you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 GILT Restaurant

Go down 
+6
Blair
ryan.
Georgina
kayla
Alison
sasza
10 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 4:32 pm

GILT Restaurant Gilt-bar-restaurant-new-york

Każdy kto choć raz nie jadł tutaj cielęciny z truflami nie jest godny, żeby móc go nazywać mieszkańcem Manhattanu.

GILT
455 Madison Avenue
New York, USA
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 9:58 pm

Alison usiadła przy stoliku. Na jego drugim końcu siedział największy przystojniak jakiego świat widział w życiu. I był tylko jej. Położyła serwetkę na uda, on powtórzył to samo co Alison zrobiła.
- Więc, jak Ci się tu podoba? Byłaś już tu kiedyś? - zapytał cicho.
Spojrzała mu w oczy. Z uśmiechem na twarzy odpowiedziała:
- Nie, nie była tu. Bardzo tu ładnie. A ten wystój? Uroczy. - kłamała, nie chciała by wyszedł na głupka albo by się jej przestraszył.
- Naprawdę? Podoba Ci się? Uff. Ulżyło mi i to bardzo. - zarumienił się
Kto by się spodziewał że taki ideał może być nieśmiały. Był ubrany w czarny garnitu, do tego miał błękitną koszule i krawat. Alison ubrała sie na luzie. Wiosenna sukienka ze ściągaczem na piersiach, w kwiaty, piękne stokrotki.
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 10:11 pm

Zmrużyła oczy przyglądając się dziewczynie siedzącej na drugim końcu sali, flirtowała z jakimś chłopakiem, na jej oko okolo dwudziestki. Sasz zaplacila kelnerowi, poczym oddalila sie stukajac obcasami Chanel... przez ta parke zrobilo jej sie teskno, nie miala nikogo. kto wie, moze czas to zmienic? Tymczasem jednak postanowila pojsc na spacer.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePią Kwi 24, 2009 11:37 pm

Jakaś dziewczyna dziwnie się im przyglądała. Była bardzo ładna a do tego taka elegancka. Nie wiedzieć czemu Alis od razu nabrała do niej respektu nawet jej nie znając. Po chwili zdała sobie sprawę że dziewczyna patrzyła na nią i na Chada ze smutkiem. Zaczęła się zastanawiać czemu. Ale jej myśli umknęły już po tym jak dziewczyna wyszła.
- Halo? Wracaj na ziemie - usłyszała głos Chada
- Może już wyjdziemy?
Z jednej strony nie chciała wyjść ale drugiej była ciekawe gdzie ta piękną dziewczyna zniknęła.
- Oczywiście. Kelner! - zawołał.
Przy nich od razu pojawił się facet w czarnym garniturze z głupim uśmiechem na twarzy, chyba po raz pierwszy Alis to nie przeszkadzało. Chad poprosił go by przyniósł rachunek a gdy zapłacił skromne 300 dolarów wyszli.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 7:39 pm

Zebrała się i spacerkiem przyszła,poczekała chwile przed wejściem na Ali,ale tej nie było więc weszła i zajeła im stolik.Przeglądała menu i co chwila zerkała na zegarek
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 7:47 pm

Wbiegła, aż się wywaliła prawie. Nie chciał by Kajla na nią czekała. Dała kelnerowi swoją marynarkę i ruszyłą w kierunku stolika przy którym siedziała K. Usiadła na krześle - Hej - nachyliłą się by pocałować w policzek K. - No co u ciebie? Przepraszam że wczoraj tak szybko się zmyłam.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 7:50 pm

Pokiwała głowa,bo zrozumiała coi drugie słowo Ali gadała jak nakrecona-W porządku nic się nie stało-odłozyła menu-A ciebie ktoś gonił??Ześ taka zmęczona
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 7:56 pm

- Tak, po CP chodzi pedofil nie słyszałaś? - zaśmiała się - Nie, nie chciałam byś na mnie czekała a taksówkarz wysadził mnie przecznice stąd bo były korki.
Rozejrzała sie, nikogo znajomego uff. ulżyło jej.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 7:57 pm

Poprawiła włosy i się usmiechneła-Korki sa straszne dlatego przyszłam na piechotę.Co zamawiamy??-spowrotem podniosła menu,nadal nie wiedziała na co ma ochote.Za dużo smacznych rzeczy było w karcie
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:05 pm

- hmmm. Pokaż mi to menu - spojrzała na nazwy dań - ja wezme... wołowine z prażonymi orzechami, też chcesz? - spojrzała na nią zamykając karte - jeśli chcesz moge Ci coś wybrać. A więc, do rzeczy, moge się wreszcie dowiedzieć z kim w końcu jsteś w związku bo chyba już straciłam orientacje...
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:08 pm

-jane moze byc wołowina i do tego sałatka-skineła na kelnera i złozyła mu ich zamówienie-w związku???teraz chyba jestem sama no i do tej pory byłam,od kiedy wtedy nejt ze mną zerwał-przygryzła wargi ne wiedząc co jeszcze powiedzieć
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:25 pm

- A Korej czy jak on tam się zwie, nawet go nie znam w sumie. Dlaczego ja nikogo nie umiem spotkać w NY? To chyba moje gówniane wymagania. - zaśmiała się bo nigdy nie miałą wymagań...
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:26 pm

-a Korerj sie obraził czy cos-wzruszyła ramionami i napiła się wody-no a ten jimmi co mieszka z nejtem???tez może być i go spoktałas
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:32 pm

- Jimmi? No w sumie, ale nie wiem, ja go w ogóle nie znam ! - wykrzyknęła lekko, pani ze stolika obok się odwróciła. Kij ci w pupcie. - A Szilo z kim teraz jest? Musze troszke poplotkować, ale wiesz ja nie jestm plotkarą - zrobiła ruch jakby przysięgała.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:35 pm

Rozesmiała się i zeobiła podejrzliwą mine-Na pewno ??bo jakas dziewczyna wczoraj w parku twierdziła ze plotkara napewno jest moją przyjaciólką-skubneła widelcem kawałek wołowinki-Szajlo nadal z Alexem.A wracając do Jimmiego pogadaj na jego temat z Nejtim.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:43 pm

- O czym mam z nim pogadać o Jimmim? A no właśnie, chce się ciebie o coś zapytać, szukam współlokatorki chętna? - uśmiechnęła się - odrazu mówie że mam spory zpasa alkoholu i filmów wiec wieczorami gdbyśmy nie wychodziły mogłbyś zrobić sobie pidżama party - zaśmiałą się, kto w tym wieku robi pidżama party?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:44 pm

-A bitwy na poduszki tez???-wybuchneła smiechem-Hmm nienawiedze mieszkac sama wiec nawet mi pasi tylko co zrobie ze swoim apartamentem??
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:49 pm

- hym. Możemy zostawić i co tydzień się przenosić - zaśmiała się, ale ona miała głupie pomysły. - sprzedać? - zaproponowała. Dostały wołowine. Alis przekroiła ją i woń zaczęłą działać, Alis rzuciła się na danie. - pychota. - powiedziała
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:51 pm

hę przeciez kajla juz swoją jadła xp-musze pogadac w takim razie z rodzicami -zaczeła jesc sałatkę ktora bardziej jej pasowała ,nie przepadała za wołowiną-ale chyba nie powinno byc problemu ze sprzedaniem go.Tylko ostrzegam ze niebęde idealną wspólokatorką
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:55 pm

- Wole byś była niż bym mieszkała sama - tak? kiedy jadła? XD - Jeśli chcesz to możesz sie nawet dziś wprowadzić, ja nie mam nic przeciwko. - uśmiechnęła się
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:56 pm

no wczesniej pisałam ze skubała wołowine xp -dzisiaj???-ej t szybko nie zdązy spakowac swocuh 5milonów rzeczy-hmm moze dzis tylko przenocuje a jutro omówimy szczególy i jak cos zorganizujemy przeprowadzkę
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 9:08 pm

- okej, no to jesteśmy umówione i w ogóle,ale o czym ja mam gadać z Nejtem? Czemu o Jimmim?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 9:12 pm

-no chcyba chcesz kogoś poznac a jimmi wygląda na kogos kto jest ciebie wart
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 9:23 pm

- a kto nie jest? - zaśmiała się. - chodź do mnie, bo coś mi sie tu nudzi.... 
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitimePon Maj 04, 2009 9:26 pm

-nie -rzuciła serwetke na stól-mamy kolejna podwójna randkę nejt napisał ze chce abysmy wpadły do nich co ty na to???
Powrót do góry Go down
Sponsored content





GILT Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: GILT Restaurant   GILT Restaurant Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
GILT Restaurant
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» D&G Gold Restaurant
» Clinton St. Baking Co. & Restaurant

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: restauracje.-
Skocz do: