you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 owcza łaczka

Go down 
+24
lauren
maximilian
william
heather
Tony
matthew
Violet
Chuck
Jimmy
Blair
Keisha Mood
shiloh
freddie
candy
Nathan
corey
Alison
alex
abilene
emily
sasza
kayla
ralph
julia.
28 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next
AutorWiadomość
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 2:43 pm

chciała wspomnięc ze zaspała i była głodna ale ktoś jej obrabował lodówkę ale to przemilczała-byłam w szkole a teraz się nudze-przeciągneła się i poprawiła okulary-śmierdzisz piwem
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 2:44 pm

- wypiłem tylko jedno. - hej, on nie kłamał i miał gume w ustach - orbit dla dzieci! - wymruczał pokazując jej różową gumę w ustach.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 2:47 pm

wywaliła mu ta gume i pocałowała mocno i głęboko-mój nos czuje wszystko-nawet poczuła ze rano uzywal jej pasty,szczoteczki tez??
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 2:50 pm

nie szczoteczke ma przenośną, w telefonie wiesz taki bajer - tatuś jest w stanie kupic im wszystko.
oblizał spierzchnięte wargi, ciesząc się niezmiernie. - jak po wczorajszej imprezie? obsługa wszystko posprzątała?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 2:51 pm

ej to ja tez chce takie cudo-no ekipa wszystko-zachichotała bo juz znał dobrze ta ekipe co wysprzatała jej kuchnie-nie ma śladu po imprezie-no oprócz kompletu pościeli który lezy teraz w śmieciach
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 2:57 pm

- jakiego kompletu poscieli? - oczy mu rozbłysły, a na twarzy pojawił sie giganczyczny uśmiech, ej ekipa od kuchni była jedno osobowa bo shiloh nic nie jadła xd
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 2:59 pm

ale robiła i wypiła tekile ale niech im na zdrowie oby mieli blixniaki zdrowe-takiego w kwiatki-cmokneła jego nos-nasza jest w praniu-zachichotala na samo wspomnienie wczorajszego wieczoru i nocy
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 3:01 pm

ej ta impreza wczorajsza była jedną wielką orgią, :3
- sługerujesz że niby shiloh & alex? - uniósł jedną brew, patrząc na nią lekko zdziwiony. - zawsze myslałem że moja siostra jest wieczną dziewicą. - rozesmiał sie, całując obydwa policzki kaylii.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 3:03 pm

i poczuła się jakby ją ciotka berta całowała -ej daj spokój-pomacała jego kolanko-jestem tego bardziej niz pewna-powinna wspomniec ze nie tylko sypialnia wymagała dodatkowego sprzątania??
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 3:05 pm

nie wiem czy powinna, bo jak by corey sie dowiedział że jego cnotliwa siostra zaliczyła alexa w prawie wszystkich pomieszczeniach w domu kaylli, to by jeszcze zawału dostał, - no to kiedy powtórka z rozrywki?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 3:07 pm

dobra to zachowa to dla siebie i bedzie miała powód do szantażowania jak zippo i kołejem-nie prędko,nie chce znowu wybierwać Ciebie albo kogoś innego-poczochrała jego włosy
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 3:09 pm

- urządzimy sobie kameralną imprezę we dwoje, co ty na to? - wymruczał wystawiając twarz do słonca.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 3:10 pm

jak nie ma na sobie SPF co najmniej 20 to się spali i bedzie mu na twarz kefir nakładac Smile-moze byc bardzo kamerlanie,ale tym razemu ciebie chce sprawdzic Twój materac-zabrała mu czapke i założyła sobie
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 3:21 pm

- jeśli chodzi o mój materac to jak do tej pory nikt nie narzekał, wiec mam nadzieje że ty też nie bedziesz - wyszczerzył sie, poprawiając jej ową czapkę.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 3:22 pm

otworzyla szeroko buzie zszokowana-ta to ile juz zdazylo go przetestowac???
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 3:27 pm

- niewielu sie poszczęsciło. - wymamrotał, - idziemy coś zjesc napewno jestes głodna! bo ja jak wilk. - mruknął wstając i wyciągając reke by pomóc jej wstac.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 3:34 pm

jak wilk to alex zgapił z niegoxp nadal się na niego boczyła-moze byc mam ochote na cos dobrego
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 3:36 pm

- ej nie bocz sie, kochanie. - zrobił słodkie oczka, kotka ze shreka. stojąc na nią wciaż z wyciagniętą ręką.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 3:37 pm

jak kota ze szreka to musiał sie rozczulic bo na mnie to zawsze działa xp pozbierała swoje rzeczy i wstała -dobra prowadz panie janie
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 3:38 pm

złapał ją za łapke i poszli, nawet zaczne.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 7:25 pm

Szła sobie spokojnie. Zanim ją zobaczyłeś już ją słyszałeś. Spiewała piosenkę, dziwną piosenkę i musiała dziwnie wyglądać. - boom clap boom dee clap dee clap - tańczyła, robiła piruety. Nic ja nie obchodziło, że za chwile chyba złamie obcas w swoich ładnych butach od MJ. Wyjęła iPhone i podgłośniła sobie jeszcze bardziej Majli Sajrus. Usiadła na trawie, zdjęła buty i zaczęła wybijac rytm stopami
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 9:19 pm

-Siema. -usiadł koło niej. -Dawno się nie widzieliśmy.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 9:26 pm

Ledwo go usłyszała bo miała zamkniete oczy i muzyke na fulla. Zdjęła słuchawki, powoli otwierając oczy.
- O, hej - przytuliła go - Mam nadzieje ze ostatni raz tak długo sie nie widzimy, przyjeli Cię na jakiś uniwersytet?
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 9:32 pm

- No napewno ostatni raz. -Uśmiechnął się. -Już Ci mówiłem, że musimy spędzac razem więcej czasu. A co do unowersytetu to dostałem się na Columbię.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 9:34 pm

- No to gratuluje wielki mózgu - zaśmiała się - Wiem, wiem,a jak tam w ogóle u ciebie?
Wyłaczyła słuchawki z iPhona i włączyła na głośnik piosenke move your feet, uwielbiała ją, wstała i zaczęła tańczyć - chodź potańczyć - po raz kolejny się zaśmiała ale teraz ze swojej głupoty.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





owcza łaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
owcza łaczka
Powrót do góry 
Strona 3 z 25Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: świeże powietrze.-
Skocz do: