you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 budka z lodami

Go down 
+6
Blair
delphine.
Chuck
abilene
Violet
matthew
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 5:17 pm

- dlaczego nagle każdy rzuca?! - oburzył się chyba trochę, bo tak dziwnie. jakiś tydzień bez papierosa, czy co? no whatever, ważne że on miał swoje małe dziecko w kieszeni. czy coś w tym stylu. zaciągnął się dość mocno, powolnie wypuszczając dym, nie chciało mu się bawić w żadne kółeczka i takie inne, chodź to fajowskie.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 5:19 pm

- bo to nie zdrowe. podobno. i lekarz mi kazał - powiedziała obojętnym tonem, jakby obchodziła ją opinia lekarza na temat jej palenia. poza tym pewnie miała ochotę na skręta, którego nie miała.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 5:21 pm

- lekarz kazał? - uniósł brwi, pewnie zapomniał co to lekarz, ihih. zresztą chyba każdy ma jakiś strach przed tymi okropnymi zielonymi i białymi kitlami, które śnią się po nocach jak ktoś jest chory. no trudno, widocznie tak musi być. - a co ci jest? - przekrzywił głowę, ale stwierdził, że to chyba nie jest zbyt dobra pozycja dla jego uciskającego dziś wyjątkowo mózgu czy coś w tym rodzaju!
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 5:23 pm

- w sumie to nic mi nie jest. znaczy podobno coś tam z sercem, ale w sumie nawet nie wiem co i nie chcę wiedzieć - wzruszyła ramionami. - i anemia. ale to też olewam.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 5:29 pm

pokiwał głową, zastanawiając się dlaczego nie chce nic robić skoro ma coś tam z sercem i na dodatek anemię. no i czytał, że nie chce jeść, plotkara jest wszędobylska.
- czasem warto wiedzieć, serio - strzepnął popiół na ziemię, uśmiechając się kącikowo.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 5:33 pm

- czy ja wiem? niepotrzebne mi to do szczęścia. nie chcę się zamartwiać, na coś trzeba umrzeć - usiadła na ziemi i oparła się o budkę, pewnie wygląda jak żul i będzie miała brudne spodnie, ale trudno, nie chciało jej się stać.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 5:35 pm

- fakt, każdy kiedyś skończy, pocieszająca myśl, ale przynajmniej będziesz wiedziała na co - pokiwał głową, pewnie pocałował ją w policzek na pożegnanie, bo ja muszę lecieć, bajos ; *
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 5:37 pm

a ona pewnie posiedziała jeszcze chwilę i też poszła aleniewiemgdzie.
Powrót do góry Go down
Keisha Mood

Keisha Mood


Liczba postów : 222
Join date : 23/03/2009

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 10:24 pm

przechadzając się ścieżką,powoli doszła do budki z lodami.
czekając na innych czytała menu.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 10:26 pm

przyszła, pewnie miała nadzieję, że już otworzyli budkę, chociaż o tej porze, hm... uśmiechnęła się na widok keishy, nie wiem czy się znały, ale niech będzie, że tak.
- cześć - uśmiechnęła się. - otwarte? - zerknęła na budkę.
Powrót do góry Go down
Keisha Mood

Keisha Mood


Liczba postów : 222
Join date : 23/03/2009

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 10:29 pm

czytając menu,trochę się zamyśliła.nagle usłyszała czyjść głos.
-a,hej. tak otwarta.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 10:35 pm

- no nareeeszcie - spojrzała na cennik i zwróciła się do lodziarza. - macie już truskawkowe? - oczywiście nie mieli, więc skusiła się na śmietankowe.
uwaga, blair je coś słodkiego, nie do wiary!
może były tam jakieś stoliki, więc usiadła na jednym krzesełku.
- ma tu być jakaś impreza? - spojrzała na keishę. - czy coś...?
Powrót do góry Go down
Keisha Mood

Keisha Mood


Liczba postów : 222
Join date : 23/03/2009

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 10:37 pm

-szczerze mówiąc,sama niewiem. wpadłam tu,bo miałam ochotę na coś słodkiego. a,ty?
zamówiła lody ciasteczkowe z polewą czekoladową. mniam!
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 10:39 pm

- ja też. znaczy to nowość, że jem coś słodkiego - spojrzała na lody. - cholera, to ma pewnie 98379389 kalorii - skrzywiła się.
Powrót do góry Go down
Keisha Mood

Keisha Mood


Liczba postów : 222
Join date : 23/03/2009

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 10:40 pm

-jesteś na diecie czy po prostu unikasz słodyczy?-uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 10:42 pm

- ani to ani to. nie lubię słodyczy. chociaż w zasadzie dieta też by mi się przydała - pewnie była za chuda, a co dopiero mówić o dietach, no ale nieważne...
Powrót do góry Go down
Keisha Mood

Keisha Mood


Liczba postów : 222
Join date : 23/03/2009

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 10:43 pm

-nie lubisz słodyczy?-zdziwiła się.
ale ok,nie każdy musi wszystko lubić.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 10:48 pm

- nie lubię - pewnie było to po niej widać. - szczerze mówiąc to w ogóle lubię bardzo mało rzeczy - wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 10:50 pm

chodziła sobie gdzieś alejkami, mocno ściskając w dłoni pogiętą paczkę papierosów i zapalniczkę. pewnie znów była wkurzona, bo paczka po drodze wpadła jej do kałuży i mając nadzieje, że ją szybko wyciągnie nie udało jej się, a to peszek. ale przynajmniej mogła sobie odwiedzić kiosk i takie inne.
- o, sorry - uśmiechnęła się, obijając przez przypadek się od bler. pewnie była dziś w zupełnie innym świecie, tak.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 10:54 pm

- nic się nie stało - pewnie była nawet zadowolona, bo abi może jej wytrąciła resztę loda z ręki i miała pretekst, żeby go nie jeść, cholerna anorektyczka. spojrzała na nią, próbując sobie przypomnieć jej imię, znały się, bodajże, z imprezy nad jeziorem. - abi, tak? - uśmiechnęła się. - abilene - poprawiła.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 10:59 pm

- ojć, sory - roześmiała się, pokazując na loda, którego przez przypadek jej wytrąciła z ręki. chodź abi też by pewnie była zadowolona gdyby ktoś jej wytrącił niechciane jedzenie. - abi, tak - pokiwała twierdząco głową.
- ty jesteś bler, pamiętam to - uniosła jedną brew, chowając paczkę papierosów do kieszeni. - nie, nie mogę patrzeć na tą budkę, o nie - westchnęła i jakoś odwróciła się do niej tyłem, nie mogła patrzeć na kusiciela!
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 11:00 pm

- nie przepraszaj, to nawet lepiej. nie przytyję - odsunęła krzesło, żeby abi mogła usiąść. - dlaczego? fakt, ma nieładny kolor... hm, jakieś niefajne wspomnienia?
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 11:04 pm

przysiadła sobie, patrząc najpierw czy jakiś gołąbek nie załatwił się na nie i przy okazji czy nie jest kompletnie mokre.
- nie, tylko po prostu jakoś przestałam lubić lody i ogólnie takie tam - machnęła ręką i odpaliła papierosa, o dziwo, wytrzasnęła jakiegoś suchego. bawiła się chwilę zapalniczką - lody nie tuczą, tak poza tym - uśmiechnęła się kącikowo - znaczy wiesz, przynajmniej tak czytałam, co nie znaczy, że nie idą w każdą część ciała - poprawiła się, rzucając zapalniczkę na blat.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 11:06 pm

- nie wiem czy tuczą czy nie. w każdym razie są niedobre. chociaż podobno powinnam przytyć - westchnęła. - akurat. dobra, nieważne. co słychać?
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 11:11 pm

wciągnęła nogi na krzesło, na którym siedziała.
- napiłabym się wina, ale nie mam go w domu, to jest mój ostatni suchy papieros i chyba zaczynam odczuwać nowojorską nudę, a poza tym to w porządku - pokiwała głową na prawo i lewo, zaciągając się swoim zbawicielem trucicielem. - a u ciebie? - spytała, jakoś nawet to zanuciła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





budka z lodami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
budka z lodami
Powrót do góry 
Strona 4 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: inne.-
Skocz do: