you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 D&G Gold Restaurant

Go down 
+9
florence
Chuck
ryan.
zurie
xxx
kayla
corey
Alison
sasza
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
zurie

zurie


Liczba postów : 156
Join date : 17/05/2009
Age : 31

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 3:13 pm

- oh, to całkiem obrzydliwe nie wiem czy chciałabym oglądac jak książe mojego panstaw uprawia seks z byle jaką kurwą pochodzącą z polski, - mruknęła nie zadowolona odprowadzając ochroniarzy wzrokiem do drzwi.
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 3:15 pm

-to jestes z polszy???-ej to chyba było calkiem jego kraju-ej no u nas taka kurwa zostaje od razu świętą i ma przywileje do końca zycia-jakoś tak złapał ją za kolanko nie jego wina ze miała krótką kiecke
Powrót do góry Go down
zurie

zurie


Liczba postów : 156
Join date : 17/05/2009
Age : 31

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 3:21 pm

złapała sie za głowę, - zaczynam sie ciebie bac, jutro w twoim kraju okrzykną mnie nowa królową a pojutrze stwierdzą że uprawialismy seks na stole w restauracji. - mrukneła, dopijając wodę.
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 3:22 pm

-ej to ie tak żebysmy to zrobili to są specjalne warunki a taki normalny seks jest normalny więc nie masz się czego bac-pogłaskał ją po głowie-bedzie fajnie zobaczysz
Powrót do góry Go down
zurie

zurie


Liczba postów : 156
Join date : 17/05/2009
Age : 31

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 3:26 pm

zmierzyła go wzrokiem jakos nie odpowiadało jej to by cały swiat oglądał ją upraiwającą seks, czy też doznającą orgazmu, - przerażasz mnie, rajanie. - mruknęła zastanawiając sie czy uciekac wysciem ewakuacyjnym czy oknem xd
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 3:28 pm

wiesz ze i tam i tam stoją jego goryle więc ona nie ma ucieczki-dobra dobra juz przystopowuje i tak uprawiam seks dopiero po 5 randkach takie u nas zwyczaje-usiadł juz pewnie grzecznie
Powrót do góry Go down
zurie

zurie


Liczba postów : 156
Join date : 17/05/2009
Age : 31

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 3:30 pm

ah to szkoda bo zurie ma chcicę, także bedzie musiała sie puscic z któryms z jego goryli, - wiesz, chyba nigdy nie pojade z tobą do tego twojego królestwa. - wymruczała, usmiechając sie sztucznie.
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 3:32 pm

-ale ja się tam narazie nie wybieram kochanie-przesłał jej buziaka-zawsze mozemy pochodzic po nowym jorku i miec nowe randki co godzine-spojrzał na swoj drogi zegarek warty pewnie całą rosje-czyli za jakies 7 i poł godziny mozemy isc do łóżą
Powrót do góry Go down
zurie

zurie


Liczba postów : 156
Join date : 17/05/2009
Age : 31

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 3:34 pm

- jasne, tylko skocze sie przebrac. - wymruczała, trzepocząc rzesami. - a tym czasem zadzwon, - zachichotała podając mu serwetkę z numerem telfonu, ucałowała go dokłanie w sam srodek ust i wybiegła.
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 3:36 pm

i pewie schował ta kartek i zawołał swoich goryli aby go zabrali do palacu tzn do hotelu palace
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 5:22 pm

Zamówił sobie jakiś porządny kawał mięsa i pewnie się nim delektował popijając białe wino.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 5:29 pm

niech będzie ze tez tu jadła obiad bo i tak nie miał kto jej gotowac a sama dla siebie nie będzie
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 5:32 pm

Więc założmy, że przechodziła obok jego stolika to on się do niej usmiechnał i napił się wina. I dalej jadł swój stek czy coś tam mięsnego.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 5:35 pm

a ona się do niego uśmiechneła tez i usidała stolik dalej bo tak ją kelner usadził
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 5:38 pm

Rzucił jej jeszcze szybkie spojrzenie, podczas gdy kelner dolewał mu wina. Podziekował mu i upił łyka. Odsunął lekko talerz i czekał, aż przyniosą mu deser.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 5:38 pm

a ona czekała nadal na to co zamówiła i tylko co chwila piła wode,zdziwił ją z lekka sms od Ali
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 5:40 pm

Weszła tak niezauważalnie, bo z niej taka gangsta była, że jej nikt nie widział. Rozejrzała sie po restauracji, w końcu zauważyła Kajle i podbiegnęła do niej zakrywając jej oczy i zmieniając lekko głos - kto tam? - odezwała się, pochylając sie nad jej uchem.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 5:41 pm

o mało c z krzesła nie spadła jak ktos je oczy zakrył-nie wiem strzelma,Blair,Corey,Shilo.Alex,Zurie??
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 5:42 pm

- No co ty ! Nawet przyjaciółki ni8e umiesz poznać - Alis se usiadła na jakieś krzesło - Dzieńdobry, halo jestem tutaj - powiedziała uśmiechając się do niej. Dawno tu nie była.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 5:43 pm

Sry ale musiała przetrawić co robi tu ali bez gipsu-Wszystko okej???Wygladasz jak ucuekinierka??
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 5:45 pm

Widząc zachowanie tych dwóch dziewczyn poczuł się dziwnie poważny. Rozejrzał się po lokalu i rozluźnił lekko swój krawat. Poprawił serwetkę, którą położył sobie na kolanach i po chwili dostał swój deser, ktory zaczął jesc. -Poproszę jeszczę trochę wina. -Powiedział do kelnera i obserwował go jak nalewa mu do pełna.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 5:46 pm

- Bo nią jestem - Alis złożyła ręce w taki jakby pistolet i zaczęła mówić bum bum bum - zaśmiała się, ale ona była poważna... - No więc skarbie ty mój niby nie miałam złamania tylko jakąś rane no i mnie wypuścili. A ten szpital to był jak więzienie - alis wzięa menu od kelnera czy kogoś kto tam przyszedł no i zamówiła sobie najdroższe danie i najdroższe wino, musiała uczcić swoją wolność.
Odwróciła się i popatrzyła na kolesia obok, był w garniaczku czy jej się tylko zdawało? W każdym bądź razie był ładny wec tam pewnie patrzyła się kajla.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 5:48 pm

od razu kajla sie  na niego pattzyła a gdzie dyskrecia xp-No to się ciesze-przytuliła ją -Zapewniam że zurka jeszcze nie rozniosła nam mieszkania wiec jest okej-w myslach dodała ze jeszcze rano był okej
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 5:50 pm

-A ta wiadomość mnie uspokoiła bo w nocy nie mogłam spać bo nawiedzały mnie koszmary że nie mam domu - zrobiła przerazoną mine. Ona nie ma za grosik dyskrecji ;d
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 20, 2009 5:52 pm

usmiechneła się-Ej ona nie jest taka zła i nie chodzi ciągle pijana albo naćpana-sama by chciała aby to nie było kłamstwo
Powrót do góry Go down
Sponsored content





D&G Gold Restaurant - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: D&G Gold Restaurant   D&G Gold Restaurant - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
D&G Gold Restaurant
Powrót do góry 
Strona 3 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» GILT Restaurant
» Clinton St. Baking Co. & Restaurant

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: restauracje.-
Skocz do: