you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Black Calvados

Go down 
+16
Justin
kayla
Alison
ann
abilene
matthew
Oliver
Violet
Chuck
emily
Jimmy
Blair
candy
Nathan
Georgina
sasza
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:09 pm

- kimkolwiek i ja mamy się całkiem dobrze, taak - pokiwała twierdząco głową i zachichotała - nie ma się czego bać, abi wydaje się być słodka - wypiła zawartość swojego kieliszka i odstawiła go.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:13 pm

-Tutaj nie chodziło czy Abi jest miła czy nie. Tylko o to, że to jest mój pierwszy poważny związek. -Usmiechnął się lekko pod nosem i napił się drinka.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:17 pm

- ah, to w takim życzę powodzenia i wytrwałości - dla niej określenie 'poważny związek' kojarzyło się z czymś, co zazwyczaj kończy się ślubem - słodcy jesteście. znacie się tak krótko, to musiała być miłość od pierwszego wejrzenia. to takie romantyczne - westchnęła z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:20 pm

-nie dziękuje. -powiedział stukając palcami o blat. -Żeby mówic tutaj o miłości to chyba jeszcze za wcześnie. -Posłał jej uśmiech. -A co u Ciebie? Z kimś się umawiasz? 
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:23 pm

- eeee... myślę, że...eee, chyba tak, tak - skinęła głową i poprosiła barmana o drugi kieliszek.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:25 pm

Oparł się o bar. -Z kim? Powiedz mi coś więcej o tym, bo ostatnim razem jak rozmawialiśmy w bibliotece to mówiłaś, że jesteś bardzo samotna. -Uśmiechnął się i zamówił sobie tym razem martini.
Powrót do góry Go down
Oliver

Oliver


Liczba postów : 53
Join date : 25/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:27 pm

Wszedł jakiś rozkojarzony, z rękami wbitymi w kieszenie, zmieszaną miną i rozbieganym wzrokiem. Skierował swoje kroki w kierunku baru. Zapewne potknął się (znając życie o własne nogi), więc musiał przytrzymać się jakiegoś stolika.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:27 pm

dobra, miał po drodze i skoro czak go zaprosił w sposób internetowy to sobie przyszedł. zresztą jak wyżej, miał po drodze to jeszcze bardziej kusiii. nęci, kręci, uwodzi i nęci czy jak inaczej to leciało, to ja nie wiem, raz mi się to o uszy obiło. odszukał wzrokiem gdzieś znajome twarze, pewnie namierzył violet&czaka, czaka&violet i dosiadł się obok nich.
- no cześć - uśmiechnął się lekko, już na wstępie gasząc do połowy zapalonego papierosa w jakiejś papierośnicy na stole, czy cokolwiek to było. przysiadł sobie, pewnie obok violet.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:29 pm

- nie mówiłam, że jestem bardzo samotna. mówiłam, że nikogo tu nie znam, ale mieszkam tu już kilkanaście dni, więc wiadomo, że to się zmieniło. poza tym okazało się, że jednak kogoś stąd znałam, tylko nie wiedziałam, ze tu mieszka. mam na myśli josie, poznałeś ją, jak byliśmy kiedyś w barze - uśmiechnęła się lekko. zauważyła matta i pewnie się do niego uśmiechnęła i pocałowała go w policzek na powitanie.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:33 pm

Spojrzał na Matthew i uśmiechnął się na jego widok. -Miło, że dotarłeś. -Powiedział i uścinał mu dłoń na powitanie. Spojrzał na chłopaka, który się potknął. Rozpoznał w nim swojego "dillera" ;D -Oliver! -Zawołał go i pokazał mu, że moze się dosiąsc do nich.
Powrót do góry Go down
Oliver

Oliver


Liczba postów : 53
Join date : 25/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:34 pm

Ruszył na dalszy podbój drogi do baru. Był zdeterminowany żeby tam jednak dojść. I w końcu mu się to nawet udało! Zamówił sobie, hmm.. Frytki. Tak. Na frytki mam teraz ochotę, więc nie będą one. Czekał jeszcze na ketchup, bo nie ma sensu jeść czegokolwiek bez ketchupu. Zadowolony bez skrupułów dosiadł się do nich, bo sam nie będzie siedzieć, po za tym zauważył ich już z daleka i głupio było nie powiedzieć cześć Chuck'owi, którego przecież znał z małego incydentu z używaną bielizną. -Czeeść. -wyszczerzył zęby zadowolony.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:35 pm

- o czym mowa? - spytał unosząc brwi i przy okazji pewnie zamówił sobie przyjaciela jack'a danielsa dla przyjemności. pewnie usłyszał coś tylko o samotności, albo chciał się wbić w temacisko, bo chyba nikt nie lubi być poza nim. no mniejsza o to, spoglądał raz na czaka, raz na violet ale pewnie na nią o wiele dłużej, prawda!
no a potem przywitał się z oliverem, mówiąc że nazywa się matt.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:37 pm

- violet - krzyknęła swoje imię do olivera, a potem zwróciła się do matta - mowa o niczym szczególnym - wzruszyła ramionami i popiła trochę wina.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:38 pm

przyszła sobie, masując sobie jakiś kawałek czoła, co nie oznacza że się nie uderzyła w łepetynę. no ale trudno, wypadki chodzą po ludziach, szczególnie jeśli chodzi się tak jak ona w dniu dzisiejszym czyli nie zwracając uwagi na to co ma pod nogami. usiadła tam do stolika gdzie czak, violet, metjuł, wiadomo. rzuciła ogólne "cześć" i zrzuciła z siebie marynarkę, tym razem swoją.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:39 pm

Wyszczerzył zęby do Olivera. -Co dzisiaj sprzedajesz? -Zapytał. Zwrócił się do matta. -O samotności i związkach rozmawialiśmy. A o czym innym mozna rozmawiac w ciemnym barze?
Powrót do góry Go down
Oliver

Oliver


Liczba postów : 53
Join date : 25/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:41 pm

-Matt. Matt. Matt. -powtórzył parę razy różnie akcentując. -A ja jestem Oliver. -kiwnął głową przegryzając swoim jedzeniem. Potem przeniósł wzrok na dziewczynę. -Oliver. -powtórzył tym razem w jej stronę. -Dziś? Na razie zawieszam swoją działalność. Z przykrością oznajmiam że nikt już dzisiaj nie kupuje porządnych produktów z NRD. ;_;
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:41 pm

- o horrorach i ludzi kryjących się z piłami w każdym zakątku - pokiwał poważnie głową, zapalając papierosa, bo przecież nie pali już z dziesięć minut co jest dla niego grzechem. kiedyś trzeba będzie iść z nim na jakieś pranie mózgu czy coś w tym stylu! napił się łyka swojego trunku, przyglądając się pewnie wszystkim po kolei, jak on to miał w zwyczaju.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:45 pm

-Szkoda. Ja się interesuje takimi produktami. -Posłał mu uśmiech i przytulił do siebie Abi. -Musze przyznac, że tęskniłem za Tobą cały dzień.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:47 pm

- nienawidzę horrorów, brr - wzdrygnęła się - oli! jakie przeurocze imię - zaśmiała się, a potem przeniosła swój wzrok na abi i chucka i uśmiechnęła się do siebie.
Powrót do góry Go down
Oliver

Oliver


Liczba postów : 53
Join date : 25/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:48 pm

-Cześć. -dopiero teraz zauważył Ab. Pochłoną parę frytków w zastraszającym tempie. Zakrztusił się tym ostatnim. Przekrzywił głowę. Nożeszkutwamać. Zapomniał ich ostrzec. -Ciotka Peggy na tym źle skończyła. -ostrzegł dziewczynę. o.o
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:50 pm

- kiedyś się do nich przekonasz - spojrzał kątem oka na violet, bo pewnie był zajęty odpalaniem zepsutej zapalniczki, więc no sory, wkurzył się trochę bo to była jego ulubiona. ale w końcu się udało i był już szczęśliwy. - jakie produkty? - zainteresowało go to, objął ramieniem violet, jakoś sprytnie.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:51 pm

uniosła brwi - dla mnie też szykujesz taki koniec? nie lubisz, jak się mówi na ciebie oli? ja uważam, że brzmi to całkiem słodko - uśmiechnęła się pod nosem i przytuliła się do matta (skoro on ją objął ramieniem Cool )
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:53 pm

jakoś fajno wtuliła się w czaka, a co.
- ooo - przekrzywiła głowę i zmrużyła oczy, może żeby lepiej widzieć czaka albo dlatego, że tak piekielnie bolała ją głowa, że aż fiknęła koziołka w aptece, kupując jakiś fajny lek przeciwbólowy i musieli ją cucić. - to ta, która nie dała ci czekolady? - spytała olivera, unosząc brwi.
Powrót do góry Go down
Oliver

Oliver


Liczba postów : 53
Join date : 25/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:55 pm

-NRD-owskich oczywiście. Używana bielizna jest teraz na topie, nie wiedziałeś? -pokręcił głową. -Gdzie ty żyjesz? -westchnął. Skierował wzrok na Violet. -Nie, nie jest całkiem słodko. Jak dla mnie. Nie lubię jak mnie ktoś tak nazywa. Taka obsesja, czy coś.-i powędrował dalej wzrokiem na Ab.- To ta -.- -no i się wszyscy oprócz niego w koło przytulali. Spooko.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:58 pm

- w takim razie przepraszam - uniosła lekko ręce do góry - obiecuję, że nie będę cię już tak nazywać, oli. to znaczy oliver. tak, oliver.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Black Calvados - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Black Calvados
Powrót do góry 
Strona 4 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: