you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 D&G Gold Restaurant

Go down 
+9
florence
Chuck
ryan.
zurie
xxx
kayla
corey
Alison
sasza
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 5:55 pm

- No wiem, wiem - spojrzała na tego kolesiaz tyłu bo kajla ciagle na niego zerkała. - Zapraszam do nas - powiedziała wskazując na stolik.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 5:57 pm

no jasne moze jeszcze od razu chciała się z nim umówić.ALI Smile Popatrzyła na Alison i na tego kolesia w garniaku
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 5:58 pm

Uniósł lekko głowę i spojrzał na dziewczyny. Po chwili lekko rozejrzał się na boki. -Mnie?
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:00 pm

- no co - odezwała się cicho do Kajli - nie ta babcie za tobą, oczywiście że ciebie - usmiechnęła sie do niego - widze jak na niego zerkasz piekna - znów ściszyła ton by koleś ich nie słyszał - Zapraszam im więcej tym weselej.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:01 pm

przewróciła oczmi na tekst Ali ,czemu kazdy jej coś wmawia.Jeszcze chwila i w to zacznie wierzyć.Czekała na jego decyzje
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:04 pm

Spojrzał na swój stolik i znowu rozejrzał się po lokalu. Zastanawiał się czy wypada się dosiadac do nieznajomych. Nie tego uczą rodzice. Spojrzał na nie i widział, że czekają na jego decyzję. Przetarł serwetką usta, rzucił ja na stół i wstał. Wziął swój kieliszek z winem i butelkę wina. Stanął koło ich stolika. -Chuck.-rzucił całując każdą z nich w rękę.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:08 pm

usmiechnela się do niego kopiąc przy okazji Alison pod stołem-Jestem Kayla
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:10 pm

Przybiegła w podskokach do D&G ojacie, jest narazie bezdomna ale cicho i przyszła coś zjeść. Usiadła przy byle jakim stole, zachowywała się zbyt na luzie? Bo ten ochroniarz zgromił ją wzrokiem. Zrobiła minę niewiniątka i zamaszyście sięwyptrostowała, innymi słowy garbiła się. Patrzyła na innych jak na świńską grypę. Nie ma to jak jej mała mieścina. Dziecina się rozmarzyła.;x
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:14 pm

Spojrzał na dziewczynę zakłocającą spokoj i usiadł na krześle pomiędzy Kaylą i Alison uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:15 pm

czemu tak wtedy kopac nie moze Ali,uśmiechneła się pewnie i patrzyła tylko na niego bo był taki inni niz reszta których znała w NY
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:16 pm

Zakłócającą spokój ?!. Dobra ona tego nie zauważyła,że jakimś OSOBOM zakłóciła spokój i kelner podał jej soczek pomarańczowy mniam i ona się uśmiechnęła i popiła słomką.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:16 pm

Dobra ja spadam siemm. I ona zastygła.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:20 pm

Uśmiechnął się znowu i zlapał serwetkę. Inny to znaczy jaki? Onieśmielała go trochę niezręczna cisza.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:21 pm

napiła się swojej wody-A więc Chuck -zastanowiła się o co chce go zapytac ale kazde pytanie wydaje się denne-Dobra nic nie wazne-odwróciła wzrok
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:22 pm

/mój zapłon.
- Jestemk Alison - powiedziała z uśmiechem. Przy tym stoliku była jakaś niezręczna cisza więc Alis odważna postanowiła ja przerwać - No więc. Czak czym się zajmujesz?
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:23 pm

Spojrzał dziwnie na Kaylę i nie wiedział jak ma zareagowac. Nie wiedział nawet jak ma się poczuc. Zwrócił się w stronę Alison i się uśmiechnął. -Chodze do szkoły i zajmuje się rodzinnym interesem. A czym Ty się zajmujesz, Alison?
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:27 pm

- Ja? Hmmm... Chodze do szkoły i na zakupy i na... zakupy i jeszcze raz zakupy. - zaśmiała się, albo zachichotała wszystko jedno. - A jaki to interes jesli możno wiedzieć?
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:29 pm

Zaśmiał się lekko. -Nic ciekawego. Same nudy. Moj ojciec był właścicielem kilku ważnych budynków i hoteli. -Znowu sie uśmiechnał.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:32 pm

Wodziła oczami od A do C i na odwrót nie chciała im przeszadzac w rozmowie
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:35 pm

- Co ty jesteś bratem Paris Hilton? - zaśmiała się
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:38 pm

Zaśmiał się. -Nie, na szczęście nie. -Momentalnie spoważniał i udawał przestraszonego i oburzonego. Nachylił się do Alison. -A co? Jesteśmy podobni?
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:42 pm

- Nie wiem, nie wiem. - powiedziała usmiechając się do niego. Nie wie jak to zrobiłą ale kopnęła Kajle w krzesło. I poświdrowała oczmi by dac jej coś do zrozumienia.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:43 pm

-Co?!-spytała wbijając wzrok w Alison-Czemu mnie kopiesz pod stołem??
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:45 pm

Spojrzała na nią ze zdziwieniem - A ty Kajla czym się zajmujesz? - Jakby nie wiedziała...
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:46 pm

Posłała jej mordercze spojrzenie-maluje jakbys  nie pamiętała
Powrót do góry Go down
Sponsored content





D&G Gold Restaurant - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
D&G Gold Restaurant
Powrót do góry 
Strona 4 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» GILT Restaurant
» Clinton St. Baking Co. & Restaurant

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: restauracje.-
Skocz do: