you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 zamknąc mi tu proszeu!

Go down 
+8
Georgina
candy
alex
Jimmy
Blair
Nathan
kayla
Alison
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next
AutorWiadomość
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:37 pm

no to ona zadzwoniła, dajmy na to. tylko, że niestety otworzyła jedną butelkę i trochę z niej upiła, pijaczka jedna. miała nawet w planie rozebranie się i latanie po ulicach nowego jorku nago, jednak po chwili wykluczyła tą możliwość.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:38 pm

usłyszłała cos tam za drzwiami i otworzyła-oo hej Alex-przywitała się z nim bo się znali jeszcze za czasów kołeja-I cześc Candy ,tak dobrze pamiętam-chyba poznały się kiedys w parku
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:41 pm

pomagał dziewczynom w kuchni i bardzo sprawnie mu to szło. po krótkiej chwilii wszystko już było gotowa i można było zająć się w końcu świętowaniem tego,że jutro piątek.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:42 pm

z ulga odstawił butelki gdzie tylko znalazł wolne miejsce i pewnie poszedł się przedstawić reszcie gości
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:46 pm

Podała pewnie wszystkim drinki i podgłośniła muzyke
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:46 pm

zakręciła tą butelkę, którą odkręciła (bardzo mądre zdanie) i postawiła ją gdzieś w innym miejscu, może dlatego, że sobie ją przywłaszczyła! bad, bad woman.
pewnie przywitała się ze wszystkimi, poprawiła swoje spodnie i usiadła na kanapie, czy gdzie tam mogła usiąść.
- no to, będzie jeszcze ktoś czy tylko my? - spytała, machając nogą.
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:47 pm

Zapukała do drzwi. Czekała aż ktoś jej otworzy, bo nie wiedziała czy wypada jej wejśc samej bez pukania. Nigdy tu nie była. Wyjęła z torebki szybko perfum i psikneła się kilka razy.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:48 pm

on jej otworzył bo pewnie stał koło drzwi a potem nie wiem moze sobie zaczął tańczyc z butelką piwa w łapce,moze by się ktos do niego dołączył to się razem pobujają a moze i poprzytulają
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:49 pm

-Hej. -Powiedziała ciepło i mijając go weszła do środka.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:49 pm

Usmiechneła się na widok g więc podeszła się z nią przywitac-miło cię widziec 
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:51 pm

-dzieki. Ciebie tez.-uśmiechnela sie i zdjela kurtke. przywitala sie z tymi, których nieznała okrzykiem : - Czesc, jestem Georgie.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:52 pm

Usmiechnął się do Georginy a potem patrzył na kendi bo z nią by się poprzytulał ale ta pijaczka wolała siedziec i pić
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:55 pm

- jestem Jimmy, miło mi - powitał się z Georgią podając jej rękę.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:56 pm

Dolała sobie drinka i rozjerzała za Ali która jak zwykle gdzies przepadała
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:56 pm

pomachała do georginy, zapewne, i powiedziała, że jest kendi. wstała do alexa, odstawiając swojego drinka. zarzuciła mu ręce na szyję. pewnie kiwali się w rytm muzyki czy coś takiego, co nie znaczy, że kendi nie przeszła chęć na wszystko co chciała zrobić zanim tu przyszła. ciekawiło ją czy tu jest basen, muhaha!
- alex, alex, alex - powiedziała kilka razy jego imię i uśmiechnęła się do niego. też by się chętnie poprzytulała.
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:57 pm

-Miło mi. Georgie. -Usiadła koło niego z zamyśloną miną. -Jimmy, Jimmy. - w kółko powtarzała jego imię jakby chciała sobie coś przypomniec.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 8:00 pm

przekręcił głowę na bok patrząc się na nią.
- co? - spytał - tutaj jestem - uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 8:02 pm

Trzymał ją mocno gdzie w okoliczach pasa albo talii czy to wazne,byli bardzo blisko i się przytulali,nie ważne ze był jakiś szybki kawałek dla aleksa był wolny i pewnie ją pocałował.bo jego mama zawsze mówiła alex,alex,alex pocałuj mnie i wtedy musiała ją całować,trauma 5 latka ;/
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 8:05 pm

-Wiem. Nie jestem głupia. -Uśmiechneła się. -Poprostu nie mogłam Cię skojarzyc. Ale teraz już mi się przypomniało, że Ty pewnie jesteś tym J. z plotkary. Tym gejem. -Uśmiechneła się wdzięcznie.
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 8:10 pm

nie chciała, żeby alex kojarzył ją z jego mamą...... bo potem będzie trauma, że całował się sobowtórem lub dziewczyną, która przypominała mu jego matkę. rozejrzała się i zobaczyła, że dwie gospodynie zniknęły, czyli klapa.
- klapa, ciekawe czy się rozkręci i będziemy wyrzucać meble przez okno - roześmiała się i musnęła jego dolną wargę.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 8:11 pm

- tak, tak. to ja - roześmiał się, po czym wbił w nią wzrok. zawsze gdy poznawał kogoś nowego uważnie się mu przyglądał.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 8:12 pm

on pewnie nie widziała innych wazne że był z nią i miał morze alkoholu koło nosa,który teraz pewnie zatopił w jej włosach-meble??wolał bym zrzucac Twoje ubrania
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 8:14 pm

-Jesteś gejem? -Spojrzała na niego i zaczęła sie smiac. -Nie wygladasz na geja. Czemu sie tak na mnie patrzysz?
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 8:18 pm

- za okno? - spytała i roześmiała się.
- oh, ubrania też można zrzucić - stwierdziła, bawiąc się jego włosami. zaciągnęła go na jakaś kanapę czy tam sofę, żeby nie stać tak non stop, bo jeszcze ją nogi rozbolą i będzie źle. jeszcze będzie miała zakwasy, jak ja!
wzięła ze stolika butelkę, nie odrywając się od alexa.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 8:18 pm

Gdzieś zniknęła więc wróciła. Zobaczyła G i do niej podeszła - Hej - przytuliła ją mocno - dawno cie nie widziałam piękna, gdzieś sie podziewałaś?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
zamknąc mi tu proszeu!
Powrót do góry 
Strona 4 z 21Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next
 Similar topics
-
» zamknąc prosze.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: