you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Black Calvados

Go down 
+16
Justin
kayla
Alison
ann
abilene
matthew
Oliver
Violet
Chuck
emily
Jimmy
Blair
candy
Nathan
Georgina
sasza
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:46 pm

uniósł brwi - u nas? dopiero co się poznaliśmy, w sumie... - spojrzał na blair pytającym wzrokiem, a potem na ryana.
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:47 pm

spojrzał na Blair czekając na potwierdzenie jego słów,troche to trwało zanim ona opdowiedziała więc sie wkurzył z lekka-każdą nowopoznaną dziewczynę trzymasz za reke???
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:49 pm

- o co ci chodzi?! - nie wiedział co go ugryzło - a ty się zawsze odzywasz takim tonem do ludzi których nie znasz?!
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:50 pm

a ona pewnie spojrzała na tony'ego przepraszająco, bo w sumie nie mogła mu tego wszystkiego teraz pewnie wytłumaczyć. i zerknęła przez ramię. kayli już nie było, alison też nie. w sumie dostrzegła tylko violet. spojrzała na nią błagalnie, chociaż nie wiedziała w czym miałaby jej pomóc.
- ryan... - jęknęła. - to naprawdę nie jest tak jak myślisz... - teraz na serio poczuła się jak w jakimś filmie.
pewnie obu zmroziła wzrokiem i poprosiła barmana o jakiegoś drinka.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:51 pm

- czekaj, czekaj, to jest twój chłopak, tak? - wskazał na ryana. w sumie mógłby kapnąć się od samego początku, ale jakoś odsuwał tą myśl od siebie.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:53 pm

w sumie to nie wiedziała co odpowiedzieć, bo tak naprawdę nie wiedziała, czy ryan jest jej chłopakiem, czy w ogóle traktuje ją jak swoją dziewczynę. bała się też, że jak przytaknie, to to będzie koniec jej znajomości z tonym, a chyba tego nie chciała. wciągnęła tylko dużo powietrza i skinęła głową.
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:53 pm

-zawsze jak mam do tego powody-wypił piwo do końca i odstawił szklankę na blat-a skąd wiesz co ja mysle??-spojrzał na Blair
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:54 pm

- nie wiem, ale mogę podejrzewać, co ja bym pomyślała na twoim miejscu - pewnie jednak odsunęła drinka, bo stwierdziła, że woli być w miarę trzeźwa. łzy cisnęły jej się do oczu i w ogóle była na siebie wściekła, że dopuściła do takiej sytuacji.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:55 pm

- no to proszę bardzo, słucham, w czym zawiniłem? - nie uważał, że zrobił coś złego, zwłaszcza, że był przekonany, że blair jest wolna, biorąc pod uwagę motyw, przez jaki się poznali.
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:56 pm

-jak byś czuł sie nie doinfrmowany to ona jest jeszcze ze mną o ile o czyms nie wiem
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimePon Cze 01, 2009 11:58 pm

założyła rękę na rękę.
- jeszcze? - spojrzała na ryana. pewnie była wściekła i w ogóle tłumiła w sobie wszystkie negatywne emocje. - wcale nie muszę, jak nie chcesz - pewnie jej się zrobiło słabo czy coś, więc wyszła przed klub, usiadła na jakimś murku i modliła się, żeby się nie pobili czy coś. xd
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimeWto Cze 02, 2009 12:00 am

violet postanowiła reagować. spontanicznie, czyli prawdopodobnie zrobi coś głupiego. podbiegła do stolika, przy którym siedzieli i wzięła tony'ego za rękaw - misiu, musimy już iść, naprawdę, chyba za dużo wypiłam, odprowadzisz mnie do domu - posłała blair znaczące spojrzenie i uśmiechnęła się do ryana - miło było, narazie! - pomachała na pożegnanie i wywlokła tony'ego z klubu po drodze pewnie łumacząc mu, że jutro blair mu wszystko wytłumaczy ;p
//musze spadać już :*
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimeWto Cze 02, 2009 12:01 am

wkurzył się jak wyszła bo to znaczyło ze miała cos na sumieniu skoro nie chciała z nim po prostu pogadać,zapłacił za browar,i jej drinki i pewnie tez wyszedł za nią-co jest??zle się czujesz??-zmartwił się bo ona ma przeciez problemy ze zdrowiem
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimeWto Cze 02, 2009 12:02 am

- nie - burknęła. - zresztą nie sądzę, żeby cię to obchodziło - pewnie nawet na niego nie spojrzała, ale była wdzięczna violet za to, że jakoś ją uratowała. - naprawdę myślisz, że mogłabym coś takiego zrobić? - pewnie się rozpłakała.

/pa violet;*
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimeWto Cze 02, 2009 12:04 am

więc pewnie objąl ją i pogłaskał po glowie-przepraszam że mnie ponisło i przepraszam że jestem zazdrosny-pocałował ją i pewnie poszłi do niej i zyli długo i szcześliwe.koniec tez ide pa:*
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 12:04 am

Siedziała przy ladzie, popijając jakiś kolorowy trunek. Zatapiała w nim pewnie wszystkie smutki. To że jutro kończy 22 lata, że ma dziecko i żadnego faceta.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 12:12 am

zawitała tutaj pewnie również i violet. w sumie wiadomo, że ona pić nie może, jednak no cóż, pewnie postanowiła pokusić nieco los, nie wiadomo nawet po co. w każdym razie dzisiaj sobota, violet czuła się w miarę dobrze, więc nie chciała marnować okazji i poimprezować, chociażby sama. siedziała sobie grzecznie przy stoliku, z jakimś arbuzowym koktajlem, do czasu, kiedy spostrzegła alison przy barze. pokicała do niej ze szklanką w ręku, usiadła obok niej i szeroko się uśmiechnęła - czesć alison, co słychać u ciebie? - pewnie nie spostrzegła po nij jakiegoś tam smutku, ale w sumie dopiero co się do niej przesiadła, więc nawet nie zdążyła jej się za bardzo przyjrzeć.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 12:14 am

Zauważyła miłą, usmiechniętą, wesołą i trzeźwą violet. - heeej - powiedziała jakimś dziwnym i nieznanym jej akcentem - źle - powiedział pochylając się nad swoim kieliszkiem - ale co u ciebie? - posłała jej wymuszony uśmiech.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 12:24 am

- u mnie wszystko w porządku, ale dlaczego u ciebie jest niby źle? co się stało? - posłała jej zatroskane spojrzenie. pewnie dopiero teraz dostrzegła, że alison jest lekko wstawiona i na dodatek jej uśmiech nie wygląda na naturalniejszy na ziemi. zmarszczyła lekko brwi i zamoczyła usta w swoim soczku - nie wyglądasz najlepiej - poklepała ją pokrzepiająco po ramieniu - no to co się stało, że zatapiasz tutaj swoje smutki? raczej nie wyglądasz na kogoś, kto przyszedł tutaj, żeby się zabawić.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 12:31 am

Spojrzała na nią pewnie no i zachicało jej sie wymiotować, no ale luzik. - Jestem stara - powiedziała głośno i coś tam połknęła, co byo gorzkie, brzydkie i w ogóle ble ale pomagało na smutek. - znaczy będę za gopdzine i trzydziueści minut bede stara, no a mam dziecko i nie mam faceta, miło.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 12:35 am

- mój boże, alison, zgłupiałaś?! co to było?! - zapytała z lekkim zdenerwowaniem na nią, mając na myśli pewnie te tajemnicze tabletki, które przed momentem łyknęła - to, że masz dziecko nie znaczy od razu, że jesteś stara! adele pewnie czeka na ciebie w domu, a ty upijasz się i bierzesz jakieś świństwa! opanuj się - pouczyła ją, lekko oburzona jej zachowaniem. - a faceta mogłabyś mieć każdego. jesteś przecież śliczna, pełna wdzięku i w ogóle. nie warto tego wszystkiego psuć w taki sposób - skrzywiła się lekko.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 12:40 am

- to że jutro kończe 22 lata czyni mnie starą! - powiedziała lekko unosząc głos. - Jest w Barcelonie, z matką, zabrała ja ode mnie mówiąc że jestem złą matką  - wzięła coś do wypicia, mniami.  - Żaden nie chce kobiety z dzieckiem. 
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 12:45 am

- na litość boską, ali, jestem jedynie rok młodsza od ciebie, a nie uważam się za starą, w żadnym wypadku! poza tym, jeśli cię to pocieszy, niedługo również będę kobietą z dzieckiem - uśmiechnęła się słabo, próbując wybadać, czy ta informacja chociaż odrobinę ją pocieszyła. chociaż chyba wiadomo, że z violet taki pocieszyciel, jak z koziej brody perski dywan - pewnie trafiałaś na samych kretynów, ale na pewno znajdziesz jakiegoś normalnego faceta, który pokocha i ciebie i adele. a jak nie, to co z tego? będziesz wtedy mogła zabawiać się z każdym - zachichotała głupkowato.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 12:50 am

Posłała jakiemuś ładnemu kelnerowi uśmiechn i miałą drnika na koszt firmy. - dobra, dobra - powiedziała odrywając się od baru - co u ciebie? znasz płeć czy coś? -  ale ona była pewnie troche wstawiona więc pociągnęła V do kbla gdzie pewnie się porzygała.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 12:54 am

skrzywiła się dość mocno, czekając na nią w damskiej toalecie zapewnie i przyglądając się sobie w lustrze. zerknęła z lekkim politowaniem i obrzydzeniem w stronę kabiny, gdzie zniknęła jej alison - wszystko w porządku? - zapytała tylko i zaczęła się zastanawiać, czy ona po pijaku też odwala podobne rzeczy. jednak doszłą do wniosku, że ona jest violet lorrain i ona nawet upija się z wdziękiem. no cóż, narcyzm xd - nie znam płci dziecka, to dopiero pierwszy miesiąc - odrzekła na jej pytanie i pewnie pociągnęła swoje usta szminką w jakimś naturalnym odcieniu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Black Calvados - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 11 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Black Calvados
Powrót do góry 
Strona 11 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: