you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Guggenheim Museum

Go down 
+13
maximilian
lauren
Blair
pansy
timothy
alex
abilene
Chuck
Alison
Nathan
candy
kayla
ralph
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 12:56 am

a mu było gorąco bo sam był gorący -zawsze mozesz tam trafić z każdego innego powodu no,ale jak wolisz akurat nago Twoja sprawa-wyjął z kieszeni piersióweczkę i najpierw podał mu -chcesz???
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 12:58 am

Spojrzał na niego i się uśmiechnął. -Panie władzo. -Powiedział z wyrzutem. -Pije pan na służbie? -Wziął od niego piersiówkę i się napił. Oddał mu ją. Cokolwiek tam miał to pewnie mu smakowało.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 1:01 am

wódke miał czysta bo wyglądał jak woda,taka woda smakowa uznajmy xp-Pan władza ma teraz przerwę-pociągnął sporego łyka i uśmiechnął się szeroko-No ale mogę teraz dac Ci mandat za picie w miejscu kultury narodowej-spojrzał na niego z wielkim uśmiechem
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 1:04 am

Zaśmiał się. -Jesli mam taką możliwośc to raczej podziękuje. Zresztą nie będę przeszkadzał panu Władzy w czasie jego jakże ważnej przerwy. -Uśmiechnał się i skrzyżował kostki.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 1:07 am

-Dobra odpowiedz,masz napij się za to-podał mu znowu piersiówkę-I tak nawet nie mam tego całego bloczku ani nawet długopisu-rozłozył bezradnie ręce-moge Ci go wysłac esemesem albo inaczej jak tak bardzo nalegasz
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 1:08 am

Pociągnął dwa duże łyki z jego piersiówki i mu ją oddał. -Nie, nie. Serio. Nie fatyguj się. Myślę, że jakoś przeżyję bez tego mandatu. Nie będę Cię narażał na koszty związane z przesyłką itp.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 1:11 am

-no tak racja-napił się łyka i zakręcił,schował sobie na póżniej bo ma zmianę do rana-zaoszczędze parę groszy na kolejną butelczynę-podrapał się w głowe-marnie tutaj płacą
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 1:12 am

-Dlaczego tutaj w ogóle pracujesz? Nie jesteś z elity? -Spojrzał na niego, bo zaczął go kojarzyc. - Widziałem Cię chyba kiedyś na jakiejś imprezie. -Wskazał na niego palcem.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 1:14 am

Popatrzył na niego-Jestem-wzruszył ramionami,co z reszta za róznica nie przejmował się tym z kim jest nawet slamsy by go rajcowały-Lubie podrywac zagraniczne turystki nie znające języka ale z checią poznające mój-rozesmiał się
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 1:18 am

Zaśmiał się. -Boże, ale z Ciebie podrywacz. -Zszedł z tego murka, na którym siedzieli. -Muszę leciec. Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy. Narazie. -Uścisnał jego dłoń i na ulicy złapał taksowkę, bo nie chciało mu się isc do domu.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 1:20 am

Pozegnał się z nim i spojrzał na zegarek i tak mu się skonczyła przerwa czas wracac pilnowac skarbów tego kraju ehh
Powrót do góry Go down
timothy

timothy


Liczba postów : 336
Join date : 02/07/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 07, 2009 7:46 pm

timo kręcił się w okolicach tego murku, opierając się o niego, hm. widocznie już mu się nie chciało więcej robić wycieczki miasto znawczej, więc przysiadł sobie na owym murku widocznym na zdjęciu, rozglądając się po ludziach i bacznie ich obserwując. karmił też swojego raka płuc milionowym papierosem pod rząd, jednak bardziej się tym nie przejmował.
Powrót do góry Go down
pansy

pansy


Liczba postów : 13
Join date : 28/06/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 07, 2009 7:51 pm

przechodziła tędy z zakupami, widocznie mocno się zmęczyła i usiadła na schodkach. wyjęła program telewizyjny i zaczęła go przeglądać z zaciekawieniem, już miała zamiar wyjąć marchewkę i ją chrupać.
Powrót do góry Go down
timothy

timothy


Liczba postów : 336
Join date : 02/07/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 07, 2009 7:56 pm

marchewki som supi!
w każdym razie pewnie zauważył kątem oka pansy, chodź w jego obliczeniach była to jeszcze bezimienna długonoga blondynka czy coś w tym stylu. przysiadł się mimochodem obok niej. rzucając przed siebie niedopałek papierosa. spojrzał jej przez ramie na program telewizyjny, widocznie szukał sobie zajęcia na wieczór!
- no nie mów, że po raz kolejny puszczają gwiezdne wojny - wymruczał pod nosem, chodź to wyglądało jakbym gadał do siebie. mniejsza o to.
Powrót do góry Go down
pansy

pansy


Liczba postów : 13
Join date : 28/06/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 07, 2009 8:00 pm

patrzyła dalej na gazetę. - ja mogę to oglądać i oglądać. - uśmiechnęła się do siebie i wskazała palcem na. - o! ale dzisiaj oglądam anakondę z dżej lo. - pokazała palcem na godzinę 20 (polskiego czasu). zaciekawiło ją w ogóle kto do niej mówi więc podniosła głowę i odwróciła się w bok. można uznać,że był przystojny, na szczęście ślinka jej nie pociekła. - pensi. - podała mu rękę i zastanawiała się czy przypadkiem nie zamknąć gazety. jednak uznała,że lepiej będzie jak...- może ty chcesz pooglądać te bzdury? - pokazała na gazetę i nad jej głową pokazał się znak zapytania.
Powrót do góry Go down
timothy

timothy


Liczba postów : 336
Join date : 02/07/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 07, 2009 8:06 pm

dla timo dżej lo była brzydka i miała za dużą pupę. najwidoczniej nie lubił takich krągłych kształtów albo coś. spojrzał na gazetę a potem na jego właścicielkę.
- timothy - podał jej rękę również i lekką ją uścisnął. przecież nie zgniecie jej od razu wszystkich kostek. cóż, może aż takiej siły nie miał co nie czyni go mniej męskim! - nie, dzięki, chyba telewizja nie oferuję zbyt ciekawych filmów - kiwnął głową, przesiadając się na schodek obok niej. bo pewnie przysiadł sobie wyżej czy coś.
Powrót do góry Go down
pansy

pansy


Liczba postów : 13
Join date : 28/06/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 07, 2009 8:11 pm

- w telewizji same starocia, ale muszę coś pooglądać zwykle czym innym się zajmuję. - nie powiedziała czym bo dosyć ją to skrępowało, plotkarstwo! nawet na stronach plotkarskich pisze, nie tylko o ludziach enaj a nawet o gwiazdach. wymyśli jakąś głupawą pracę może łyknie. - czasem warto pooglądać stare filmy, pośmiać się z nich lub popłakać. nawet niektóre filmy przywołują wspomnienia. - wzruszyła ramionami i włożyła gazetę do paczki z innymi zakupami. 
Powrót do góry Go down
timothy

timothy


Liczba postów : 336
Join date : 02/07/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 07, 2009 8:18 pm

wyciągnął paczkę papierosów, a z paczki wyczarował... papierosa! cóż z niego za czarodziej, naprawdę należą mu się brawa. odpalił go jakąś fajną zippo, cóż za lans. okej, mniejsza o to!
- w sumie jak film może przywołać wspomnienia, to ja nie wiem - spojrzał zaskoczony na pansy, chodź tego nie było widać zza jakiego wayfarerów w czarnej oprawce. bo z czerwoną wyglądałby dziwnie, albo coś.
Powrót do góry Go down
pansy

pansy


Liczba postów : 13
Join date : 28/06/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 07, 2009 8:22 pm

jeju, nie zczaił. - no chodzi mi o te stare filmy! no wiesz oglądałeś z rodziną jakąś tandetną komedię, potem nagle po 7 latach znów leci ten film i co ?! przypomniasz sobie jak śmiałeś się z tego dennego czegoś razem z rodziną siedem lat temu. - nie lubiła gdy ktoś ją nie rozumiał. - dobra nieważne. - powiedziała uspokajając się. - sori. - przeprosiła go uśmiechając się uroczo.
Powrót do góry Go down
timothy

timothy


Liczba postów : 336
Join date : 02/07/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 07, 2009 8:24 pm

zmarszczył brwi, patrząc na nią dalej pytająco. najwidoczniej nie był zbyt sentymentalny, szczególnie jeśli chodzi o rodzinę, jednak to już temat osobny, nie na jednego posta! łotełer. w każdym razie dalej jej się uważnie przypatrywał, uśmiechając się pod nosem.
- nawet jeśli przywołują, to ja bym się wstydził sam za siebie, że się śmiałem z takiej żenady - wzruszył ramionami, wyrażając swoje jakże znaczące dla świata zdanie. zaciągnął się papierosem dość mocno, po chwili wypuszczając dym. nie chciało mu się bawić w żadne chmurki i kółeczka.
Powrót do góry Go down
pansy

pansy


Liczba postów : 13
Join date : 28/06/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 07, 2009 8:31 pm

no dobra, troszkę ją zgasił więc się zamknęła i patrzyła tylko na dym papierosowy opierając brodę na rączkach swych. może miał jakieś bolesne wspomnienia jeśli chodzi o rodzinę, a jej się gadać zachciało. nie miała zamiaru opisywać w njusach o tym,że spotkała osobę, z którą w ogóle nie powinna gadać. praca to praca. może zakończy tą chamską, idiotyczną, dwulicową robotę, wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
timothy

timothy


Liczba postów : 336
Join date : 02/07/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 07, 2009 8:36 pm

przyglądał jej się z zaciekaniem, raz nawet przez przypadek wydmuchując dym w jej stronę. ale szybko zaczął machać ręką nad jej głową, żeby to wszystko odgonić. spojrzał na nią przepraszająco, a potem się roześmiał.
- no to, żeby przerwać ciszę, pansy, co robisz w chwili obecnej? - nie chodziło mu tutaj o to, że siedzi, gada z nim i takie inne. raczej o to co robi ogólnie, pewnie jej w myślach czytał.
Powrót do góry Go down
pansy

pansy


Liczba postów : 13
Join date : 28/06/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 07, 2009 8:39 pm

- piszę w gazetach różne artykuły, nocami siedzę przed laptopem i piję kawkę, mocną! wiesz by nie zasnąć. Awanse są ważne w pracy. - nic a nic nie wspomniała o plotkarstwie yhy. można pomyśleć,że zajmuje się polityką, ale żeby taka młoda ? ups. - no ale mam zamiar to zakończyć jestem zmęczona praktycznie codziennie. - uśmiechnęła się lekko nie patrząc na niego ,ani trochę! 
Powrót do góry Go down
timothy

timothy


Liczba postów : 336
Join date : 02/07/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 07, 2009 8:44 pm

może piszę felietony dla pisemek kobiecych jak prawidłowo depilować nogi!
pokiwał głową, wbijając wzrok przed siebie, skoro ona unikała wszelkiego kontaktu wzrokowego. na siłę jej zmuszał do tego nie będzie.
- w takim razie gdzie można przeczytać twoje artykuły? - spytał, lekko unosząc jedną brew. suck-it. net, hell yeah! w sumie to go zainteresowało, bo nie wyglądała na jakąś starą czy coś. zaraz się okaże, że jest naczelnym vogue, muha!
Powrót do góry Go down
pansy

pansy


Liczba postów : 13
Join date : 28/06/2009

Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 07, 2009 8:54 pm

dobra, teraz w tym momencie myślała jaką dać nazwę. - teens. dla młodzieży wiesz, dorabiam. - czy powiedziała to za szybko ? oh, chyba tak. wyprostowała się i teraz popatrzyła na tima. - a ty pracujesz ? wiesz jeszcze do szkoły muszę chodzić! dzisiaj mi się udało i mam wolny dzień. - zaklaskała w dłonie.- i już niedługo to całkiem będę mieć wolny bo kasy mi starczy a ta praca jest męcząca chociaż nie charuję na polu czy w pizzeri.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Guggenheim Museum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Guggenheim Museum
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Museum of Sex
» Billede Museum.
» Metropolitan Museum of Art
» Museum of Modern Art (MoMA)

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: muzea & galerie.-
Skocz do: