you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 budka z lodami

Go down 
+6
Blair
delphine.
Chuck
abilene
Violet
matthew
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimePon Maj 25, 2009 10:17 pm

ćpun/alkoholik/palacz ;P muahaha!
nawet jej się spodobało, jak zaczął ją całować. a każdym razie nie miała zamiaru w niego strzelać palcami, czy tam go nazwyzywać. na takie akcje jest jeszcze czas Razz ugryzła go dość mocno w dolną wargę, bo chyba nie byłaby sobą, gdyby tego nie zrobiła - mon loup - powiedziała w końcu się od niego odrywając. znowu pogładziła go po policzku.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimePon Maj 25, 2009 10:26 pm

dobra, wygrałaś. jest chyba obdartusem ; c
haha, jeszcze serio znajdzie jakiś rewolwer jak się zirytuje na niego bardzo! chodź nie powinna, przynajmniej dziś nie wylądował w jakimś klubie i raczej mu się nie chce. bo miał ciekawsze towarzystwo, tu, przy budce z lodami pana grubego!
tak, korzysta pewnie z tego, że nie umie francuskiego, ale przynajmniej ładnie brzmi.
- apriti cielo! - roześmiał się, bo zawsze go włoski rozśmieszał tak właściwie.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimePon Maj 25, 2009 10:33 pm

oczywiście, że korzysta!
kiedy zorientowała się, że gapią się na nich jakieś dzieciaki, zdjęła but i wymierzyła w ich stronę. nie trafiła, nawet nie miała tego w zamiarze. potem wyszeptała mu na ucho - może wpadłbyś do mnie? - niecnie się uśmiechając.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimePon Maj 25, 2009 10:37 pm

spoglądał, a to na jej but, a to na te dzieciaki, które pewnie piorunował wzrokiem, co on pewnie ma opanowane do perfekcji! taka jest zaleta budki z lodami, obok parku. mniejsza o lokalizację, którą zawsze można zmienić!
- czemu nie - uśmiechnął się zawadiacko, pewnie pocałował ją gdzieś w okolicach skroni, albo nad brwią, nie wiem ; d możesz zacząć, nawet!
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 7:36 pm

siedziała sobie przy jakimś ciekawym stoliku, którego nie zmoczył deszcz, przeglądając jakiś jakże ciekawy artykuł, że amerykańscy naukowcy chcą skolonowac mamuta ale za pomocą słonia, no nieważne. czytała to, paląc papierosa, który pewnie był dla niej zbawieniem! pukała też w nogę od stolika butem, tak dla zabawy.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:01 pm

Stał chwilę nad nią i przyglądał się jej. Bezszelestnie nachylił się nad jej uchem i powiedział całkiem głośno, aby ją przestraszyc. : -I co z tym mamutem?
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:06 pm

jako, że abi należała do osób, które boją się nawet jak jej mucha nieoczekiwanie koło ucha przeleci to aż podskoczyła i aż pisnęła! pór.
- czak, chcesz mnie zabić?! - spytała, całkiem przestraszona i pewnie teraz musiała położyć sobie dłoń na kratce piersiowej i zobaczyć czy przypadkiem nie jest żywym trupem, no ale nie była, przynajmniej serce jej waliło jakby się naćpało, ihih.
- no, chcą go sklonować - pewnie sięgnęła po gazetę, która jej spadła pod stolik, bo tego nie napisałam ; d
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:09 pm

Roześmiał się, ale potem nagle przestał, bo zaczęło go nękac poczucie winy. -Oczywiście, że nie chciałem Cię zabic. Czy ja wyglądam na kogoś takiego? -Posłał jej czarujący uśmiech i usiadł na krześle naprzeciwko niej. Uprzednio oczywiście je czyszcząc. Przecież nie chciał sobie pobrudzic płaszcza.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:13 pm

oparła się łokciem o blat stołu, który przynajmniej nie był mokry i takie inne.
- tak, wyglądasz jak seryjny morderca przez przestraszenie - stwierdziła z uśmiechem, przyglądając mu sie.
- szkoda, że tobie się taka siatka nie przyczepiła - wzięła parę głębokich wdechów i wydechów, na końcu kiwając głową, pewnie że niby już wróciła do świata żywych, czy coś.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:18 pm

-Poprostu jestem profesjonalistą i nie właże w jakieś głupie siatki. - uśmiechnał się.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:21 pm

zmrużyła oczy, uśmiechając się.
- zobaczymy, zobaczymy - roześmiała się. pewnie zaczęła drugą ręką, pukać w blat palcami. po chwili jednak stwierdziła, że złe miejsce sobie wybrała na czytanie bo ciągle przelatywały jej jakieś rozwszeszczane bachory przed stolikiem, z waflem pełnym bitej śmietany, co to to nie!
- boże, pojmaj te bachory - powiedziała, bardziej pod nosem chyba.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:23 pm

-Rozkaz. -Wstał i zasalutował. Zdjął płaszcz, potem marynarkę. Zaczął podwijac rękawy od koszuli. -Zaraz zajme się tymi złowrogimi dziecmi. Zabije je, a potem z ich skór zrobimy sobie skórzane płaszcze. - Zajął się podwijaniem rękawu u prawej ręki.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:26 pm

roześmiała się i uniosła brwi.
- nie, no może darujmy im życie, ale coś zrobić chodź by ze strunami głosowymi, żeby nie piszczały, same w sobie nie są złe, serio - pokiwała głową, bo pewnie zobaczyła jakaś małą dziewczynę ubraną w jakąś uroczą sukienkę, z długimi blond włosami się nad nimi zlitowała, pewnie nawet rozczuliła, że taka fajna, no whatever! sięgnęła po marynarkę czaka, pewnie zarzuciła sobie ją na ramionka.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:27 pm

-Okej. Jak chcesz. -Powiedział zrezygnowany i zaczął się rozglądac w poszukiwaniu nastepnego pomysłu. -Wiem! -Krzyknął i sięgnął do płaszcza. Wyjął długopis. -Ewentualnie, możemy im przebic tchawicę. Co Ty na to? 
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:31 pm

uśmiechała się szeroko, pewnie powstrzymując się od śmiechu i zakryła usta dłonią, bo pewnie się zorientowała, że to wcale zabawne nie jest... no nieważne ; d
- świetny plan, ale lepiej zrealizować go w nocy, ale obawiam się, że nie ma bachorków o tej porze - pokiwała przecząco głową, dalej się uśmiechając.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:32 pm

-Okej. -Rzucił długopis na stolik i usiadł. Udawał obrażonego. -Przez Ciebie straciłem zapał do robienia czegokolwiek.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:33 pm

westchnęła i teatralnie położyła dłoń na czole.
- oh, tak, oczywiście przeze mnie, chciałam uratować cię przed sprawiedliwością, a dzieci przed śmiercią - popukała w stół przez chwilę, a potem przesiadła się na krzesło obok czaka, kładąc mu podbródek na ramieniu, you know ; ddd
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:35 pm

nie. aj dont noł ;p musisz film kręcic. // -Może i uratowałaś te dzieci, ale nie uratowałaś mnie przed smutkiem i żalem. Co ja teraz pocznę. - Też tam sobie poudawał, że całkiem dobry z niego aktor.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:39 pm

o to głowę na ramieniu, coś podobnego ;dd za te filmy to oscara kiedyś dostanę.
- ależ, czak, zawsze znajdą się jakieś sposoby na rozwianie smutku! - powiedziała bardzo poważnie, marszcząc brwi. pewnie zachichotała, chciała uchronić się przed wybuchem śmiechu. a kiedyś jej mówili, że byłaby z niej dobra aktorka teatralna gdyby się nie śmiała w poważnych momentach, no cóż!
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:41 pm

Obrócił się w jej stronę i posłał jej diaboliczny uśmieszek. -Tak? - zapytał i cmonął ją w ustach. -Na przykład? -znowu cmoknał ją. - Jakie? -Cmok - Masz -Cmok - Sposoby na -Cmok -Pocieszenie mnie? /// Czaisz ten motyw z tymi cmokami? bo ja nie ;p
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:47 pm

ja tak ; dd ej, mam złą wiadomość, moja siostra zaczyna się rozmnażać, chyba! bende ciociom!1!1

- wiesz, mam kilka sposobów - uśmiechnęła się jednokącikowo, zarzucając mu ręce na szyję.
- pierwszy sposób jest bardzo przyjemny, ale dość tuczący - wskazała na budkę z lodami, wzruszając ramionkami. - a drugi, hm, przyjemniejszy - uniosła brwi, całując go z kącik ust.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:49 pm

no to luz ;D nie cieszysz się? Przecież dzieci są takie słodziutkie ;DDD zazdroszcze Ci ;>Chcuk pewnie złapał ją w talii. -Opowiedz mi coś o tym drugim. -Pocałował ją. -A potem rozważę czy wybrac bramkę numer jeden czy może zostac przy bramce numer dwa. -Przytulił ją, bo lubił się przytulac.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:54 pm

no cieszę, ale będę czuła się staro jako ciocia klocia : < zresztą ja tak tylko podejrzewam, ju noł, zauważyłam pewne zmiany i takie inne! ; d

pewnie uniosła jakoś wzrok do góry, wpatrując się w liście na drzewie, interesujący widok. zamruczała, przenosząc wzrok na czaka.
- to chyba nie rozmowa w miejscu publicznym - uniosła brwi, bawiąc się jego guzikiem od koszuli.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 8:57 pm

aaa taaam ;D a co? jest juz w 9 miesiącu i dopiero zauważyłaś? ;pPrzysunął się do niej bliżej. -Uwielbiam zakazane rozmowy. -Uśmiechnął się znowu diabolicznie. -Opowiedz mi o tym tutaj, teraz. -Pocałował ją w policzek i złapał jej dłoń.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 27, 2009 9:05 pm

stawiam na drugi, dopiero.
- oh - zmrużyła oczy i pokiwała głową. wdrapała mu się na kolana, opierając nogi jakoś o oparcie krzesła na którym siedział.
- wiesz, to dla dorosłych, ale trudno - wyszeptała mu do ucha, drapiąc go lekko po karku. - dam ci takie podpowiedzi, że można się rozgrzać, na pewno rozwiać wszelki smutek, pobawić się przy okazji i czerpać z tego jak najwięcej korzyści - pocałowała go w szyję, pewnie nawet odpięła mu dwa guziki od koszuli,
Powrót do góry Go down
Sponsored content





budka z lodami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: budka z lodami   budka z lodami - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
budka z lodami
Powrót do góry 
Strona 2 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: inne.-
Skocz do: