you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nespresso Botique Bar

Go down 
+13
cameron
heather
Tony
Violet
florence
Blair
Jimmy
abilene
Alison
shiloh
Nathan
kayla
sasza
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 7:57 pm

W końcu dotarły przed twarz miłego sprzedawcy i Kayla złozyła zamówienie na dwie duże kawy z duza ilością cukru-To gdzie śiadamy??
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 8:01 pm

- hm, o... o... tam ! pod oknem - wskazała palcem. Szybko wyminęła kilku ludzi by nie zajeli tego miejsca. Gdy usiadła wraz z Kajlą zaczęła :
- no więc, opowiadaj kochana, co tam zaszło i w ogóle, musze w końcu się wtajemniczyć, a nie, gdzie usłysze to nie wiem o co chodzi.
Spojrzała przez okno, zawsze patrzyła, czekała aż Kajla jej zacznie opowiadać.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 8:02 pm

Najpierw wsypała 5 torebek cukru do kawy i gwałtownie pomieszała,mimo że była gorąca musiała się jej napić po to tu przyszła-a tego mi było trzeba-odstawiła kubek i popatrzył na Ali-No to jakiwesz posypało się z Nejtem ale za to mam  nowego chłopaka
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 8:08 pm

- do tego też doszłam - Alis się usmiechnęła. Nie słodziła tyle co Kajla ale też sporo. Zaczęła dmuchać , by ostudzić troche. Mogliby wymyślic jakąś chłodziarke albo coś. A nie''masz wiatr pod nosem''. - Ale jeszcze jeszcze, musze troche posłuchać, bo już chyba wychodziłam z siebie, szkoła dom, szkoła dom, czasem impreza...
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 8:10 pm

-No i dziś kolejna u Ralfa mam nadzieje ze znowu poimprezujemy razem-usmiechneła się do przyjaciólki i podmuchała jeszcze swoją kawę-Nejt jest chyba teraz z Gerogina,chyba ją poznałas???
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 8:12 pm

- poznałam, poznała, chociaż ją, ale wiekszości osób na imprezie nie znałam i nie poznałam. - zasmuciała sie na chwile a potem pociągnęła łyk kawy - Ale oni razem? aj, to też było do przewidzenia. Nowy York jest mały, jednak.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 8:17 pm

-Ta bardzo mały-zachmurzyła się-A miałam ją za przyjaciólkę,no ale skoro Nejt ja wybrał to trudno.Aco tam u Ciebie opoiwadaj
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 8:24 pm

- Nie lubisz jej bo jest z Nejtem - Alis się zdziwiła. - Może ty i on poprostu nie byliście pisani sobie, a oni moze tak? No ale dobra, u mnie? nuda. wielka nuda. nikogo nie umiem poznać, ani nic i w ogóle, jestem ciągle w domu, oglądam MTV, karmie psy itd. A no właśnie, ty jeszcze nie byłaś u mnie w domu. No to idziemy - uśmiechnęła się, wzięła Kajle za wolną ręke, bo drugą trzymała kawe.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 8:26 pm

-Ej nie powiedziałam ze je nie lubie,ale to dziwne wszystko wyszło jakbyś znała wszystkoinaczej bys na to patrzyła-pokreciła głową i wzieła swoją kawe-Dobra chodzmy ale na krótko bo zaraz impreza u Ralfa:)
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:06 pm

abi była akurat w pobliżu, chodź może dlatego, ze blisko mieszka.
usiadła przy jakimś przyjemnym stoliczku, rozglądając się co robią inni. chyba jej większa uwagę przykuł mężczyzna, który na oko miał kryzys wieku średniego bo wsypał już pięć saszetek cukru do czarnej jak smoła kawy.
siedziała, czekała i nachodziła ją chęć na naleśnika z dużą ilością powideł produkcji "BABCIA".
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:09 pm

wszedł do kawiarni, rozejrzał się. od razu ujrzał znajomą twarz i przysiadł się do Abilene.
- hej, po ciemku byłaś ładniejsza! - zażartował sobie całując ją w policzek na powitanie.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:12 pm

- cześć! - ucieszyła się na jego widok i może też przez to, że właśnie posmarowała usta coca-colowym smackersem. - oh, dziękuję. wiesz, że jestem złośnicą i w każdej chwili mogę przesiąść się do tamtego dziwnego faceta - kiwnęła głową na tego, który wsypał już zdecydowanie za dużo cukru do kawy i dalej kontynuował swoje dziwne zajęcie. uśmiechnęła się i odgarnęła włosy od buzi.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:14 pm

- ale się nie przesiądziesz, bo ci nie pozwolę, skarbie. - uśmiechnął się ciepło po czym razem z nią zaczął się przyglądać temu dziwnemu typkowi.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:16 pm

- a co mi zrobisz? - wystawiła język jak jakaś mała dziewczynka, która chce wszystko widzieć. podobno każdy ma w sobie coś z dziecka, więc nie będzie jakimś wyjątkiem w tej kategorii wiekowej, która tak robi.
- brr, chyba się zamyślił - wzdrygnęła się na samą myśl, jak potem wypije tą kawę. pewnie zamówi drugą i zrobi z niej dziwne cukrowe coś.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:19 pm

- nic ci nie zrobię - również wytknął do niej język - wolę nawet nie myśleć o tym, że on to potem wypije - wzdrygnął się - cukier zabija w kawie cały smak.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:23 pm

- to wpij sobie na przykład herbatę bez cukru, nie da się - uniosła brwi bo nie wyobrażała sobie kawy czy też herbaty bez cukru. jej matka do wszystkiego dolewała rum, ale chyba to nie jest najlepszy pomysł. podsunęła mu kartę z wymyślnymi nazwami kaw pod nos. - skąd oni biorą te nazwy? "czarne morze rozkoszy"?- zacytowała otwierając szeroko oczy. - wolę tego nie pić - spojrzała na dżimiego, kto wie.
serio widziałam taką kawę ; dddd
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:28 pm

uśmiechnął się słodko.
- 'czarne morze rozkoszy', brzmi kusząco. ale mimo wszystko wolę zwykłego lucyfera. czarna, mocna kawa jest najlepsza.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:33 pm

- tak, bo pewnie dopiero wstałeś, ale nie chcesz się przyznać - pokiwała palcem wskazującym w jego stronę. zamówiła jakaś pseudo kawę 1% kofeiny, 99% wody, bo uznawała, że wszystkie takie inne są niezdrowe.
- musisz mnie zabrać w środku nocy do parku, zawsze chciałam tak iść. ale się bałam - powiedziała, co wiedziała i wpatrywała się w swojego towarzysza, bo wczoraj jak miała się mu przyjrzeć? nie dało się, ni huhu.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:36 pm

- bałaś się? wczoraj nie wyglądałaś na przestraszoną. chętnie ci potowarzyszę, skarbie, uwielbiam nocne spacery - również ze skupieniem przyglądał się jej twarzy.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:41 pm

- pozory mylą, zawsze - to zawsze starała się jakoś podkreślić, ale nie umiała zbyt dobrze operować głosem czy też oddawać nim emocji. aktorką to ona nie była, kłamać nie lubiła. bo co to za frajda? - to dziś, nocny spacerek po wszystkich możliwych parkach - roześmiała się i pomieszała w swojej filiżance, powiedzmy, że już tą kawę przynieśli. fajnie by było gdyby bonusowo padało! zmarszczyła brwi z nadzieją, że na jej twarzy nagle nie usiądzie jakaś wielka mucha.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:46 pm

- spacer w deszczu nocą, hmmm... brzmi do bólu romantycznie - zaśmiał się, po czym wziął spory łyk swojej kawy, przyglądając się nowej znajomej.
- opowiedz mi coś po sobie.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:53 pm

- chcesz znów w żebro? - pogroziła mi, ale pewnie wyszło to komicznie. - o ja, chcesz żebym zanudzała cię swoją pseudo ciekawą historią? no dobra - westchnęła, próbując ułożyć słowa w jedną, porządna całość.
- mogłam przez kilka lat zadowolić się miękkimi narkotykami, bo jestem z holandii. net drugsbeleid van nederland! - podniosła palec do góry i się roześmiała. - moi rodzice raczej się cieszyli z tej pseudo polityki bo byli hipisami, ja wolę nie odziedziczać zapędów do nich. potem mieszkałam trochę w anglii, ale tam wiecznie pada i ludzie mają dziwny humor. boję się węży! tyle! - klasnęła w ręce, kiedy zakończyła swój mini wykład.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 7:58 pm

- narkotyki, nawet te miękkie to paskudztwo. próbowałem kiedyś i czułem się po nich jak gówno. nie wiem co ludzie w nich widzą - odrzucil do tyłu kosmyk, który wpadał mu w oczy - jesteś z holandii? to ju wiem dlaczego masz taki śmieszny akcent - uśmiechnął się marszcząc nos.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 8:04 pm

- to nie moja wina, a ty powiedział byś coś miłego - udała smutną i spuściła wzrok na swoją kawę.
- to teraz ty powiedz coś o sobie to przyczepię się do twojego akcentu. no chyba, że jesteś nowojorczykiem z krwi i kości to będę musiała wymyślać coś innego - uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitimePią Maj 08, 2009 8:06 pm

- urodziłem się w nowym jorku, ale przez większość życia mieszkałem na florydzie. a to, że masz śmieszny akcent, to był komplement, bo brzmisz uroczo, skarbie. - pogłaskał ją po głowie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nespresso Botique Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nespresso Botique Bar
Powrót do góry 
Strona 2 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: kawiarnie.-
Skocz do: