you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 D&G Gold Restaurant

Go down 
+9
florence
Chuck
ryan.
zurie
xxx
kayla
corey
Alison
sasza
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:48 pm

- A no tak zapomnialam, wiesz te pobyt w szpitalu wymazał mi wszystko z pamięci. I jak Ci idzie? NAmalowałas cos ostatnio? - Alis patrzyłą to na Kajle to na Czaka.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:49 pm

Przyglądał się dziewczynom. Nie rozumiał ich zachowania, więc upił tylko łyk wina.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:50 pm

-Namalowałam o tym możemy rozmawiać w domu a teraz spoko gadaj z Chuckiem nie musisz się mną zajmowac
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:55 pm

Dopił wino do końca i odstawił kieliszek. -Właściwie to ja nie będę Wam przeszkadzał i się zmyje. -Skinął głową na kelnera prosząc o rachunek i swój płaszcz.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 6:57 pm

-Przeciez nie przeszkadzasz ALison sama zaprosiła Cię do naszego stolika
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 7:00 pm

-Dzięki, ale odniosłem inne wrażenie. -Uśmiechnął się lekko. Dał kelnerowi swoją kartę kredytową i założył płaszcz. -Miło było was poznac. -Znowu pocałował rękę każdej z nich. Poszedł do baru i tam czekał aż kelner wyda mu jego kartę.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 7:08 pm

Pozegnała się z nim i tez pewnie poszła bo nie chce czekac na Ali
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 24, 2009 6:23 pm

Polubiła to miejsce, serio. Tak więc tu się wybrała, weszła, posłała czarujący uśmiech w stronę kelnera i usiadła przy stoliku. Zamówiła kawę bo nie przespała pół nocy. Myślała o wczorajszym dniu i osobach w nim poznanych..
Powrót do góry Go down
ralph

ralph


Liczba postów : 157
Join date : 23/03/2009

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 24, 2009 6:25 pm

pewnie się zakochała1!1 dobra, już nic nie kombinuję. jezus maria, nienawidzę explorera... jednak do rzeczy.
pewnie siedział już sobie gdzieś przy stoliku, przyglądając się każdemu kto przyszedł po kolei i zastanawiając się nad jakimiś rzeczami wyższej egzystencji człowieka. dobra, może to drugie mniej, zbyt go to nie obchodziło. poszedł do stolika florence, może chciał ją przestraszyć! tak, żeby podskoczyła, więc ją w ramie puknął. dziś nie mam weny na zaczynanie dialogów, sori....
musze zmienić avatarek, bo mnie wkurza
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 24, 2009 6:31 pm

ładny jest ten avatarek.;d
ani drgnęła, niech sobie puka jakiś pedofil. Siedziała tak nawet nie podnosząc głowy. Kelner podał jej kawę podziękowała i się uśmiechnęła. Ten kelner nawet był ładny można by wziąć od niego nr. oo` Tak więc nie chciała być niegrzeczna i podniosła swój ciężki łeb. Popatrzyła na chłopaka i wskazała głową na krzesło naprzeciwko by usiadł o . xd
Powrót do góry Go down
ralph

ralph


Liczba postów : 157
Join date : 23/03/2009

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 24, 2009 6:40 pm

okej, teraz zamieniłam na jakąś google chrome zobaczymy jak w tej będzie ; dd chodzi o przeglądarkę, pewnie beznadziejnie bo ja tylko safari lubię.
usiadł sobie grzecznie, przyglądając się ciężkiej głowie florence, znaczy tego nie było widać, ale you know, ogólnie się jej bacznie przyglądał.
- a jeśli to był test na to czy przyjmiesz zboczeńca? - skrzywił się i pokiwał głową.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 24, 2009 6:44 pm

-oj siadaj nie marudź. -sama nie wiedziała co mówi.- zboczeńcy to raczej stare owłosione staruchy, przynajmniej w filmach tak jest.- podniosła jedną brew zastanawiając się nad tym co powiedziała. Siorbnęła kawę. - mm, dobra. - popatrzyła na niego oczekując odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
ralph

ralph


Liczba postów : 157
Join date : 23/03/2009

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 24, 2009 6:51 pm

uniósł tylko brwi i się wsłuchiwał w to co mówi. w końcu wczoraj poszukiwaliśmy gwałciciela...
- na filmach - roześmiał się, wcale nie głośno. nie będzie robił wiochy, zresztą on nigdy nie robi wiochy. w zasadzie połowe rzeczy wybaczają, ale to mniejsza z tym.
- dobra, dajmy na to, że oblałaś test - wypowiedział te swoja bardzo poważnym tonem, robiąc taką samą minę no i pokiwał głową, żeby dodać jeszcze bardziej powagi.
dobra, uslyszalam w reklamie 'zapierdala smak obiadu' ;d
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 24, 2009 6:57 pm

siedziała i patrzyła sobie na niego. - tak boję się ciebie, mam uciekać? - zapytała też z poważną miną, wrahah. łyknęła kolejny raz kawusię i odstawiła ją z powrotem na stolik. - jestem florence. - podała mu rękę i się SERDECZNIE uśmiechnęła, zburaczyła się i bla bla bla. mój wychowawca ostatnio gadał przez telefon i na całą klasę ' co kurwa ?' ;dd
Powrót do góry Go down
ralph

ralph


Liczba postów : 157
Join date : 23/03/2009

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 24, 2009 7:01 pm

- tak, lepiej uciekaj ile sił masz w nogach- odpowiedział, ale nie już tak bardzo poważnie bo się uśmiechnął. pewnie jednokącikowo, żeby zachować tradycje, że moje dzikie postacie tak się uśmiechają!
- ralph - kiwnął głową i też jej podał rękę, uważając żeby nie strącić nic z tego stołu, byłoby niezbyt przyjemnie. kawa na spodniach, ała.
moja baba od informatyki ostatnio 'internet się spierdolił'. fajnych mamy nauczycieli!
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 24, 2009 7:04 pm

oj przecież to tylko słowa.;d niech mówią co chcą, ja tam klnę przy nauczycielach, znaczy nie wszystkich .;d
Opróżniła całą filiżankę kawy i siedziała dalej patrząc na chłopaka. -zawiało nudą. Może bym coś zjadła. Zamawiamy coś ? -zapytała nowego znajomego i wskazała palcem na menu.- tarrraaa. - nie mam weny, jak zwykle.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 24, 2009 7:07 pm

ja zwalam do sklepu , siemm.
Powrót do góry Go down
ralph

ralph


Liczba postów : 157
Join date : 23/03/2009

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 24, 2009 7:09 pm

pewnie sobie jeszcze chwile posiedział i poszedł też, może i lepiej bo weny nie mam.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 5:41 pm

chyba pierwszy raz od paru lat postanowiła z własnej woli zjeść obiad. a może po prostu to stres przed dzisiejszym egzaminem, który, mimo, że zdała, nadal się utrzymywał. weszła zatem do środka i zajęła jeden ze stolików. zaczęła przeglądać kartę dań i pewnie zamówiła coś w miarę lekkiego, a do tego kieliszek czerwonego wina. i pewnie czekała aż uroczy kelner zrealizuje jej zamówienie.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 6:34 pm

pewnie padła na zawał jak zobaczyła JEDZĄCĄ z własnej woli Blair i az musiała wejśc do środka aby się przekonac czy to prawda czy nie,moze to tylko jej sobowtór?Podeszła bliżej nic nie mówiąc bo jak to nie będzie ona to wyjdzie na kretynke
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 6:35 pm

pewnie zauważyła kaylę, kiedy kończyła obiad.
- cześć - uśmiechnęła się. - co słychać? - odsunęła krzesło przy swoim stoliku, żeby kayla mogła usiąść i napiła się wina, po czym podsunęła jej kartę dań.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 6:38 pm

usiadła i nadal nic nie mówiła,a po chwili na jej twarzy zagoscił szeroki usmiech-Ty jesz???Sama-wzieła karte i się najpierw ją powachlowała
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 6:40 pm

przewróciła oczami.
- tak, co w tym dziwnego? postanowiłam się w końcu za siebie wziąć - poprawiła jasnozieloną spódniczkę. - no wiesz, nie chcę leżeć co chwila w szpitalu i czuć się tak jak do tej pory.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 6:42 pm

-I bardzo dobrze-zawołała kelnera i zamówiła jakąs przekąske-Uznam to za moja zasługe-rozesmiała się-Dobrze że w końcu to do ciebie dotarło
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitimePią Maj 29, 2009 6:45 pm

pokiwała głową.
- możesz tak uznać - przytaknęła. - dotarło to do mnie o wiele wcześniej - dodała. nie powiedziała jednak, że wcześniej po prostu jej nie zależało. napiła się jeszcze wina i spojrzała na kaylę. - jak w szkole? - lepsze pytanie nie przyszło jej do głowy. poprosiła kelnera o jakiś deser lodowy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





D&G Gold Restaurant - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
D&G Gold Restaurant
Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» GILT Restaurant
» Clinton St. Baking Co. & Restaurant

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: restauracje.-
Skocz do: