you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Black Calvados

Go down 
+16
Justin
kayla
Alison
ann
abilene
matthew
Oliver
Violet
Chuck
emily
Jimmy
Blair
candy
Nathan
Georgina
sasza
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorWiadomość
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Black Calvados - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 12 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 12:56 am

Wyszła z kabiny - czyli za jakieś 8 miesięcy bede podszywaną ciocią, spoko - ucieszyła się. - W sumie to troche beznadziejnie bo w dniu swoich urodzin wylatuje do Barcelony. - powiedziała stająć przed lustrem i opłukała twarz zimną wodą, tego jej było trzeba. - idźmy z tąd, ten klub to złe wspomnienia - powiedziała.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Black Calvados - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 12 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 1:01 am

- dlaczego? - zapytała a propos tych wspomnień i apropos tej barcelony. pewnie już przygotowywała się na to, że stanie się dzisiejszego wieczora psychologiem alison. chyba była gotowa wysłuchać wszystkiego, co jej leżało na sercu. pewnie gdzieś poszły, w inne miejsce, no i możesz zacząć :*
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 12 Icon_minitimeNie Lis 29, 2009 9:34 pm

tych barów i klubów jest tyle, że nigdy nie mogę się zdecydować :< przyszli tu jednak, blair razem z maxem, pewnie nie wiedziała jaki życiowy błąd właśnie popełnia, szczególnie, że naprawdę nie miała zbyt mocnej głowy. zajęli jakiś stolik i zapewne zamówiła sobie, hm, nie wiem, bo nie znam się na tych dzikich nazwach drinków, ale pewnie właśnie jakiegoś drinka, nie zdając sobie sprawy z tego, że to pewnie jeden z najmocniejszych, jakie tu serwowali.
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

Black Calvados - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 12 Icon_minitimeNie Lis 29, 2009 9:37 pm

max pewnie zamawiał drinki, więc tym bardziej był to jeden z najmocniejszych, jaki tu serwują xd w każdym razie przez pewnie czas tylko popijał zawartość swoją szklanki i bacznie się jej przyglądał - to dziwne, że skoro mnie nienawidzisz, to i tak dajesz się zaprosić na drinka - uśmiechnął się, próbując jej chyba cały czas udowodnić, że nawet jeśli mówi mu różne nieprzyjemne rzeczy, to i tak ją do niego ciągnie xd no cóż, do najskromniejszych ludzi na ziemi, to on nie należał.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 12 Icon_minitimeNie Lis 29, 2009 9:44 pm

- mówiłam już, że to dlatego, że mi zimno. jak się ugrzeję, to wracam do domu - wzruszyła ramionami, dopijając kolejnego drinka, po którym chyba zaszumiało jej już porządnie w głowie i miała wrażenie, że ma nogi jak z waty i różne takie inne alkoholowe dolegliwości. w każdym razie, kiedy jest po alkoholu, to nie jest już taka wyszczekana, więc pewnie nie będzie za wszystko ochrzaniała już maxa. przynajmniej dopóki nie otrzeźwieje xd
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

Black Calvados - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 12 Icon_minitimeNie Lis 29, 2009 9:51 pm

- yhm - przytaknął - do mojego domu. tam ugrzejesz się jeszcze bardziej - parszywy uśmieszek nr milion. pogłaskał ją po policzku, uśmiechając się ciągle tak niecnie w sumie max już tracił cierpliwość, nie miał ochoty bawić się w jakiekolwiek podchody, czy coś, zwłaszcza, że nie wiązał z nią żadnej przyszłości, a noc z nią miała być tylko podbudowaniem jego i tak już ogromnego ego xd - jak się na to zaopatrujesz? - uniósł brew i spojrzał na nią tak wiesz xd
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Black Calvados - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 12 Icon_minitimeNie Lis 29, 2009 9:55 pm

- mhm - przytaknęła, kiwając dodatkowo głową, czyli naprawdę musiała być wstawiona, a może po prostu nie do końca zrozumiała o co mu chodziło :< w każdym razie teraz nie zdawała się być przerażona jego obecnością, chociaż nie piła już więcej i poprzestała na którymśtam drinku, pewnie jakimś szóstym, albo nie wiem xd
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

Black Calvados - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 12 Icon_minitimeNie Lis 29, 2009 10:03 pm

no i pewnie zaprowadził ją jednak nie do siebie, bo zawsze istnieje ryzyko, że lauren może tam woarować z niezapowiedzianą wizytą, tylko do hotelu, gdzie zaczniesz dobra kobieto, bo ja zmykam na moment, zw :**
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Black Calvados - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Black Calvados   Black Calvados - Page 12 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Black Calvados
Powrót do góry 
Strona 12 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: