you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Micro, Silk & Cocoon CLUB

Go down 
+13
Chuck
abilene
florence
matthew
Blair
alex
candy
Nathan
Georgina
Keisha Mood
Alison
kayla
sasza
17 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 9:22 pm

Micro, Silk & Cocoon CLUB Untitled-121

Elektryzująca atmosfera, świetny DJ i nieziemski alkohol!
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 9:43 pm

Nie było jeszcze 21 ale wynudziła się juz za bardzo w galerii czy tam muzeum,z tego upału nie wiedziała gdzie była ani dokąd zmierza.Siadła sobie przy barze,zamówiła mocnego drinka i kiwała noga w rytm tego co puszczał nawet przystojny dj.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 9:53 pm

Wchodząc do klubu nie wiedziała czy kayla już przyszła czy nie. Rozejrzała się, atmoswera była tu bardzo miła do tego po chwili zobaczyła pomarańczowo podobne włosy
- to musi być Kayla - pomyślała
Przepychała się w kierunku baru. Alis była zdenerwowana ze aż tyle musi być tutaj osób. W końcu się dostała do tego nieszczęsnego baru.
- hej - odezwała się
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 9:56 pm

odwróciła głowe w kierunku z której ktoś powiedział -hej.Usmiechneła się na widok A-hej.Jestem wczesniej ale juz nie mogłam wytrzymac sama z sobą.to Ny jest takie wielkie a ja taka samiutka
Powrót do góry Go down
Keisha Mood

Keisha Mood


Liczba postów : 222
Join date : 23/03/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 9:59 pm

weszła,dość niepewnym krokiem.
hej,wszystkim!
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:05 pm

Alison spojrzała w kierunku nieznajomej.
- o tak. NY jest ogromne. Myslałam że gość w taksówce nie bedzie wiedział gdzie mieści się te klub ale jednak dziś mam szczęście. Spotkałaś Nathana? - zapytała po chwili.
po raz koljny spotkała na dziewczyne, kim ona była, w każdym bąź razie ciekawiła ją jej uroda.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:07 pm

Tez odwróciła się do nieznajomej. Teraz prawie każdy był dla niej nieznajomy-Nie-pokreciła głowa i napiła się-ciekwe jestem czy się odezwie do mnie,obiecał mi koncert
Powrót do góry Go down
Keisha Mood

Keisha Mood


Liczba postów : 222
Join date : 23/03/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:08 pm

zauważyła,że pewna dziewczyna zerka na nią.
postanowiła do niej podejść.
-mam nadzieję,że nie przerwałam rozmowy.-uśmiechnęła się.
jestem Keisha.a ty?
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:12 pm

to chyba do mnie ! XD

- nie, nie, tak sobie sobie rozmawiamy. Ja jestem Alison a to jest Kayla. Gratuluje odwagi - uśmiechnęła się czule.
Rozejrzała się po sali. Każdy już zapomnił o wielkim wejściu Keishy i bawił się w najlepsze.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:14 pm

Skineła głową do jak się okazuje Keishy,kolejna nieznjaoma stała się je znajomą.Ale teraz K myślała o jednym nieznajomym z kawiarni
Powrót do góry Go down
Keisha Mood

Keisha Mood


Liczba postów : 222
Join date : 23/03/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:16 pm

-miło poznać.
zawsze musi być ten pierwszy krok,nie?-mrugnęła do niej okiem.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:19 pm

- racja racja. Kajla nad czym tak myslisz? chodźcie na parkiet. - powiedziała - Poproszę 3 martini ! - rzuciła do kelnera. Czekała kilka sekund a przed nią pojawiły się 3 kieliszki z martini. Dała mu 20 dolców - Reszty nie trzeba.
Powrót do góry Go down
Keisha Mood

Keisha Mood


Liczba postów : 222
Join date : 23/03/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:21 pm

wzięła martini do ręki i ruszyła w stronę parkietu.
-długo już tu mieszkacie?
i co was sprowadziło akurat tutaj?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:21 pm

Wzieła drinka i połowe wypiła od razu,polazął za dziewczynami-Przyjechałam tu do szkoły,rodzice chcieli się mnie pozbyć
Powrót do góry Go down
Keisha Mood

Keisha Mood


Liczba postów : 222
Join date : 23/03/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:24 pm

przytuliła ją lekko,wyrażając współczucie.
-a ty,alice?
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:27 pm

- ja od dawnaa. Musiałam wyrwać się z rodzinnego miasteczka gdzie nie ma przyszłości. Nic nie ma. - łyknęła martini i pobiegła do baru po kolejny. Gdy wróciła zaczęła tańczyć.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:28 pm

Usmiechneła się i odstawiła szklanke na czyjśc stolik,nie będzie tańczyć z drinkiem w reku-A Ty od dawna w Ny??
Powrót do góry Go down
Keisha Mood

Keisha Mood


Liczba postów : 222
Join date : 23/03/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:35 pm

jestem tu drugi tydzień.-odparła zawstydzona.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:39 pm

-więc pewnie zdążyłas poznac okolice,to nie to co ja jestem tu od -spojrzał na zegarek-..niecałych 24 godzin
Powrót do góry Go down
Keisha Mood

Keisha Mood


Liczba postów : 222
Join date : 23/03/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:42 pm

tak,mam nawet osobistego trenera!-roześmiała się.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:46 pm

-No to musisz go pochwalić bo figure masz świetną
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:48 pm

- wiesz kayla zazdroszcze Ci ja szukałam znajomych bardzo długo a ty? raz dwa i już. Oj, musisz mi dac jego numer
Chciała się upić, chciała zapomnieć te 3 miesiące błakania się po Nowym Jorku, ale czy umiała? Spojrzałą na chłopaka siedzącego przy stoliku, był bardzo przystojny
Powrót do góry Go down
Keisha Mood

Keisha Mood


Liczba postów : 222
Join date : 23/03/2009

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:51 pm

dzięki,ale ty też nie masz na co narzekać!
a wycisk daje niezły.dzisiaj się spóźniłam,i musiałam zostać 45 minut
dłużej. ale warto było! kupiłam sobię torebkę i pierścionek w gucci!
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:53 pm

Usmiechneła się do dziewczyn.Jest tu niecałą dobe a znalazła juz materiał na przyjaciółki.Pobyt w Ny nie zapowiadał się tak żel na jaki wyglądał.Brakował tylko tego jedynego i wszscy byli by szcześliwi a zwłaszcza Kayla
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 10:54 pm

- coś widze że to jakiś mściciel. A jak tam wasze życie uczuciowe - tu Alis spojrzała na kayle z uśmiechem. Alis chyba się troche upiła, bo kto normalni mówi o miłościach osobie poznanej tego samego dnia?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Micro, Silk & Cocoon CLUB Empty
PisanieTemat: Re: Micro, Silk & Cocoon CLUB   Micro, Silk & Cocoon CLUB Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Micro, Silk & Cocoon CLUB
Powrót do góry 
Strona 1 z 12Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» 40/40 Club
» pistol club

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: