you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The Electric Birdcage.

Go down 
+14
abilene
florence
Tony
heather
ralph
candy
Violet
Niki
Blair
kayla
Jimmy
Nathan
Alison
sasza
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:28 pm

- zajebiście dużo wspólnego - odparł ironicznie
Powrót do góry Go down
ralph

ralph


Liczba postów : 157
Join date : 23/03/2009

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:28 pm

- mam potraktować to jako zaproszenie? - uniósł brwi, dokańczając zawartość swojej szklanki, znów fajnie grzechocząc lodem czy coś w stylu. zmierzwił sobie włosy, nie żeby dbał zbyt o swój wygląd, ale tak wyszło, no mniejsza o to.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:30 pm

o matko, znowu zapomniałam, że tu jestem. więc załóżmy, że przez ten czas cały czas pastwiła się nad słomką, aż wreszcie zostawiła ją w spokoju, kiedy nie nadawała się do użytku. pewnie się zamyśliła i nawet nie wiedziała o czym mówią, więc nie włączała się do rozmowy, tylko zamówiła coś do picia, tym razem może coś alkoholowego.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:31 pm

pewnie jeszcze odchrząknęła kilka razy, po czym pokiwała twierdząco głową z uśmiechem, popijając przez słomkę swojego drinka. chyba już odczuwała skutki picia alkoholu w takim tempie.
Powrót do góry Go down
Niki

Niki


Liczba postów : 41
Join date : 16/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:32 pm

- zapomniałam dodać że mój pies jest milusi? -powiedziała
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:33 pm

Podeszła do baru zamówiła drinka i boże jak śmierdzi w moim domu muszę otworzyć okno. Podrygiwała w rytm muzyki, popatrzyła na jakąś imoł dziewczynę. O! Posłała jej dziubasa. Czy ona dobrze trafiła ?! Lesboclub ? matko sorii nie mam weny, jest tak dupna pogoda,ze rzygne.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:34 pm

uniósł głowę, po czym uśmiechnął się do niki przyjemnie - teraz brakuje tylko tego, żebym obrósł futrem. masz szczęście, że bardzo lubię psy - pokiwał głową.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:36 pm

a ona zauważyła florence i postanowiła do niej podejść, więc zostawiła swojego drinka, może będzie miała farta i nie znajdzie się tam żadna pigułka gwałtu i podeszła do baru. - cześć flo - usiadła na jakimś krzesełku.
Powrót do góry Go down
ralph

ralph


Liczba postów : 157
Join date : 23/03/2009

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:38 pm

wzruszył tylko ramionami, rozglądając się dookoła, stwierdził, że nie będzie jej się wpraszał czy tam napraszał, bo to nieładnie! no cóż, nie wiem, pewnie siedział sobie dalej, zamawiając kolejne szklanki szkockiej i przyglądał się wszystkim po kolei!
Powrót do góry Go down
Niki

Niki


Liczba postów : 41
Join date : 16/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:39 pm

- psy to najlepsi przyjaciele człowieka - odparła i zastanowiała się którego kolesia by wykorzystać
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:39 pm

- florka! - violet ucieszyła się na jej widok, bo nie widziała jej ileśtam czasu i zaczęła do niej machać na powitanie xd
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:41 pm

- niewątpliwie - pociągnął dwa spore łyki ze swojej szklanki, po czym zwrócił się do niki - zatańczysz? - pewnie muzyka nie była jakaś najlepsza, ale to mu raczej nie przeszkadzało, bo tony potrafił bawić się w każdych warunkach.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:41 pm

- jak są normalne, to mogą być i przyjacielem - westchnęła co do tych psów, bo ona pewnie nie miała szczęścia. jak była mała to jeden ją pogryzł, a teraz ten, no nieważne. dokończyła zawartość swojego kieliszka, stwierdzając, że to było jeszcze bardziej ludwikowate. - chryste, albo ja mam jakiś dziwny smak, albo wszystko tu smakuje jak rozcieńczony płyn do naczyń - stwierdziła, wpatrując się w kieliszek.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:42 pm

siedziała i sobie marzyła i bóm coś przyszło. - o bler. - to była bler. - co ty robisz tutaj ? - no a co miała zapytać, jesteś lesbijką ? popatrzyła na swojego drinka. - jałł nawet dobry. -wyjęła parasolkę i zaczęła nią obkręcać na wszystkie strony. usłyszała swoja koleżankę od bicia się babeczkami i tymi innymi. - o czeee! - pomachała do niej . -słonko, pijaczka. ach to dobrze trafiłam . -pokręciła głową z uśmiechniętą miną. - kurcze.;d
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:44 pm

- pijaczka?! - wrzasnęła udając oburzenie - uważaj lepiej co mówisz! - potem się roześmiała głośno, pijąc już któregośtam drinka. no, ok. dzisiaj znowu przesadzała z piciem xd
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:45 pm

- nie wiem co tu robię, ale wiem, że zaraz stąd idę - uśmiechnęła się i pociągnęła florkę do stolika, przy którym siedzieli wszyscy i pewnie się dosiadły.
Powrót do góry Go down
Niki

Niki


Liczba postów : 41
Join date : 16/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:46 pm

- i tak nie ma nic lepszego do roboty - i pozwoliła sobie zatańczyć z tonym
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:48 pm

no to poszli sobie pohasać na parkiet ;p ciekawy był, czy ona umie tańczyć, ale dawała rady, więc pewnie dla niego była to czysta przyjemność ;p
Powrót do góry Go down
Niki

Niki


Liczba postów : 41
Join date : 16/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:50 pm

- ty jesteś z Londynu? -zapytała zamykając oczy i tańcząc ze swobodą
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:51 pm

- nie, z nowego jorku. mieszkam tu od urodzenia. a dlaczego pytasz? mam brytyjski akcent, czy jak? - zapytał rozbawiony, przyglądając się jej jak tańczy.
Powrót do góry Go down
Niki

Niki


Liczba postów : 41
Join date : 16/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:53 pm

-nie raczej nie, ale violet mówiła o kimś z Londynu, szukam wiesz - odpowiedziała -ale jak jesteś z NY to też fajnie
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:54 pm

Znalazła się z jakimiś obcymi ludźmi. - heej ho! - pisnęła do nich. - dostałam esemesa więc przyszłam. - powiedziała z uśmiechem. coś mi w kolanie strzyknęło, tez wam tak czasem strzyka ?
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:56 pm

oparła się łokciami ze znudzeniem o stolik, wypijając jednym łykiem kolejnego drinka, darowała sobie słomki i takie inne, jedną nawet teraz z irytacją gryzła.
- heather - rzuciła do florence, bo coś tam czytałam, że się dosiadły, cnie.
mi też właśnie strzyknęło, ała :c
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:57 pm

znowu zamilkła, nie wiem, pewnie nie miała dzisiaj nastroju na imprezy, albo to ja dzisiaj jestem jakaś przymulona. zamówiła drugiego drinka, nie to, że chciała się upić, nie, chciała jakoś trafić do domu i pamiętać jak. zatem przyglądała się wszystkim po kolei.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:59 pm

- wczorajsza nudo-zamulenie dalej trzyma? - zwróciła się do blair, dalej pozostając w takiej pozycji jak była, czyli oparta całym ciężarem o stolik, co jej zależy, a przynajmniej łatwiej będzie. dalej gryzła słomkę, widocznie to wciąga, albo wprowadzało heather w jakiś trans, siasiasia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The Electric Birdcage. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
The Electric Birdcage.
Powrót do góry 
Strona 4 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: