10:33 pm

pewnie przyniósł schłodzonego szampana i dwia kieliszki. polał im i usiadł obok julii, wręczając jej jeden z dwóch kieliszków, o których już wcześniej wspominałam xd pogłaskał jąjeszcze jakoś fajnie po policzku, i zmoczy usta w alkoholu, po czym oblizał wargi. cały czas wpatrywał się w julię, jak w obrazek, widać było, że na niego działa, huhu xd
Powrót do góry Go down
julia

julia


Liczba postów : 137
Join date : 23/10/2009

apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitimePią Lis 06, 2009 10:40 pm

ona oczywiście poczuła się niezręcznie i popatrzyła na niego uśmiechając się kącikowo. - dlaczego tak patrzysz na mnie ? - pytanie głupie, ale nie zawsze pada odpowiedź jesteś piękna oh. różne są argumenty na to pytanie. no :d
Powrót do góry Go down
Sponsored content





apartament josh'a Empty
PisanieTemat: Re: apartament josh'a   apartament josh'a Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
apartament josh'a
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» saszowy apartament.
» Apartament Twiggy
» apartament florencji.
» Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: