you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Black Calvados

Go down 
+16
Justin
kayla
Alison
ann
abilene
matthew
Oliver
Violet
Chuck
emily
Jimmy
Blair
candy
Nathan
Georgina
sasza
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:03 pm

pewnie się pozegnała bo co tak będzie tam sama siedziała
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:05 pm

wzruszył ramionami - sam sobie wybrałem taki kierunek, więc jakoś muszę. zachciało mi się być szalonym naukowcem, to teraz muszę płacić za swoje głupie i nieprzemyślane pomysły - zaśmiał się po cichu - nie jest tam wcale tak strasznie, można się przyzwyczaić. leniem nie jestem, więc jakoś sobie radzę.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:07 pm

a ona pewnie była leniwa i nawet na pozornie prostym aktorstwie nie chciało jej się uczyć. była prawie tak leniwa jak ja. xd
- w takim razie cię podziwiam - uśmiechnęła się i pewnie dopiła sok.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:09 pm

no widzisz, a tony i studiuje i pracuje i pewnie jeszcze swój pokój sprząta ;p
- lepiej zacznij mnie podziwiać dopiero, jak zdam tą biotechnologię i jak w końcu zostanę tym szalonym naukowcem, bo jak narazie to nie ma co podziwiać - wzruszył ramionami. no patrz, na dodatek skromny jest Cool
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:11 pm

- nie, podziwiam cię już teraz, za samą odwagę - pewnie nawet dotknęła jego ręki, w sumie przez przypadek, ale zaraz się zarumieniła i cofnęła rękę.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:13 pm

on też się zarumnienił, bo nie dość, że zaradny i skromny, to jeszcze nieśmiały.
- ekhmm... nie uważam, żeby to wymagało jakiś specjalnych pokładów odwagi, ale miło mi, dziękuję - podniósł swój wzrok i spojrzał jej w oczy.
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:14 pm

był tu od jakiegoś czasu ale trzymał się z tyłu przygladając się całej sytuacji przy barze,nie chciał jeszcze wychodzić z ukrycia
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:15 pm

i pewnie nawet też podniosła wzrok, wow, chociaż pewnie ją to peszyło.
- no coś ty. ja marzyłam o medycynie albo prawie, ale jak się dowiedziałam ile to nauki... - pokręciła głową i się roześmiała. - to stchórzyłam.

ryan ją szpieguje! ;c xddd
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:18 pm

- to wcale nie jest takie straszne, jak się wydaje. jeśli czegoś naprawdę chcesz, to nawet ogrom nauki cię od tego nie odstraszy. wszystko można ze sobą pogodzić - położył dłoń na jej dłoni, która leżała na jego dłoni (?!). no i proszę, jak się udało zrobić romantyczną scenę rozmawiając o nauce, haha!
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:20 pm

violet siedziała cały czas na swoim miejscu, wypatrując co się stanie. była ciekawa co zaraz się wydarzy, czy pocałują się, czy może tylko będą rozmawiać, czy zaiskrzy, czy może nie. w każdym razie obserwowała ich z bezpiecznej odległości popijając soczek.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:20 pm

jezu wyobraziłam sobie moją szkołę, która prowadzi do romantycznej sceny....... xddd
- hm, w takim razie chyba nie chciałam aż tak bardzo być lekarzem - pewnie jej się zrobiło gorąco, albo znowu się zarumieniła, ale pewnie nawet nie zabrała ręki.
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:22 pm

zmrużył oczy żeby lepiej widziec,ale jakiś koles mu zasłonił więc rajanek stanął sobie z boczku przy wejściu do klopa ukrywając się za wielką palmą
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:24 pm

on również nie zdejmował dłoni z jej dłoni. co chwilę zerkał na nią nieśmiało.
- ale może za to bardzo chcesz zostać aktorką, wszystko przed tobą - znowu poprawił opadający kosmyk, przyglądając się jej.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:26 pm

- w sumie to decydując się na aktorstwo, miałam nadzieję, że zagram z jakimś przystojnym aktorem, na przykład z johnnym deppem - uśmiechnęła się, bo serio, ja chyba też zostanę aktorką i wyjadę do usa ;d
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:27 pm

ehkem wyszedł i stanął między Blair a chłopakiem-Piwo poprosze-zawoła do barmana
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:28 pm

pewnie wytrzeszczyła oczy i zabrała swoje ręce z rąk tony'ego.
- ryan... - zaczęła zakłopotana, zerkając na violet, miała nadzieję, że jakoś ją poratuje, czy coś. pocałowała ryana w kącik ust. - ee... co słychać?
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:32 pm

uniosł brew i spojrzał na ich ręce a raczej na szybki ruch ręki Blair-cześc mała-pocałował ją w policzek i wyciągnął ręke do chłopaka-ryan jestem
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:33 pm

trochę zaskoczyła go obecność ryana, zwłaszcza ten pocałunek, którym blair go uraczyła. przyglądał się z zaciekawieniem, co się wydarzy dalej. nie wiedział jak się ma zachować.
- tony - mocno uścisnął mu rękę.

// zw
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:35 pm

pewnie jej się ręce trzęsły i w ogóle była strasznie zdenerwowana, bo się bała, że ryan się obrazi, czy coś. więc w sumie nic nie mówiła, tylko patrzyła z zakłopotaniem to na tony'ego, to na ryana, zastanawiając się, czy nie powinna teraz po prostu uciec, ale stwierdziła, że to by było głupie. a z drugiej strony skarciła się w myślach, że mogła nie całować ryana, bo co sobie tony pomyślał.
matko, jaka ona jest niezdecydowana... xd
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:36 pm

uśmiechnął się i usiadł z drugiej strony swojej dziewczyny,obrzucił każde z nich dośc długim spojrzeniem-chyba nie przeszkadzam?-wyciągnął ręke po swoje piwo
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:38 pm

- nie... nie, no coś ty - powiedziała, pewnie trochę za szybko, uśmiechając się nerwowo i ogólnie widać po niej było, że pewnie zaraz zemdleje albo coś takiego. xd - co słychać? - w zasadzie przypomniała sobie, że ryan nie odzywał się przez cały weekend, a obiecał ją poinformować, jeśli miałby wyjechać.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:40 pm

zgłupiał. ryan pojawił się z nikąd, blair się denerwuje. o co może tu chodzić? postanowił narazie przyjąć pozycję biernego obserwatora.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:42 pm

kiedy zauważyła, że do stolika dosiadł się jakiś gość, a blair powitała go pocałunkiem, to domyśliła się, że to ten szwardzwalski książe. przeklęła go w myśli, bo psuje tak uroczą randkę blair z kelnerem, z którym sama by się chętnie umówiła ;p
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:43 pm

napił się i spojrzał na barmana-w porządku skinął głowa i nadal na nią nie patrzył,moze nie chciał odczytac wszystkiego w jej oczach?-a jak u Was?-popatrzył na toniego aby to na nim wymusić odpowiedz na to pytanie
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:45 pm

a ona przeciwnie, cały czas patrzyła na ryana, wyczekująco. już pewnie wolałaby, żeby na nią nawrzeszczał, niż unikał jej wzroku. czuła się podle, miała wrażenie, że źle to wszystko zrozumiał, albo, że jej to wszystko się śni.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Black Calvados - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 10 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Black Calvados
Powrót do góry 
Strona 10 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: