you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 owcza łaczka

Go down 
+24
lauren
maximilian
william
heather
Tony
matthew
Violet
Chuck
Jimmy
Blair
Keisha Mood
shiloh
freddie
candy
Nathan
corey
Alison
alex
abilene
emily
sasza
kayla
ralph
julia.
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
AutorWiadomość
nicolas

nicolas


Liczba postów : 115
Join date : 23/08/2009

owcza łaczka - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 25 Icon_minitimeNie Gru 13, 2009 7:47 pm

a dziadek się śmiał i wypadek miał! rudolf czerwononosy :d - kurde, odpadają mi palce - powiedział z przerażeniem i zaczął się śmiać - siemanko lauren, co u ciebie - powiedział to tak jakby to było normalne! bo to jest już nienormalne, na gadu pisze mi tyle osób 'siemanko co u ciebie' 'cze co tam' ze już szlag człowieka może trafić a nawet grupa krwi może się zmienić - ładnie wyglądasz w tym śnieżku - stwierdził wstając i także ciumając ją w czerwony nosek, oh i ah. sorki,że a nica nie wchodziłam, ale powodem był brak weny na niego.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

owcza łaczka - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 25 Icon_minitimeNie Gru 13, 2009 7:52 pm

dlatego nie mam gadu gadu. znaczy mam, ale wyłączone bo mnie szlag trafia na opisy połowy ludu z mej szkoły porypanej. kocham ich <3 wrr. spoko loko. spojrzała tylko na jego dłonie, a potem na swoje i bez wahania zdjęła swoje dwupalczaste, fajne, czarne oraz ciepłe rękawiczki, wciskając je nicolasowi na jego ręce. pewnie się zmieściły, a jak nie, to jej odkupi jako prezent gwiazdkowy, prawda. - może być w sumie. wczuwam się w krajobraz zimowy i ogólnie marznę, jednak staram się o tym nie myśleć. a u ciebie? dalej masz dużo roboty? - spytała, poprawiając swoją czapkę, również uszatkę, ładnie się dobrali. zmarszczyła nieco śmiesznie swój czerwony nos, zerkając z górę na drzewka, a potem znów na nico, bo to fajniejszy widok niż jakieś drzewa.
Powrót do góry Go down
nicolas

nicolas


Liczba postów : 115
Join date : 23/08/2009

owcza łaczka - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 25 Icon_minitimeNie Gru 13, 2009 7:57 pm

no i trawiaste opisy, sto lat za murzynami są. - nie mam dużo roboty - westchnął, czego nie dało się zrozumieć, bo to mogło być dlatego,że on chce jeszcze roboty! jeszcze! jeszcze! ale też dlatego,że tak zrobił lauren, zachował się podle i w ogóle, smutek :d podziękował za rękawiczki, ale jedną zdjął i wcisnął na rączkę lauren, bo ten, ja zawsze tak się "dzielę" rękawiczkami. uśmiechnął się do niej i przytulił ją nawet - tęskniłem. - szepnął jej do ucha tylko i odsunął się od niej na wszelki wypadek nie
Powrót do góry Go down
nicolas

nicolas


Liczba postów : 115
Join date : 23/08/2009

owcza łaczka - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 25 Icon_minitimeNie Gru 13, 2009 7:58 pm

dobra ja idę, joł
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

owcza łaczka - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 25 Icon_minitimeNie Gru 13, 2009 8:02 pm

- a skąd to westchnięcie? co, mam rozumieć, że lubisz dużo pracować? - uniosła wysoko jedną brew, zerkając na niego zaskoczona! najwidoczniej nie spodziewała się, że spotka pracoholika z wyboru czy jakże to tam się mówi. aż ją ciarki przeszły pod tymi warstwami ubrań jakie miała na sobie, gdy jej tak szepnął. uśmiechnęła się lekko no i może nawet zarumieniła, jednak najwidoczniej nie dało się tego zbyt zauważyć, skoro tak czy siak poliki miała lekko czerwone. no, chyba że nico jest spostrzegawczy i ogólnie zna lauren na wylot. rozejrzała się, jednak jak zobaczyła same małe dzieciaki, to sprytnie objęła go na wysokości nerek, kładąc mu głowę na ramieniu, a obie dłonie wepchnęła w tą jedną rękawiczkę co miała. też można tak, co nie.
to sobie tam pewnie jeszcze pogadali, pościskali i pomarźli
no to bajo ; *
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

owcza łaczka - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 25 Icon_minitimeSro Gru 16, 2009 9:55 pm

Usiadła sobie, włożyła rękę w kieszeń i paląc papierosa przyglądaał się innym ludziom. Gdyby tu nie dotarła to pewnie by się upijała w jednym z klubów albo coś, bo ogólnie on uwielbiała to od jakiegoś czasu, ale dzisiaj postanowiła poprzyglądac się zakochanym, starym i samotnym ludziom.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





owcza łaczka - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 25 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
owcza łaczka
Powrót do góry 
Strona 25 z 25Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: świeże powietrze.-
Skocz do: