you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Black Calvados

Go down 
+16
Justin
kayla
Alison
ann
abilene
matthew
Oliver
Violet
Chuck
emily
Jimmy
Blair
candy
Nathan
Georgina
sasza
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 10:56 pm

- no to chyba masz szczęście, nie znam. ja jestem blair. hm, właściwie dlaczego myślisz, że wyszedł byś na idiotę? - przechyliła szklaneczkę, tym samym kończąc drugiego drinka, ale stwierdziła, że dla własnego dobra nie powinna dziś pić więcej. ale co tam.
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 10:59 pm

- A bo ja wiem? Bo jakbyś powiedziałą że znasz to ... dobra, przyznaje jak sie denerwuje to dużo mówie - spojrzał na nią, w jej oczy, miała ładne oczy, ładne policzki, w ogóle była ładna - miło mi - dodał po chwili. - Chcesz papierosa albo skręta a może alkohol?
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 11:01 pm

denerwujesz się? - spojrzała na niego ze zdziwieniem i odgarnęła włosy. - ale czym? - zapytała. - hm, może być alkohol raczej. jakikolwiek.
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 11:04 pm

- tym ze jestem nowy i jesteś pierwsza osobą jaką poznałem w NY. Kelner - krzykną - dwa martini prosze. Długo jesteś w NY? - spytał się jej.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 11:07 pm

- w zasadzie od zawsze, ale tutaj, na manhattanie (bo to manhattan, cnie?) od jakichś trzech tygodni - spojrzała mu w oczy, bo jej się podobał ich kolor i w ogóle.
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 11:11 pm

// nie wiem czy to manhattan xD

On też spojrzał jej w oczy i nie spuścił wzroku. Musiało to być dziwne zjawisko, bo siedzieli i patrzyli sobie w oczy. Po chwili, nie przerywając przyglądaniu się na B. powiedział - zazdroszcze. Chciałbym mieszkać w NY od zawsze. Czym sie interesujesz? Co robisz w wolnej chwili? - Gejb chciał wiedzieć jak najwiecej o Bler. (tak to sie czyta? ;d)
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 11:14 pm

// no to załóżmy, że tak, a jak nie to się wyedytuje czy coś xD tak, czyta się bler ;d

- w wolnej chwili spędzam czas poza domem, znaczy tak jak teraz, bo nie znoszę nudzić się sama. i uczę się perfekcyjnie rysować. no i pochłaniam każde czasopismo o modzie - przewróciła oczami. - bo w końcu chciałam być modelką. kiedyś - znaczy nadal chciała, no ale newermajnd.
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 11:18 pm

- kiedyś? nadajesz sie na modelke, jest ładna, szczupła, masz ładne oczy i założe się że jesteś fotogeniczna. A to się nawet dobrze składa, bo ja uwielbiam robić zdjęcia, może kiedyś Ci kilka zrobie i wyśle potajemnie zgłoszenie do jakiejś agencji - spojrzał na nią z diabelczym uśmieszkiem po czym zaczął się śmiać bo musiał wyglądac idiotycznie.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 11:20 pm

- no co ty, do żadnej agencji by mnie nie przyjęli. nie nadaję się na modelkę. a tobie pewnie by się dostało, gdybyś wysłał moje zdjęcia do jakiejkolwiek agencji! - pogroziła mu palcem, ale zaraz też się roześmiała.
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 11:22 pm

- A co byś mi zrobiła? - wychylił się w jej kierunku. Był zaciekawiony.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 11:24 pm

- pewnie bym się wkurzyła, a jak się wkurzę, to bywam nieobliczalna, więc radzę ci uważać - puściła mu oczko.
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 11:26 pm

- No to będę się ciebie bał. - spojrzał na nią i wykonał ruch jakby przysięgał. - Ale moge Ci zrobić kilka zdjęć kiedyś?
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 11:29 pm

- no w końcu ktoś się mnie będzie bał! - oznajmiła triumfalnie, ale po chwili się słodko roześmiała. poprawiła się na krzesełku, bo niestety pewnie tu nie było kanap, a ją już bolały plecy. - hm, co do zdjęć, to może kiedyś - wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 11:32 pm

- Oj. Gdybym miał aparat to bym Ci teraz nawet zrobił, ale gapa ze mnie i nie mam. - Wyciągnął telefon i udawał że pisze esemesa, po chwili podnósł telefon i zrobił jej zdjecie - o i już mam twoje zdjecie, teraz brakuje mi numeru, piękna - uśmiechnął się do niej. - zdradzisz mi te sekretne liczby?
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 11:35 pm

nie zdążyła się zasłonić przed obiektywem i westchnęła ciężko. a potem się uśmiechnęła.
- hm, no nie wiem. to zależy. co będę z tego miała? - zapytała kokieteryjnie ze śmiechem.
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 11:35 pm

- hmmm. niech pomyśle - zrobił mine myślącego - może kolejne spotkanie? Ale jestm pomysłowy - zaśmiał się
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 11:37 pm

- bardzo - przyznała i podała mu numer. ale w sumie miała nadzieję, że nie pójdzie już sobie, czy coś. nie do końca świadomie popatrzyła mu w oczy, tak przenikliwie.
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 11:39 pm

Nie chciał już iść - może zmienimy miejsce, bo te krzesła to miejsce tortur. Masz jakiś pomysł gdzie moglbyśmy iść? Bo to ty mieszkasz tutaj od zawsze.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 11:41 pm

- okej, możemy. tylko nie wiem gdzie - wstała. - chyba robi się już trochę zimno, nie? - spojrzała na swój krótki rękawek. a blair jak coś nie może mieć jeszcze apartamentu czy czegoś tam, więc nie może gabe'a zaprosić do siebie. ;c
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 11:43 pm

Ale Gejb może. Zaraz załoze temat i pójdziemy.

- no to chodźmy do mnie, nałożył na nią swoją skórzaną kórtke


(zaczne jakby co Wink)
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 7:27 pm

Zamówił sobie szkocką i siedział przy barze. Zajął tradycyjnie swoje ulubione miejsce. Rozejrzał się po lokalu. Nie było widac nikogo podejrzanego więc wyjął zapalniczkę i odpalił sobie skręta, którego ostatnio kupił. Zaciągnął się nim i cieszył się uczuciem, które go zaczynało ogarniac.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 7:56 pm

rozpadało się dość mocno, więc żeby jeszcze bardziej nie zmoknąć wstąpiła do baru, żeby tam przeczekać ulewę. usiadła przy stoliku, wyjęła lusterko i zaczęła doprowadzać się do porządku. przy okazji zamówiła kieliszek wina. po chwili zauważyła chucka, zawołała go i pomachała mu na powitanie.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:01 pm

Odwzajemnił uśmiech i też jej pomachał.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:03 pm

podeszła do niego bliżej - można? - nie czekając na odpowiedź usiadła obok niego - co tam słychać? jak wam się układa z abi? - zdawała sobie sprawę, że to pytanie jest chyba troszkę zbyt osobiste, ale nie robiło jej to.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:07 pm

-Można. -uśmiechnał się przysunął do siebie swojego drinka. -dobrze się układa. Trochę się bałem, ale jest dobrze. -Uśmiechnął się. -A jak Tobie się układa z... -Tutaj zrobił pauzę, bo nie wiedział czy Violet się z kimś umawia czy nie. -Z kimkolwiek. -Posłał jej uśmiech.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Black Calvados - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Black Calvados
Powrót do góry 
Strona 3 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: