you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 park koło szpitala

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

park koło szpitala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: park koło szpitala   park koło szpitala - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 10:17 pm

uśmiechnęła się tylko na widok żelków, biorąc od razu kilka. no, przecież to duże dziecko, a żelki lubią wszyscy! tak mi się przynajmniej zdaje, że żelki to wszyscy chętnie zjedzą. - będzie w porządku - zapewniła. nie wiadomo czy blair czy samą siebie czy też rzuciła w czasoprzestrzeń jako życzenie do wróżki zębuszki, czyli myślenie na poziomie jej pięcioletniej siostry. ale to przez to, że za długo z nią siedzi i inne tym podobne rzeczy. cóż.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 34

park koło szpitala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: park koło szpitala   park koło szpitala - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 10:20 pm

- mam nadzieję - powiedziała, po czym również wzięła sobie jakąś żelkę i zerknęła na lauren. - o matko, może nie powinnam ci dawać żelków, co? może to trochę niezbyt zdrowe - zauważyła, nawiązując do badań, które miała dziś lauren. teraz będzie miała nowy temat do rozmyślań przynajmniej. - no ale to pewnie nie cukrzyca - wzruszyła ramionami i ponownie podsunęła jej paczkę pod nos.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

park koło szpitala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: park koło szpitala   park koło szpitala - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 10:29 pm

- oj, tam - machnęła ręką, lekko wzruszając ramionkami. - przecież od kilku żelków nikomu się nic nie stało, prawda? - zauważyła, unosząc nieco jeden kącik ust, po czym znów zapchała się żelkami. jak wcześniej ten park wydawał jej się jakiś fajny, wesoły, cały w pomarańczowych i czerwonych liściach, tak teraz jak zapadł zmrok, to niezbyt. wydawał jej się jakiś taki smutny i wręcz mało fajny, jednak cóż z tego. a ten budynek szpitala za nimi tylko tą beznadzieję podkreślał, więc tylko westchnęła pod nosem, po czym wymruczała: - mam nadzieję, że teraz jak do czegośtam się przyczepią, to nie będą mnie ciągali po różnych innych badaniach.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 34

park koło szpitala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: park koło szpitala   park koło szpitala - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 10:31 pm

- przecież nie musisz na nie wyrażać zgody - powiedziała, po czym żałowała, że nie ugryzła się w język, bo pewnie lauren będzie chciała się od badań wymigać i tak właśnie zrobi. - ale to nie jest dobry pomysł - dodała zaraz. - no wiesz, lepiej wiedzieć, co ci dolega i zacząć to leczyć - wzięła sobie jeszcze jedną żelkę, po czym zaczęła napastować czubkiem buta jakiegoś liścia.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

park koło szpitala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: park koło szpitala   park koło szpitala - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 10:35 pm

- ale chyba najlepiej będzie nie martwić się na zapas - zauważyła, uśmiechając się lekko, po czym znów zapchała sobie buzię żelkami, żeby znów nie pisać jakiś czarnych scenariuszy z czego ostatnio pewnie dostałaby szóstkę, gdyby miała taką pracę na uczelni. na której nomen omen dawno już nie była i w końcu musi się pojawić. na samą tą myśl tylko nieco się skrzywiła, jednak po chwili jakby sama do siebie tylko wzruszyła nieco ramionkami.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 34

park koło szpitala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: park koło szpitala   park koło szpitala - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 10:39 pm

- no, w sumie tak - pokiwała głową. zanurkowała ręką w torbie. - szkoda, że nie noszę ze sobą termosu z gorącą czekoladą - zaśmiała się, po czym pacnęła się otwartą dłonią w czoło i założyła nogę na nogę. - ostatnio wiecznie jem coś słodkiego, chyba powinnam przystopować - westchnęła ciężko, dodając w myślach, że będzie gruba i nieładna, o ile już taka nie jest. :<
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

park koło szpitala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: park koło szpitala   park koło szpitala - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 10:48 pm

- słodyczy nigdy za wiele. poza tym zima idzie no i wiadomo, podobno zawsze na jesień jemy więcej słodyczy niż zazwyczaj. jeszcze u siebie tego nie zauważyłam, ale to pewnie jest kwestia czasu. chodź nie chcę. przecież nie lubię czekolady, więc może mnie to nie najdzie. bo to strasznie jest - mruknęła tylko pod nosem, kręcąc z niedowierzaniem głową, że czemu blair ma taką ochotę na słodycze. przecież są niedobre oraz inne tym podobne. i zamiast polepszać humor to tylko pogarszają, przynajmniej lauren.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 34

park koło szpitala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: park koło szpitala   park koło szpitala - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 10:53 pm

- no tak, ale wiesz, raczej nie przepadam za słodyczami. a może nie tyle nie przepadam, co staram się to sobie wmówić, bo ciągle się odchudzam - westchnęła. - no ale postanowiłam przestać, odkąd moje wyniki badań znowu się pogorszyły i lekarze twierdzą, że mam ane... o boże, nieważne. nie mów o tym nikomu, dobra? - mruknęła.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

park koło szpitala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: park koło szpitala   park koło szpitala - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 10:57 pm

- ane... co? dokończ no! przecież nikomu nie powiem, no co ty - spuściła nogi z ławki, wpatrując się w blair z lekkim zaniepokojeniem. co ona tam może mieć, się zastanawiała. przecież nie zna się na tych chorobach wszystkich i nie wie na czym one polegają, więc teraz będzie się biedną blair o to wszystko wypytywać. w każdym razie wpatrywała się w nią i co chwilę popędzała ją kiwnięciem głową, że ma jej powiedzieć o co chodzi. co chwilę brała jeszcze jednego żelka z paczki i całkiem nieświadomie wpychając sobie go do ust, bo już się zajęła słuchaniem blair, chodź nic jej jeszcze nie powiedziała. cóż xd
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 34

park koło szpitala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: park koło szpitala   park koło szpitala - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 11:00 pm

- no anemię, ale to nic poważnego. w sumie to tylko niedobory witamin i osłabienie organizmu. jak będę się lepiej odżywiać, a raczej jak w ogóle będę cokolwiek jadła, to powinno się poprawić - powiedziała obojętnym tonem. - ale nieważne, przecież istnieją gorsze problemy i w ogóle - machnęła ręką, mając nadzieję, że lauren faktycznie nikomu o tym nie powie.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

park koło szpitala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: park koło szpitala   park koło szpitala - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 11:04 pm

- ale będziesz brała jakieś witaminy, co nie? i będziesz się teraz zdrowo odżywiać? no bo w końcu to nie są żarty! z takiej anemii może zrobić się coś gorszego i co wtedy? matko, blair, od dziś chodzę z tobą na obiadki - zmarszczyła mocno brwi, kiwając w jej kierunku palcem wskazującym, że niby tak grozi, wiesz. pokiwała tylko energicznie głową, aż jej się pewnie czapeczka przesunęła, jednak szybko ją poprawiła na właściwe miejsce.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 34

park koło szpitala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: park koło szpitala   park koło szpitala - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 11:06 pm

przewróciła oczami. - wiedziałam, że tak będzie. to nic strasznego. tak, będę jadła i będę brała te witaminy, obiecuję - westchnęła. chociaż pewnie, znając blair, to będzie zapominała o owych lekach i będzie je brała co kilka dni, ale i tak będzie wszystkim wmawiała, że je to regularnie i w ogóle i nie ma pojęcia dlaczego wyniki się nie poprawiają!
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

park koło szpitala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: park koło szpitala   park koło szpitala - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 11:13 pm

- obiecujesz? chodź co z tego, jak pewnie będziesz robiła co chcesz. czyli nic nie jadła i nie brała leków, prawda? - spojrzała na nia powątpiewająco, że tak właśnie będzie robiła, po czym tylko pokiwała głową twierdząco w jej kierunku co miało oznaczać 'widzisz? mam rację' chodź blair jeszcze ani temu nie zaprzeczyła ani nie potwierdziła.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 34

park koło szpitala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: park koło szpitala   park koło szpitala - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 11:15 pm

- nie wierzysz mi? - skrzyżowała nogi w kostkach. - przecież nie mam zamiaru ciągle chorować, więc spokojnie, postaram się o tym nie zapominać - mruknęła, chociaż co z tego, że się postara, to tylko połowa sukcesu. - swoją drogą, wcale nie czuję się, jakbym miała anemię, więc pewnie lekarzowi coś się pomyliło. no wiesz, powinnam być osłabiona i takie inne.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

park koło szpitala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: park koło szpitala   park koło szpitala - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 11:21 pm

- może po prostu tego nie odczuwasz. przecież są różne te uśpione choroby i lepiej je leczyć zanim się ujawnią tak całkiem, prawda? nie wiem, nigdy nie chorowałam na coś poważniejszego i mam nadzieję, że to mnie nie spotka. chyba nie stosowałabym żadnego leczenia, bo to i tak nic nie daje. przynajmniej według mnie. ale nie bierz to dosłownie, masz się leczyć i dobrze odżywiać dla własnego dobra - kiwnęła głową na zakończenie swojego mini wykładu. kiedy sięgnęła jeszcze raz do paczki z żelkami, trochę się rozczarowała, bo wszystko co w niej było żeżarła :<
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 34

park koło szpitala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: park koło szpitala   park koło szpitala - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 11:24 pm

- przecież to nie jest nic poważnego, na pewno w końcu wszystko się unormuje - machnęła ręką. cóż, najwidoczniej nie sprawiała wrażenia, jakby w ogóle się tym przejęła, no i tak pewnie było, bo blair najczęściej martwiła się o wszystkich wokół, tylko nie o siebie. - ale jak zacznę jeść nie wiadomo ile, to będę gruba, a to też niedobrze - zauważyła.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

park koło szpitala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: park koło szpitala   park koło szpitala - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 11:29 pm

przewróciła tylko oczami i wypuściła całe powietrze z płuc. - no to ja niż nic na to nie poradzę - zauważyła tylko, lekko wzruszając ramionkami. w każdym razie no cóż, pewnie też by się martwiła o wagę. ale na razie tego nie robiła, bo była przekonana, że ma doskonałą przemianę materii oraz inne tym podobne rzeczy.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 34

park koło szpitala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: park koło szpitala   park koło szpitala - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 11:31 pm

- no właśnie, więc może powinnam się ograniczyć do brania leków, a z jedzeniem trochę przystopować - zaczęła myśleć na głos. - a zresztą, nieważne, jeszcze się zastanowię - powiedziała, kiwając głową i pewnie już zaczęła się nad tym zastanawiać, co raczej nie przyniesie pozytywnych skutków, niestety.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





park koło szpitala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: park koło szpitala   park koło szpitala - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
park koło szpitala
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Damrosch Park
» Central Park.
» KeySpan Park
» Huston River Park
» Washington Square Park

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: szpital.-
Skocz do: