you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 zamknąc mi tu proszeu!

Go down 
+8
Georgina
candy
alex
Jimmy
Blair
Nathan
kayla
Alison
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
AutorWiadomość
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeWto Maj 12, 2009 7:52 pm

-Jutro-odparła zamykając za nim drzwi i teraz znowu będzie się nudzić z psami,będzie musiał się jutro bardzo postrac 
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 9:40 pm

Wróciły.Kayla całą droge podziwiała nową fryzure Alison i sama zatęskniła za swoim rudym kolorkiem
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 5:45 pm

Usiadła na kanapie. Kajla gdzieś wyszła, więc ona postanowiła na nia czekać. W sumie nic innego nie miała do roboty.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:32 pm

No to przyszły. Alis otworzyła drzwi bo miała klucze gdzies na wierzchu.
- Czujcie - powiedziała ale przecież K tu mieszkała - Czuj sie jak u siebie - powiedziała do B.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:34 pm

Usmiechneła się i poszła do swojej szafy wybrac cos odpowiedzniego-Blair chcesz coś wziąsc??
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:36 pm

- nieee - spojrzała na swój strój. okej, nie była to sukienka od prady i szpilki od manolo blahnika, ale chyba nie było najgorzej. - nie, chyba pójdę tak. ale dzięki. to ja, hm, zaczekam na was - przeszła do pomieszczenia, które zapewne było salonem i usiadła na podłokietniku kanapy.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:38 pm

-jak chcesz to masz tam barek-krzykneła do niej i wyciągneła z szafy dopasowane czarne spodnie a do tego top bez ramionczek-hej Ali poczyc mi swoje złote balerinki
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:46 pm

Poszła do swojej garderoby. Nałozyła czerwoną skuienkę i jakis sweter czy coś, czarny w każdym bądź razie ale nie mogła znaleźć żadnych butów wiec poszła do K. - Ej, masz jakieś buty czarny? - spojrzała na nią. Przy okazji przyniosła jej baleriny - prosze.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:49 pm

-Dzieki-załozyła buty-Jak chcesz to mam tam baleriny albo czarne szpilki-spakowała małą torebke-nie lubie tańczyc na obcasach-poprawiła makijaż i spieła włosy złotą gumką-Ja jestem gotowa mam nadzieje ze nie umarłas z nudów Blair-powiedziałą wchodzać do salonu
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:50 pm

- nie, co ty - uśmiechnęła się i schowała telefon do kieszeni spodni. - hm, zostawię u was torebkę, nie chce mi się jej brać, okej?
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:50 pm

Wzieła baleriny, bo na tych szpilkach to by sie zabiła. - No to gdzie idziemy? - spytała się.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:52 pm

-jasne-zastanawiała się czy powinna wziąsc cos na góre i uznała ze potrzebny jej kardiga więc wróciła po niego do pokoju-Dobra ja moge ruszac
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:53 pm

Schowała telefon do torebki - ja też.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:55 pm

-Dobra to ja tez nie ale hej gdzie idziemy??bo mam dac znac Georgie
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:17 pm

- nie wiem moze cos przez przypadek znajdziemy? wychodzimy ! - (niech ktoś zacznie ;d)
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:18 pm

nie stop impreza będzie u nich
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:22 pm

okej. no to stop.
no to Alis wyleciała do sklepu bo w domu sa tylko mleko, płatki i karma dla psów.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:26 pm

kiedzy szedł dziarskim krokiem, zmierzając w kierunku apartamentu A i K przed nosem wyrosła mu kwiaciarnia. kupił dwa przeurocze kwiatki dla gospodyń. kiedy już stał przed drzwiami zapukał trzy razy.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:27 pm

a ona pewie zbierała ich ciuchy ktore walały się po całym domu,właczyła muze na full usłyszała pukanie więc wrzuciła ciuchy do szafy z trudem domykając drzwi i poszła otworzyć.o mało jej bluzka nie spadła poprawiła ją i otowrzyła z wielkim uśmiechem-hej jimmi,zapraszam
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:29 pm

Szła z torbami w rękach bo nie chciała brać taksówki. Kopnęła w drzwi bo nie miała jak otworzyc ani zapukać. Czekała aż ktoś jej otworzy drzwi do jej domu.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:30 pm

Wpusciła Jimmiego i zaraz też pewnie Ali-Jeju ile tego nakupiłas daj zaniose do kuchnii
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:32 pm

- nie, ja zaniosę - podetknął im kwiatki pod nos z typowym mu wdziękiem i uśmiechem odsłaniającym wszystkie zęby i przejął od Ali siatki
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:33 pm

Podziękowała za kwiatki i wsadziłe je do wazonu-Mam nadzieje ze ktoś jeszcze sie zjawi
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:34 pm

- dziękuję - powiedziała i pocałowała go w policzek a potem poszła do kuchni za K by wszystko rozpakować.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:36 pm

Dotarli ale alex nie miał jak zakupakć ani jak zadzownić no chyba ze dzownienie butelkami i o butelkę sie liczy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: zamknąc mi tu proszeu!   zamknąc mi tu proszeu! - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
zamknąc mi tu proszeu!
Powrót do góry 
Strona 3 z 21Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
 Similar topics
-
» zamknąc prosze.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: