you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 jeziorko

Go down 
+24
cameron
maximilian
lauren
ralph
Tony
heather
Keisha Mood
ann
Violet
josephine
florence
Georgina
matthew
Chuck
abilene
zurie
corey
Nathan
Blair
candy
emily
Jimmy
Alison
kayla
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Next
AutorWiadomość
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 7:08 pm

westchnęła. ona praktycznie do swoich rodziców się nie odzywała, a i tak regularnie dawali jej kasę, a czasem nawet uzupełniali zapasy w lodówce. wyjęła papierosy i zapalniczkę i podała violet.
- no to nieciekawie - przyznała.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 7:12 pm

- jestem totalnie udupiona - włożyła sobie papierosa w zęby i próbowała odpalić zapalniczkę. kiepsko jej to wychodziło, przecież nie paliła. słyszała tylko, że papierosy odprężają, a szlag ją trafiał kiedy tylko przypomniała sobie o tym, że jest pozbawiona luksusów, do których była przyzwyczajona. w końcu udało jej się. oddała blair zapalniczkę i mocno zaciągnęła się papierosem, po czym zaczeła się krztusić dymem.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 7:14 pm

- jejku. chyba nie palisz, co? - popukała ją w plecy, wcześniej chowając zapalniczkę. - a może powinnaś pogadać z ojcem? no wiesz, skoro literatura nie jest spełnieniem twoich marzeń... masz prawo decydować o tym co chcesz robić.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 7:21 pm

- niech mnie prędzej szlag trafi - wydusiła z siebie nadal się krztusząc - wczoraj próbowałam z nim rozmawiać, ale nic z tego nie wyszło. prędzej szlag mnie trafi niż się teraz do niego odezwę - rzuciła petem o ziemię i przygniotła go obcasem.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 7:25 pm

- hm. nie wiem co ci poradzić. ja jakoś niespecjalnie dogadywałam się z rodzicami i teraz unikam z nimi kontaktu. to oni dzwonią, przyjeżdżają... ale nie czuję potrzeby spędzania z nimi czasu. chcą mi poukładać życie według swoich planów, uważają, że już powinnam mieć chłopaka i planować ślub - nie lubiła tego u swoich rodziców. - a jak nie, to się obrażają, mówią, że to moja sprawa. mija maksymalnie tydzień i od nowa...
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 7:30 pm

- też masz beznadziejnie. ale chociaż wiesz, że ich trochę obchodzisz. nie dzwonili i nie przyjeżdżaliby, gdyby cię mieli gdzieś. są upierdliwi, to fakt, ale cię kochają - była w duchu zadowolona, że udało jej się powiedzieć na ten temat coś w miarę mądrego.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 7:32 pm

wzruszyła ramionami.
- obojętne mi to. jakoś bym sobie pewnie sama poradziła. oni przychodzą zawsze w najmniej odpowiednim momencie. i na dodatek zawsze im coś nie pasuje, a to pusta lodówka, a to niepoodkurzane - przewróciła oczami.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 7:34 pm

uniosła lekko kąciki ust - moja mama odeszła od nas, kiedy miałam 2 latka i uwierz, chciałabym, żeby przyjeżdżała czasem do mnie ponarzekać na mój bajzel w mieszkaniu - zaśmiała się, poprawiając okulary spadające jej z nosa.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 7:36 pm

zakłopotała się.
- przykro mi - pewnie wyszła na jakąś marudę, która nie kocha swoich rodziców. spojrzała na zachmurzone niebo, żeby zmienić temat na bezpieczniejszy. - chyba będzie padać.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 7:39 pm

- nie musi ci być przykro. gdyby tylko przyjechała, to bym łeb ukręciła tej dziwce - też spojrzała w niebo - całkiem możliwe, ale ja nawet lubię deszcz.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 7:45 pm

pewnie myślała, że violet tęskni za matką, toteż zdziwiła się, kiedy nazwała ją dziwką, ale nic nie powiedziała.
- deszcz? hm, jest fajny, o ile jest ciepły. a teraz jest zimno. chyba będę się zaraz zbierać, chociaż pewnie i tak zmoknę - zaczęła zbierać z trawy swoje rzeczy: papierosy, zapalniczkę, okulary, książkę i wodę i powkładała to do torby. - jeszcze się jakoś na pewno zobaczymy - uśmiechnęła się do violet.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 7:46 pm

- narazie blair - wstała i pocałowała ją w policzek na pożegnanie. też zaczęła się zbierać, nie miała zamiaru siedzieć tu sama i moknąć.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 7:50 pm

i pewnie poszła. ale i tak zmokła.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 8:12 pm

przyszedł tutaj i umiejscowił się na pomoście. wrzucał kamyki do wody i zastanawiał się, czy ktoś przyjdzie ;p
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 8:15 pm

Przechodziła obok jeziora przypominając sobie ostatnią 'imprezę'. Może i nie była za długo ale jakieś tam fajne twarze zapamiętała. Gee, która machała do niej a ta myślała,że przeszkadzają jej komary i takie tam. No i co? Szła, szła, szła, szła, szła, szła, szła, szła,szła i nagle doszła do ławki i usiadła, o !
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 8:18 pm

spojrzał się na jakąś nieznajomą twarz. doszedł do wniosku, że iło by było poznać dzisiaj kogoś nowego. rzucił w nią kamykiem, bo znajdowała się w jakiejśtam odległości i krzyknął:
- hej, Jimmy jestem! może chcesz się dośiąść? - poklepał wolne miejsce obok siebie na pomoście.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 8:24 pm

matko, kolejny pedofil - pomyślała patrząc na chłopaka. pomachała mu tylko...chwilę posiedziała, ale doszła do tego samego wniosku,że warto kogoś poznać. więc, powoli wstała i niepewnie podeszła do niego siadając na poklepanym miejscu.- a ja florence.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 8:26 pm

- miło mi - uśmiechnął się do niej przyjaźnie - nie widziałem cię tu wcześniej, więc zakładam, że jesteś nowa - spojrzał na nią pytająco, a potem wrzucił kolejny kamyk do wody.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 8:29 pm

-tak jestem nowa. - wydusiła z siebie te zdania. - i jakoś się odnaleźć nie mogę. ogromne miasto. -stwierdziła potakując głową. no co miała mówić!!! lepiej niż ładna pogoda cnie.
Powrót do góry Go down
Keisha Mood

Keisha Mood


Liczba postów : 222
Join date : 23/03/2009

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 8:31 pm

-hej jimmy!-krzyknęła.
zauważając obok nieznajomą,przedstawiła się.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 8:33 pm

- nie martw się, przechodziłem przez to samo. najgorsze są początki, zdecydowanie - zaśmiał się - myślę, że sobie poradzisz. jak długo tu mieszkasz? i skąd jesteś?
usłyszał głos Keishy, to się do odwrócił
- cześć, skarbie! - ucieszył się na jej widok i pomachał do niej.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 8:36 pm

przechodziła sobie tędy, pewnie wściekła bo było mokro, a jej trampki przez kałuże na ulicy do niczego się nie nadawały. owinęła się szarym, długim swetrem. pewnie przeklinała w myśli, że jednak stwierdziła, że długi sweter i same rajstopki jej wystarcza, no trudno.
- hejo - rzuciła, siadając gdzieś na ławce obok nich.
Powrót do góry Go down
Keisha Mood

Keisha Mood


Liczba postów : 222
Join date : 23/03/2009

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 8:37 pm

uśmiechnęła się do niego.
-o czym rozmawiacie?-zapytała z nieukrytą ciekawością.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 8:38 pm

- właśnie się poznajemy - mrugnął do K. potem wyściskał mocno Abi, bo nie widział jej chyba przez wieki.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 8:41 pm

- gdzieś ty był? - spytała dżimiego, unosząc brwi. pewnie zastanawiała się gdzie uciekł, mniejsza o to. ścisnęła się bardziej paskiem od swetra, może żeby nie wpadał jej do kałuży. rzuciła, że jest abilene, bo chyba nie widziała kejszy i florence, hi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





jeziorko - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: jeziorko   jeziorko - Page 20 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
jeziorko
Powrót do góry 
Strona 20 z 38Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: inne.-
Skocz do: