you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Micro, Silk & Cocoon CLUB

Go down 
+13
Chuck
abilene
florence
matthew
Blair
alex
candy
Nathan
Georgina
Keisha Mood
Alison
kayla
sasza
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 9:52 pm

- zamordowałeś kajlę? - zrobiła przerażone oczy i napiła się ze swojego kieliszka, do dna nawet. zjadła trochę czipsów z jakiejś miski, która stała obok niej. albo obok jej kieliszka, to ją kusiło.
- jeśli ją zamordowałeś to się ciebie boję - roześmiała się. wiedziała, ze pewnie jakoś nic złego nie zrobił, tylko jej podziękował za współpracę.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 9:54 pm

ej no to on był z nia tylko pewnie gadał z babcią przez komórke i nie mgól wejsc od razu.no ale w końcu babcia przestała mu tłumaczyć ze ogladała 997 i ze musi uważac na podejrzane towarzystwo.wszedł do srodka i poszukał wzrokiem swojego cukierka-no i jestem-pocałował ją w tył głowy i skoczył na stołek obok-cześc Nate
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 9:55 pm

mimo tego, że była cholernie osłabiona i w ogóle czuła się beznadziejnie, między innymi psychicznie, przyszła tutaj, bo nie chciała siedzieć sama w domu i się zadręczać. tu był hałas i przynajmniej nie słyszała własnych myśli. poprawiła sukienkę i usiadła przy barze, zamówiła cosmo, chociaż w zaleceniach lekarza było coś o unikaniu alkoholu. ale kogo to obchodzi.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 9:57 pm

Zamyślił się. -Nie, ale powiem Ci, że momentami byłem bliski tego. A przed chwilą przeczytałem na Plotkarze, że zabawia się z moim przyjacielem. Wiesz... popchnąłem go w jej stronę, ale jak się wszyscy kłóciliśmy to sam zaczął ją zniechęcac do mnie, a potem czytam, że się całują. Więc to wszystko jest tak posrane i pokręcone, że aż śmieszne. -Uśmiechnął sie i on poczęstował się orzeszkami. Obrócił się w stronę Alexa. Ucieszył się widząc męską twarz. -Siema. -Podał mu rekę na przywitanie i znowu skinął na barmana, aby ten dostawił kieliszek. Zobaczył Blair więc ją zawołał. -BLAIR!!! Chodź tu!! -Zaczął do niej machac.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:00 pm

usłyszała, że nate ją woła, więc się przysiadła.
- cześć - próbowała się wysilić na uśmiech, ale chyba jej nie wyszło. zastanawiała się nad tym, co powiedziała kayla, że to przez nate'a jest z jimmym. ale przecież gdyby nie chciała to by nie była, więc nie zamierzała go za to obwiniać.
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:00 pm

przywitała się z alexem i kazała barmanowi sobie nalać, jakby jakaś część historii ją zbyt poruszyła.
- z dżimim?! - zdziwiła się i pewnie aż krzyknęła to. otworzyła szeroko oczy i właśnie ten awaryjny, napełniony kieliszek jej się przydał. - to jak moda na sukces, zaraz się okaże, że są jakimś rodzeństwem, broń boże! - stwierdziła i roześmiała się. złapała alexa za rękę i poszukała wzrokiem bler.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:00 pm

podziękował za kieliszek i scisnął rękę kendi-mieliśmy popływac-szepnął w jej włosy i wypił pewnie swój prezent- czym ja nie wiem???-on lubił byc w temacie.wyszczerzył się pewnie do tej nowo przybyłej i nawet przedstawił jako aleksander pierwszy wielki
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:03 pm

-Tak z Jimmym. Zawsze wiedziałem, że się do siebie mają. Candy usiądź obok swojego gołąbka Alexa bo ja pogadam z Blair. -Zakładam, że zamienili się miejscami więc N. usiadł obok B. Przytulił ją. -Hej, jak się czujesz? Czytałem na plotkarze o tym co się stało. Przykro mi. 
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:03 pm

- popływamy później, jeszcze raz - szepnęła mu do ucha, uśmiechając się.
- no bo nejt miał dziwną dziewczynę, nie pasowali do siebie i właśnie podjęli decyzję, że się już nie lubią - streściła historię aleksandrowi i śmiesznie machała palcami jak to opowiadała.
przywitała się z bler i przedstawiła się, że jest kendi.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:05 pm

/ale przecież bler z kendi już się chyba znają? chyba, że Cię z kimś pomyliłam xd/
- beznadziejnie - odpowiedziała. - kayla to suka. są siebie warci, oboje.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:06 pm

pocałował jej nos i on cały czas siedział koło cukierka bo tak napisał wczesniej.-ja lubie pływać-uśmiechnął się do niej i wsadził jej orzeszki do buzi-jej pewnie znowu ta ruda-westchnął bo juz nie raz przezywał sprawy z kaylą,natem i resztą
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:06 pm

Zaśmiał się. -Zawsze uważałaś, że Kayla jest dziwna?! -Udawał oburzenie. -Trzeba było mi powiedziec!! -Zwrócił się do Blair. -Wiem złotko. Przyjaciele tak nie robią. 
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:08 pm

/a no tak........ no to się nie przedstawiła ; dd już mi się wszystko myli, whatever.

- ej, zaczynam się bać kajli - aż ją ciarki przeszły. - bler, jeszcze powiedz, że cię nachodzi w domu to będzie jak z serialu kryminalnego - westchnęła i poprawiła swoją szarą sukienkę. zdjęła marynarkę i rzuciła ją na oparcie krzesła czy tam stołka.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:10 pm

- zawsze uważałam, że kayla jest moją przyjaciółką - napiła się. - ale najwyraźniej się myliłam. mam nadzieję, że jimmy potraktuje ją tak jak mnie - wzruszyła ramionami chociaż wiedziała, że zachowuje się jak suka. - należy jej się. nie nachodzi mnie - zwróciła się do kayli. - ale nęka mnie smsami.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:11 pm

-Więc nie odpisuj jej. Szczerze muszę przyznac, że myślałem, że jest lepsza jako przyjaciółka. Ale widzę, że właśnie pomogłaś mi znalesc kolejną rzecz, której w niej nie znałem. -Pociągnął kolejny kieliszek wodki.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:12 pm

napił się bo i tak nie miał się o co martwić,jego chyba kendi nie zdradzała z jego przyjacielem???zamówił pewnie wszystkim cos mocnego bo alkohol łączy ludzi tak mówiła jadzia.usmiechnął sie do bler bo nie lubił jak ktos byl smutyn.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:15 pm

- odpisuję jej wyłącznie dlatego, że mam nadzieję, że zmądrzeje. chociaż to chyba bez szans. ale może chociaż uda mi się ją w jakiś sposób zranić - wzruszyła ramionami. teraz marzyła tylko o tym, żeby jakoś poprawić sobie humor i żeby kayla cierpiała tak samo jak ona.
odwzajemniła uśmiech alexowi.
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:16 pm

- albo zmień numer - poradziła bler, mając nadzieje, że tak zrobi i pozbędzie się namolnej kajli. - pozory mylą, najgorzej jest się natknąć na taką osobę - zmarszczyła nos i pewnie pohamowała się wypić kolejny kieliszek, który stał przed nią. nie chciała znów myć się zimną wodą i zapomnieć, że jest umalowana.
posmyrała alexa po udzie, hihi.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:21 pm

-Najlepiej to będzie jak zrobie to. -Wyjął jej telefon z ręki i schował do kieszeni. -Teraz jesteś z nami i nie musisz się zamartwiac Jimmy'm czy Kaylą!! Dzisiaj jesteśmy wolni!! I nienawidzę tego co właśnie zrobię, ale chciałbym wzniesc toast za Plotkarę, bo gdyby nie ona to pewnie wszystko zostałoby przed nami utajnione. -Uniósł kieliszek w geście toastu i zaraz go opróżnił.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:22 pm

uśmiechnał sie do kendi i posmyrał ją po uchu jak wczesniej z tym swoim psem no ju remember.napił się-ej dajcie spokój suka pozsotanie suką-stwierdził mądrze-porozmawiajmy o czyms przyjemnym jak miłośc albo o kompocie-wyszczerzył się do nich i pocałował kendi
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:23 pm

spojrzała na alexa.
- chyba kpisz. nie ma czegoś takiego jak miłość - spojrzała na nate'a. - ej, oddaj mi telefon.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:26 pm

-Nie ma telefonów!! A miłosc jest! Oczwiscie, że jest! Tylko trzeba ją znalesc w odpowiedniej osobie!!
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:26 pm

- fajnie, ale ja nie znajdę i chyba nawet mi nie zależy - sięgnęła do kieszeni nate'a i wzięła swój telefon.
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:26 pm

uszczypnęła alexa w udo, uśmiechając się do innych, żeby już nie gadał o kompocie. tak czy siak w ramach przeprosin pocałowała go. wzniosła toast za plotkarę, chodź chyba by tego w życiu nie zrobiła, przynajmniej jakby wydało się co innego. spojrzała jakoś pytająco na nejta, hm.
- dajcie kartę od telefonu, przejdziemy się nad jeziorko i zatopmy - wydała z siebie jakieś bul bul bul, żeby pokazać jak karta będzie stopniowo tonąć. żeby nie niszczyć całego telefony, ju noł.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:35 pm

uśmiechnął się na tekst kendi o wodzie bo to znaczyło ze pamiętała więc sie ucieszył tak wewnętrznie i znowu napił.moze upije się ze szczescia ze nie ma takich porblemów
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Micro, Silk & Cocoon CLUB
Powrót do góry 
Strona 3 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» 40/40 Club
» pistol club

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: