you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nespresso Botique Bar

Go down 
+13
cameron
heather
Tony
Violet
florence
Blair
Jimmy
abilene
Alison
shiloh
Nathan
kayla
sasza
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:24 pm

- nie ja jak się spotkam z cameronem, muszę udawać,że wszystko okej, rozumiesz. - powiedziała i dostała te wina dla zdesperowanych.:d otwarte już, nalała do dwóch kielichów do pełna i podała violet. - do dna. za nas. - powiedziała i zaczęła zolić winko jakieś droższe bo jabola mogą poza kupić w jakimś monopolowym. - mogłabym kupić coś do dolania, bo tak na czysto to źle, gardło mnie będzie jutro boleć. - własne doświadczenia opisuję na flor, ahaah.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:29 pm

violet tylko wzruszyła ramionami i opróżniła swój kieliszek do dna, praktycznie jednym haustem. zawsze piła w takim tempie i zawsze piła na czysto. potem to się mściło na niej kacem mordercą, ale jej i tak to nie zrażało. przynajmniej się szybko przez to upije i przestanie kontaktować, a tego chyba dziś właśnie pragnęła - rozumiem. to znaczy nie, nie rozumiem. skoro zależy ci na ian'ie to dlaczego jesteś z cameronem? a jeśli zależy ci na cameronie, to dlaczego tęsknisz do ian'a? - uniosła jedną brew. święta cnotka się odezwała, ale w sumie violet nigdy nie była zadurzona w dwóch naraz, więc miała prawo jej nie rozumieć ;p
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:30 pm

- its komplikejdyt. - bardzo popularne słowo. - no bo co miałam, nie miałam jak się z nim skontaktować, a cameron, to ideał, jest pociągający. - powiedziała i się rozmażyła, ja lecę uh paaa! <3 pewnie pogadały i flor poszła.
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimeSro Wrz 16, 2009 9:27 pm

taramtaram, usadźmy ich tutaj.
zajęli stolik i grzecznie zamówili jakieś dwie kawy, po czym cameron wszczął rozmowę - coś ciekawego działo się u ciebie od wczoraj? jak ci minął dzień? - w sumie same banały, ale przed chwilą moja wena twórcza na cokolwiek uleciała w kosmos. mam nadzieję, że wróci ;o chyba musze kawy.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimeSro Wrz 16, 2009 9:32 pm

- nie, raczej nie działo się nic ciekawego. dzień, hm, minął mi dość leniwie - przyznała. niecodziennie zwleka się z łóżka o trzynastej i przez resztę dnia ogląda jakieś babskie programy typu perfekcyjna pani domu i inne takie bzdury, ale do tego pewnie nigdy nikomu się nie przyzna. - a tobie? poza tym, że przygotowywałeś się do występu.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 9:04 pm

siedziała przy stoliku, rysując na serwetce swoje kolejne 'dzieło'. pewnie był to tym razem potwór z głową kobiety i z szminkami zamiast kończyn. wlewała w siebie przy okazji kolejne litry kawy, bo dzisiaj była tak zaspana, że nie mogła ich sobie odmówić. przy okazji uzupełniała poziom cukru we krwi, pałaszując jeszcze ciepłe muffinki. pochłonięta swoim zajęciem naprzemiennie rysowała i ogrzewała chłodne dłonie o kubek z ciepłym napojem.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 9:07 pm

liam akurat też wszedł do kawiarni. pewnie zauważył violet niemal od razu, bo nie było zbyt wielu ludzi. na szczęście ona nie mogła go zobaczyć, bo stał za nią. zamówił sobie kawę, po czym podszedł do niej i zajrzał jej przez ramię. - całkiem fajne - pokiwał z uznaniem głową, przyglądając się jej rysunkowi i bez pytania przysiadł się, siadając na przeciwko niej. - co tam? - zapytał, kładąc swoją kawę na blacie.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 9:13 pm

trochę się przestraszyła i kiedy tylko ktoś zerknął jej przez ramię, to violet niby przypadkiem potrąciła swój kubek z kawą dłonią, po czym zalała oczywiście swoją pracę. wolała, żeby nikt nie miał okazji widzieć jej wątpliwej jakości pracę ;o - ups - jakże teatralnie to zabrzmiało, po czym z równie teatralnym dźwiękiem chwyciła kolejną serwetkę i wytarła przestrzeń naokoło siebie - cześć - przywitała się z uroczym uśmiechem - a, nic szczególnego. prawie wszytko jest w porządku, nic się nie zmieniło, oprócz tego, że jestem w ciąży - westchnęła, po czym zapchała sobie usta ciastkiem.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 9:20 pm

- gratuluję! - nachylił się nad stołem i ucałował ją w oba policzki. co prawda ciężko mu było wyobrazić sobie violet jako matkę, ale przecież jej tego nie powie. - nie wyglądasz jakbyś się cieszyła - zauważył. - to chyba fajnie, nie? no wiesz, dzieci są chyba fajne - wzruszył ramionami, po czym upił znów kawy.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 9:24 pm

- nie no cieszę się. ale się też boję. staram się na razie o tym nie myśleć, mam jeszcze niecałe 9 miesięcy, więc zdążę oswoić się z tym wszystkim. no i tak, dzieci są cudowne, słodkie i mięciutkie. z jednej strony fajnie, że będę miała taką swoją przytulankę - wzruszyła ramionkami i zachichotała - w sumie dawno cię nie widziałam, więc co u ciebie? - uśmiechnęła się i oparła łokcie na blacie stolika - coś nowego?
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 9:33 pm

- gorzej, jak nie będzie lubiło się przytulić - powiedział. - wszystko w porządku, raczej nic się nie zmieniło. praktycznie całe dnie spędzam na uczelni, no i jakoś tak zlatuje - przeczesał palcami włosy. - a twój narzeczony? cieszy się z powodu dziecka? - zapytał z uśmiechem. w sumie mówił jej, że to fajnie i w ogóle, ale sam pewnie by się załamał, gdyby miał mieć w tym wieku dziecko. ;o
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 9:38 pm

- nie wiem. w każdym razie bardziej się tym wszystkim zdaje przejmować ode mnie. odwiódł mnie też od usunięcia, bo nie chciałam urodzić - westchnęła ciężko - ale nie mów nikomu. po prostu miałam lekki kryzys psychiczny, kiedy się o tym dowiedziałam i tak jakoś wyszło - pokiwała glową dość nerwowo, przy czym wyglądała jak głuptas - pocieszające jest też to, że jak urodzę, to będę pełnoletnia i nie będę młodocianą matką - uśmiechnęła się szeroko - poza tym sama nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam na wykładach. wieki temu. ale chyba odpuszczę sobie ten rok. za dużo się będzie działo - wzruszyła ramionkami i znów wpakowała sobie kawalek ciastka w usta.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 9:44 pm

- nie powiem - obiecał. - w sumie ci się nie dziwię. nie sądzę, żebyś w tym wieku planowała dziecko, więc to musiało być duże zaskoczenie. poza tym dziecko to odpowiedzialność - spojrzał na nią uważnie. - no ale na pewno sobie poradzisz - uśmiechnął się pokrzepiająco. - w każdym razie musisz teraz na siebie uważać, no i chyba nie powinnaś pić kawy - spojrzał znacząco na jej kubek.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 9:51 pm

- no, ale ja planowałam - ucięła mu pewnie w połowie zdania - planowałam, tylko mi się odwidziało po jakimś czasie. no, ale cóż, skoro potem niedługo potem wpadłam. teraz to już chyba nie robi różnicy - skrzywiła się lekko - no to co w takim razie powinnam pić? nie mogę pić alkoholu, kawy, nie mogę przebywać w towarzystwie osób palących. musiałabym się chyba odizolować od 50% społeczeństwa - zaśmiała się nieco niemrawo - kawa chyba niczemu nie szkodzi, przeciez mały napoleon, albo mała lilliah jest jeszcze taka malutka, że nawet nie ma czemu tym szkodzić - zachichotała nieco głupkowato.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 9:55 pm

- no to skoro planowałaś, to chyba jeszcze lepiej - pokiwał głową. - słuchaj, violet, nie mam zupełnie nic wspólnego z medycyną, poza tym, że moja siostra ją studiuję, ale nawet bez takich studiów wiadomo, że dziecku alkohol, papierosy i kawa szkodzą. powinnaś się wybrać do jakiegoś lekarza - powiedział. - poza tym to chyba dość logiczne, że skoro jest bardzo malutkie, to właśnie bardziej mu szkodzi. co nie znaczy, że jak już podrośnie, to będziesz mogła pić, palić i takie inne - zastrzegł. - napoleon? - uniósł brwi. - lilliah bardziej mi się podoba.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 10:02 pm

dobrze, że zawsze znajdzie się ktoś, kto pouczy violet w takich oczywistych sprawach, jak np. teraz - to znaczy, że teraz muszę dwa razy bardziej pilnować co jem i tak dalej, bo od tego co robię teraz zależy przyszłość mojego dziecka? - zapytała, po czym rzuciła okiem na swoją kawę i napoczętego muffina - w takim razie przechodzę na wegetarianizm i abstynencję od wszelkich używek. mój boże, przecież to moje dziecko, muszę o nie dbać. nie chcę, żeby było potem jakimś grubasem, albo narkomanem - idiotka! xd - patrz, mam nawet więcej imion - wyjęła z rorebki listę imion żeńskich i męskich - będę drogą eliminacji wybierać imię. chcę nazwać je jak najszybciej, żeby już zacząć budować z nim więź. pewnie nie ma jeszcze mózgu, bo jest małe - patrz, violet jest już duża, a chyba też nie ma mózgu xd ona jest zbyt do mnie podobna chyba xd - ...ale chyba to nie przeszkoda, co nie?
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 10:12 pm

- hm... wegetarianizm chyba nie jest wskazany. dziecko musi się dobrze rozwijać. jedz to, na co masz ochotę, pod warunkiem, że nie będą to jakieś rzeczy typu fast foody. a tak swoją drogą, co twoja dieta ma do tego, czy dziecko będzie narkomanem? - uniósł lekko brwi, uśmiechając się pod nosem. w sumie trochę go to bawiło, ale nie chciałurazić violet. - nie wiem, wydaje mi się, że ma mózg. bodajże po pierwszym tygodniu zaczyna już bić serce - powiedział tonem znawcy. ach, jak on dużo o tym wiedział. ;o
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 10:19 pm

kiwała głową, chłonąc każde jego słowo z zaciekawieniem. w sumie violet lubiła się mądrować, więc to chyba komplement dla liama, że go z takim zainteresowaniem słucha xd - fuj, nie lubię fast foodów. ale np, gdybym odżywiała się samymi słodyczami, to to też niedobrze, co nie? muszę urozmaicić jakoś bardziej swoją dietę. nie wiem, zacznę jeść więcej marchewek i tego typu rzeczy - to jego pytanie a propo tej diety i narkomaństwa trochę ją zbiło z toru, bo sama nie wiedziała jak diet może mieć na to wszystko wpływ. ale postanowiła się wybronić, żeby nie wyjsć na idiotkę - no bo wiesz.. gdybym jadła na przykład coś, z czego produkowane są narkotyki...o, np. mak, to mały romeo, albo mała dixie mogą to polubić i po porodzie mogą wiesz... nie łatwo się odzwyczaić od wcześniej zaszczepionych przyzwyczajeń - pokiwała mądrze głową, nie zdając sobie sprawy w jaki nieudolny sposób się 'wybroniła' xd
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 10:24 pm

- fakt, dużo owoców i warzyw ci dobrze zrobi - przytaknął. - bez przesady, violet, nie dramatyzuj tak. gwarantuję ci, że dziecko nie powinno stać się narkomanem tylko przez to, że będziesz jadła mak - zapewnił ją. - romeo? bez przesady, narazisz dziecko na pośmiewisko w szkole. masz coś fajniejszego niż romeo i napoleon? - spytał, biorąc tą listę imion.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 10:31 pm

- przecież romeo to piękne imię! - odparła oburzona - zastanawiam się też poważnie nad takimi imionami jak noel, pepin, bastien, wolfgang, isaac, czy tristan. jeśli to będzie chłopiec, oczywiście. a jak dziewczynka, to albo afrodite, albo lilliah, dita, czy marilyn. zobaczy się - wzruszyła ramionkami śmiejąc się szeroko - poza tym, to skąd ty wiesz tyle o tym wszystkim? byłeś kiedyś w ciąży, że wiesz tyle na ten temat? spokojnie mógłbyś robić za moją encyklopedię. przynajmniej dopóki sama sie tego wszystkiego nie nauczę.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 10:38 pm

- mówiłaś już o tych imionach matthew? - zaśmiał się. - nie, moja była dziewczyna była - odparł wymijająco i dokończył swoją kawę, pewnie humor miał odrobinę gorszy niż przed chwilą,ale starał się nie dać tego po sobie poznać, więc tylko odchrząknął i oddał jej listę imion. - szczerze mówiąc, bastien podoba mi się najbardziej - powiedział zaraz, starając się zmienić temat.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 10:44 pm

- o mój boże, to ta co wygląda jak anioł, która uciekła do hiszpani ze swoim nowym facetem i którą nadal kochasz? - zapytała z przejęciem w głosie, po czym chwyciła go za ręce - tak mi przykro, liam. nie wiem co powinnam powiedzieć w tym momencie, ale z chęcią zaadoptowałabym cię i nie dała już skrzywdzić żadnej głupiej kobiecie - westchnęła ciężko, zerkając na niego z współczuciem :<
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 10:47 pm

- nie kocham jej już - powiedział uparcie, chociaż prawdopodobnie to nie była prawda. - tak, to ona - przytaknął tylko. - z tym, że ona nie była taka dzielna jak ty - uśmiechnął się. - usunęła - dodał, właściwie poirytowany, bo pewnie nie spytała go o zgodę. - no ale nieważne - mruknął. - chcesz jeszcze coś do picia?
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 10:58 pm

-gdybys jej nie kochał, to nie mówiłbyś że wygląda jak anioł. skrzywdziła cię, a ty nadal o niej tak pięknie mówisz, więc ci nie wierzę. kochasz ją, to pewne. mam nadzieję, że w końcu zapomnisz o tej zdzirze. - ona również się uśmiechnęła, wypuszczając w końcu ze swoich dłoni jego dłonie - nie, nie chcę już, dziękuję - odparła, strzepując ze swoich spodni jakieśtam okruszki.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 11:03 pm

- to i tak nic nie zmienia. mówię, że wygląda jak anioł, bo tak ją zapamiętałem. z tego co wiem, to w piątek przyjeżdża na kilka dni, ale nie mam zamiaru się z nią spotkać - spojrzał na nią, jakby szukając poparcia, że dobrze robi. - to może cię odprowadzę? - zaproponował, chcąc jak najprędzej zakończyć ten temat.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nespresso Botique Bar - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Nespresso Botique Bar   Nespresso Botique Bar - Page 12 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nespresso Botique Bar
Powrót do góry 
Strona 12 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: kawiarnie.-
Skocz do: